TUDOSE S.R.L. – CUI 8195714
Pe scurt
TUDOSE S.R.L. are CUI 8195714, număr de înregistrare J04/1464/1995 și sediul în Sat Caşin, Comuna Caşin, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 56.979 lei, o pierdere netă de 76.415 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 04.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TUDOSE S.R.L. |
| CUI | 8195714 |
| Nr. Reg. Com. | J04/1464/1995 |
| EUID | ROONRC.J04/1464/1995 |
| CAEN | 1610 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 04.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-11-21 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TUDOSE CONSTANTIN | - | România |
| TUDOSE GHEORGHE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56 979 | -76 415 | 560 010 | 340 429 | 913 829 | 706 374 | 1 |
| 2024 | 13 838 | -95 335 | 558 844 | 424 182 | 982 525 | 859 989 | 1 |
| 2023 | 1 062 521 | -60 811 | 577 884 | 424 182 | 1 096 899 | 955 323 | 1 |
| 2022 | 530 148 | -487 132 | 965 086 | 440 447 | 1 528 648 | 1 016 135 | 9 |
| 2021 | 1 399 678 | 80 395 | 705 900 | 471 002 | 1 738 107 | 1 503 267 | 12 |
| 2020 | 1 526 977 | 511 219 | 978 520 | 471 002 | 1 895 385 | 1 422 872 | 14 |
| 2019 | 1 782 596 | 134 175 | 796 657 | 538 755 | 1 569 555 | 1 311 653 | 14 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TUDOSE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1610 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 1610: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 583 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VASFELI FOREST S.R.L. – locul 579, 1,13 mil. lei, Satu Mare
- AGRO GHIMFEC SRL – locul 579, 80.124 lei, Brăila
- ADR LIMELAZ S.R.L. – locul 579, 60.977 lei, Mureş
- JUNIOR WORKSHOP S.R.L. – locul 579, 26.400 lei, Dâmboviţa
- TIMBERMAR PROD S.R.L. – locul 580, 1,12 mil. lei, Cluj
- COSCOP SRL – locul 580, 77.996 lei, Ialomiţa
- ATELIER PARTENIE S.R.L. – locul 580, 60.044 lei, Cluj
- BRV DESIGN & CONSTRUCT S.R.L. – locul 580, 26.000 lei, Tulcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TUDOSE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TUDOSE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TUDOSE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 424.182 |
| Active circulante | 982.525 |
| Stocuri | 96.465 |
| Creante | 482.381 |
| Disponibilitati | 403.679 |
| Cheltuieli in avans | 12.126 |
| Datorii | 558.844 |
| Capitaluri proprii | 859.989 |
| Capital social | 225 |
| Cifra de afaceri | 13.838 |
| Venituri totale | 24.807 |
| Cheltuieli totale | 120.002 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 95.195 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 95.335 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 424.182 |
| Active circulante | 1.096.899 |
| Stocuri | 87.658 |
| Creante | 522.236 |
| Disponibilitati | 487.005 |
| Cheltuieli in avans | 12.126 |
| Datorii | 577.884 |
| Capitaluri proprii | 955.323 |
| Capital social | 225 |
| Cifra de afaceri | 1.062.521 |
| Venituri totale | 162.879 |
| Cheltuieli totale | 213.064 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 50.185 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 60.811 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 440.447 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.528.648 |
| Stocuri | 983.845 |
| Creante | 522.066 |
| Casa si conturi la banci | 22.737 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.126 |
| DATORII | 965.086 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.016.135 |
| Capital subscris varsat | 225 |
| Cifra de afaceri neta | 530.148 |
| VENITURI TOTALE | 625.151 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.106.856 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 481.705 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 487.132 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 471.002 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.738.107 |
| Stocuri | 904.160 |
| Creante | 543.923 |
| Casa si conturi la banci | 290.024 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58 |
| DATORII | 705.900 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.503.267 |
| Capital subscris varsat | 225 |
| Cifra de afaceri neta | 1.399.678 |
| VENITURI TOTALE | 1.605.068 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.509.476 |
| Profitul brut | 95.592 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 80.395 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 471.002 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.895.385 |
| Stocuri | 953.701 |
| Creante | 632.861 |
| Casa si conturi la banci | 308.823 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.005 |
| DATORII | 978.520 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.422.872 |
| Capital subscris varsat | 225 |
| Cifra de afaceri neta | 1.526.977 |
| VENITURI TOTALE | 2.359.217 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.833.062 |
| Profitul brut | 526.155 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 511.219 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| Active imobilizate | 538.755 |
| Active circulante | 1.569.555 |
| Stocuri | 549.789 |
| Creante | 704.946 |
| Disponibilitati | 314.820 |
| Datorii | 796.657 |
| Capitaluri proprii | 1.311.653 |
| Capital social | 225 |
| Cifra de afaceri | 1.782.596 |
| Venituri totale | 1.966.227 |
| Cheltuieli totale | 1.813.000 |
| Profit brut | 153.227 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 134.175 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 538.755 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.432.807 |
| Stocuri | 743.419 |
| Creante | 263.970 |
| Casa si conturi la banci | 425.418 |
| DATORII | 794.084 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.177.478 |
| Capital subscris varsat | 225 |
| Cifra de afaceri neta | 2.011.400 |
| VENITURI TOTALE | 2.165.854 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.689.700 |
| Profitul brut | 476.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 456.137 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 609.235 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.102.269 |
| Stocuri | 497.119 |
| Creante | 186.488 |
| Casa si conturi la banci | 418.662 |
| DATORII | 890.163 |
| CAPITALURI - TOTAL | 821.341 |
| Capital subscris varsat | 225 |
| Cifra de afaceri neta | 2.232.764 |
| VENITURI TOTALE | 2.098.700 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.908.900 |
| Profitul brut | 189.800 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 150.629 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 680.868 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.635.563 |
| Stocuri | 521.626 |
| Creante | 500.887 |
| Casa si conturi la banci | 613.050 |
| DATORII | 1.645.719 |
| CAPITALURI - TOTAL | 670.712 |
| Capital subscris varsat | 225 |
| Cifra de afaceri neta | 2.801.979 |
| VENITURI TOTALE | 2.997.555 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.790.406 |
| Profitul brut | 1.207.149 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.013.896 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |