AGRO GHIMFEC S.R.L. – CUI 11597681
Pe scurt
AGRO GHIMFEC S.R.L. are CUI 11597681, număr de înregistrare J09/70/1999 și sediul în Loc. Ianca, Oraş Ianca, județul Brăila. Activitatea principală declarată: CAEN 161 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 80.124 lei, o pierdere netă de 49.987 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 04.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AGRO GHIMFEC S.R.L. |
| CUI | 11597681 |
| Nr. Reg. Com. | J09/70/1999 |
| EUID | ROONRC.J09/70/1999 |
| CAEN | 161 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 04.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-03-04 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GHIVICIU MIRELA | - | România |
| GHIVICIU COSTEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 80 124 | -49 987 | 205 787 | 53 429 | 149 902 | -2 456 | 1 |
| 2024 | 60 247 | -34 398 | 615 511 | 64 458 | 179 523 | -371 530 | 1 |
| 2023 | 38 594 | -36 652 | 599 266 | 64 328 | 195 347 | -339 591 | 1 |
| 2022 | 41 624 | -51 388 | 545 384 | 66 516 | 175 929 | -302 939 | 2 |
| 2021 | 40 463 | -46 888 | 507 806 | 66 701 | 189 554 | -251 551 | 2 |
| 2020 | 34 950 | -38 597 | 465 079 | 68 888 | 191 528 | -204 663 | 2 |
| 2019 | 40 147 | -25 079 | 424 074 | 71 076 | 186 932 | -166 066 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGRO GHIMFEC S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 161 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Brăila , domeniul 161: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 579 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PRODAGROLEMN BORVIZ SRL – locul 575, 1,15 mil. lei, Harghita
- VIN CLUB SRL – locul 575, 81.249 lei, Vrancea
- CASUTA DINTRE BRAZI S.R.L. – locul 575, 65.775 lei, Suceava
- ACS TIMBER S.R.L. – locul 575, 30.992 lei, Neamţ
- MIAX SERV SRL – locul 576, 1,15 mil. lei, Suceava
- PROD FLAMAR 2009 SRL – locul 576, 81.000 lei, Timiş
- VLASIM SRL – locul 576, 63.454 lei, Mureş
- PRISMA TÂMPLĂRIE SRL – locul 576, 30.500 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGRO GHIMFEC S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGRO GHIMFEC S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGRO GHIMFEC S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 64.458 |
| Active circulante | 179.523 |
| Stocuri | 169.405 |
| Disponibilitati | 10.118 |
| Datorii | 615.511 |
| Capitaluri proprii | -371.530 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 60.247 |
| Venituri totale | 60.247 |
| Cheltuieli totale | 94.043 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 33.796 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 34.398 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 64.328 |
| Active circulante | 195.347 |
| Stocuri | 181.533 |
| Creante | 2.105 |
| Disponibilitati | 11.709 |
| Datorii | 599.266 |
| Capitaluri proprii | -339.591 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 38.594 |
| Venituri totale | 38.594 |
| Cheltuieli totale | 74.860 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.266 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 36.652 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 66.516 |
| Active circulante | 175.929 |
| Stocuri | 173.806 |
| Creante | 1.839 |
| Disponibilitati | 284 |
| Datorii | 545.384 |
| Capitaluri proprii | -302.939 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 41.624 |
| Venituri totale | 41.624 |
| Cheltuieli totale | 92.596 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 50.972 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 51.388 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 66.701 |
| Active circulante | 189.554 |
| Stocuri | 184.355 |
| Creante | 3.441 |
| Disponibilitati | 1.758 |
| Datorii | 507.806 |
| Capitaluri proprii | -251.551 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 40.463 |
| Venituri totale | 40.463 |
| Cheltuieli totale | 86.946 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 46.483 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 46.888 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 68.888 |
| Active circulante | 191.528 |
| Stocuri | 189.714 |
| Creante | 1.199 |
| Disponibilitati | 615 |
| Datorii | 465.079 |
| Capitaluri proprii | -204.663 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 34.950 |
| Venituri totale | 34.950 |
| Cheltuieli totale | 73.211 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 38.261 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 38.597 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 71.076 |
| Active circulante | 186.932 |
| Stocuri | 183.977 |
| Creante | 1.152 |
| Disponibilitati | 1.803 |
| Datorii | 424.074 |
| Capitaluri proprii | -166.066 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 40.147 |
| Venituri totale | 40.147 |
| Cheltuieli totale | 64.824 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.677 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 25.079 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 73.263 |
| Active circulante | 178.051 |
| Stocuri | 176.113 |
| Creante | 857 |
| Disponibilitati | 1.081 |
| Datorii | 392.301 |
| Capitaluri proprii | -140.987 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 35.631 |
| Venituri totale | 35.631 |
| Cheltuieli totale | 58.095 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.464 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.822 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 75.451 |
| Active circulante | 167.001 |
| Stocuri | 166.392 |
| Creante | 120 |
| Disponibilitati | 489 |
| Datorii | 360.618 |
| Capitaluri proprii | -118.166 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 25.479 |
| Venituri totale | 25.979 |
| Cheltuieli totale | 50.264 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.285 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 24.542 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 77.638 |
| Active circulante | 148.460 |
| Stocuri | 145.201 |
| Creante | 120 |
| Disponibilitati | 3.139 |
| Datorii | 319.722 |
| Capitaluri proprii | -93.624 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 22.950 |
| Venituri totale | 22.950 |
| Cheltuieli totale | 48.364 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 25.414 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 25.874 |
| Nr. salariati | 1 |