THE WINEDEPOT S.R.L.
| Denumire | THE WINEDEPOT S.R.L. |
| CUI | 38805113 |
| Nr. Reg. Com. | J2018001603409 |
| EUID | ROONRC.J2018001603409 |
| CAEN | 4639 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-02-06 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANDRONIC ADRIAN MIHAIL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103 295 284 | -47 907 623 | 486 104 334 | 14 281 790 | 298 818 967 | -172 662 651 | 36 |
| 2024 | 85 927 592 | -44 782 650 | 379 737 739 | 28 242 863 | 226 397 059 | -124 758 528 | 35 |
| 2023 | 113 224 910 | -47 661 127 | 231 815 302 | 12 251 178 | 138 720 577 | -79 975 878 | 33 |
| 2022 | 117 049 830 | -32 310 051 | 174 811 078 | 22 407 299 | 118 980 855 | -32 298 052 | 10 |
| 2021 | 92 696 669 | 1 970 035 | 104 414 386 | 25 874 920 | 79 617 274 | 1 981 885 | 7 |
| 2020 | 78 821 634 | 2 971 568 | 63 728 842 | 6 123 461 | 60 344 374 | 2 982 617 | 1 |
| 2019 | 27 510 | 6 293 | 2 598 714 | 1 965 413 | 588 232 | 11 050 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises103 295 284 lei
20%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “THE WINEDEPOT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4639 Rev. 2 (echivalent: 4639 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4639: Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „THE WINEDEPOT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „THE WINEDEPOT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „THE WINEDEPOT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.242.863 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 226.397.059 |
| Stocuri | 46.242.272 |
| Creante | 180.080.936 |
| Casa si conturi la banci | 73.851 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 339.289 |
| DATORII | 379.737.739 |
| CAPITALURI - TOTAL | -124.758.528 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 85.927.592 |
| VENITURI TOTALE | 88.113.499 |
| CHELTUIELI TOTALE | 132.896.149 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 44.782.650 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 44.782.650 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.251.178 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 138.720.577 |
| Stocuri | 26.565.653 |
| Creante | 112.073.922 |
| Casa si conturi la banci | 81.002 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 867.669 |
| DATORII | 231.815.302 |
| CAPITALURI - TOTAL | -79.975.878 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 113.224.910 |
| VENITURI TOTALE | 113.393.622 |
| CHELTUIELI TOTALE | 161.054.749 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 47.661.127 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 47.661.127 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.407.299 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 118.980.855 |
| Stocuri | 18.824.563 |
| Creante | 99.880.122 |
| Casa si conturi la banci | 276.170 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.124.872 |
| DATORII | 174.811.078 |
| CAPITALURI - TOTAL | -32.298.052 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 117.049.830 |
| VENITURI TOTALE | 117.127.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 149.437.680 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 32.310.051 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 32.310.051 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.123.461 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 60.344.374 |
| Stocuri | 13.915.609 |
| Creante | 46.424.607 |
| Casa si conturi la banci | 4.158 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 243.624 |
| DATORII | 63.728.842 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.982.617 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Cifra de afaceri neta | 78.821.634 |
| VENITURI TOTALE | 78.826.784 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.265.214 |
| Profitul brut | 3.561.570 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.971.568 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.965.413 |
| Active circulante | 588.232 |
| Stocuri | 161.226 |
| Creante | 420.504 |
| Disponibilitati | 6.502 |
| Cheltuieli in avans | 56.119 |
| Datorii | 2.598.714 |
| Capitaluri proprii | 11.050 |
| Capital social | 250 |
| Cifra de afaceri | 27.510 |
| Venituri totale | 27.510 |
| Cheltuieli totale | 20.363 |
| Profit brut | 7.147 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.293 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 84 |
| Active circulante | 22.129 |
| Stocuri | 1.197 |
| Creante | 11.811 |
| Disponibilitati | 9.121 |
| Datorii | 17.506 |
| Capitaluri proprii | 4.707 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 56.717 |
| Venituri totale | 56.717 |
| Cheltuieli totale | 50.546 |
| Profit brut | 6.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.507 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |