TRICOROM SRL – CUI 11605601
Pe scurt
TRICOROM SRL are CUI 11605601, număr de înregistrare J1999000076285 și sediul în Municipiul Caracal, județul Olt. Activitatea principală declarată: CAEN 1410 – Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 11.996.442 lei, un profit net de 22.084 lei și un număr mediu de 136 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TRICOROM SRL |
| CUI | 11605601 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000076285 |
| EUID | ROONRC.J1999000076285 |
| CAEN | 1410 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-03-18 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VIVARELLI NICOLA | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 996 442 | 22 084 | 3 025 643 | 1 304 476 | 1 914 364 | 196 847 | 136 |
| 2024 | 8 813 314 | -923 621 | 2 135 239 | 1 365 315 | 940 978 | 174 763 | 127 |
| 2023 | 9 875 249 | -930 008 | 1 182 929 | 1 563 147 | 714 457 | 1 098 384 | 133 |
| 2022 | 13 717 680 | 1 209 399 | 1 236 767 | 1 554 133 | 1 707 318 | 2 028 393 | 183 |
| 2021 | 10 142 093 | 436 765 | 1 806 906 | 1 667 369 | 972 914 | 818 994 | 169 |
| 2020 | 6 690 670 | -404 273 | 2 357 622 | 2 015 042 | 850 804 | 382 229 | 144 |
| 2019 | 6 622 955 | -681 952 | 2 331 439 | 2 452 718 | 828 387 | 786 502 | 145 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises11 996 442 lei
36%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRICOROM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1410 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Olt , domeniul 1410: Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (14), poziții apropiate de locul 12 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BRAVCOD S.R.L. – locul 8, 232,18 mil. lei, Braşov
- ODLO ROMANIA SRL – locul 8, 140,20 mil. lei, Neamţ
- DANBRED ARGEŞ SRL – locul 8, 65,10 mil. lei, Argeş
- KOPLAX SRL – locul 8, 40,36 mil. lei, Prahova
- PACIFIC LIVESTOCK S.R.L. – locul 8, 39,35 mil. lei, Dâmboviţa
- JINARUL SRL – locul 8, 35,46 mil. lei, Sibiu
- CRIS & TEO SRL – locul 8, 18,67 mil. lei, Sibiu
- ARANKNIT S.R.L. – locul 8, 17,12 mil. lei, Satu Mare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRICOROM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRICOROM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRICOROM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.365.315 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 940.978 |
| Stocuri | 321.857 |
| Creante | 542.599 |
| Casa si conturi la banci | 76.522 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.709 |
| DATORII | 2.135.239 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 174.763 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.813.314 |
| VENITURI TOTALE | 8.888.274 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.811.895 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 923.621 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 923.621 |
| Numar mediu de salariati | 127 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.563.147 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 714.457 |
| Stocuri | 246.981 |
| Creante | 390.873 |
| Casa si conturi la banci | 76.603 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.709 |
| DATORII | 1.182.929 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.098.384 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 9.875.249 |
| VENITURI TOTALE | 10.009.074 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.939.082 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 930.008 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 930.008 |
| Numar mediu de salariati | 133 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.554.133 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.707.318 |
| Stocuri | 189.478 |
| Creante | 1.202.469 |
| Casa si conturi la banci | 315.371 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.709 |
| DATORII | 1.236.767 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.028.393 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 13.717.680 |
| VENITURI TOTALE | 13.733.336 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.523.937 |
| Profitul brut | 1.209.399 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.209.399 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 183 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.667.369 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 972.914 |
| Stocuri | 312.682 |
| Creante | 512.107 |
| Casa si conturi la banci | 148.125 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.222 |
| DATORII | 1.806.906 |
| VENITURI IN AVANS | 18.605 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 818.994 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.142.093 |
| VENITURI TOTALE | 10.326.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.890.086 |
| Profitul brut | 436.765 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 436.765 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 169 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.015.042 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 850.804 |
| Stocuri | 299.055 |
| Creante | 439.064 |
| Casa si conturi la banci | 112.685 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.980 |
| DATORII | 2.357.622 |
| VENITURI IN AVANS | 140.975 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 382.229 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.690.670 |
| VENITURI TOTALE | 7.389.703 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.793.976 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 404.273 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 404.273 |
| Numar mediu de salariati | 144 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.452.718 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 828.387 |
| Stocuri | 203.483 |
| Creante | 485.416 |
| Casa si conturi la banci | 139.488 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 100.180 |
| DATORII | 2.331.439 |
| VENITURI IN AVANS | 263.344 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 786.502 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.622.955 |
| VENITURI TOTALE | 6.784.897 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.466.849 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 681.952 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 681.952 |
| Numar mediu de salariati | 145 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.877.735 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 699.107 |
| Stocuri | 235.783 |
| Creante | 302.830 |
| Casa si conturi la banci | 160.494 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.414 |
| DATORII | 1.727.088 |
| VENITURI IN AVANS | 385.714 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.468.454 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.496.241 |
| VENITURI TOTALE | 7.585.223 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.953.543 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 368.320 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 368.320 |
| Numar mediu de salariati | 151 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.156.107 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 847.046 |
| Stocuri | 290.688 |
| Creante | 326.525 |
| Casa si conturi la banci | 229.833 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.385 |
| DATORII | 1.662.681 |
| VENITURI IN AVANS | 508.083 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.836.774 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.678.131 |
| VENITURI TOTALE | 9.111.759 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.021.368 |
| Profitul brut | 90.391 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 90.391 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 176 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.948.034 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 949.854 |
| Stocuri | 263.620 |
| Creante | 505.909 |
| Casa si conturi la banci | 180.325 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.677 |
| DATORII | 1.690.902 |
| VENITURI IN AVANS | 642.422 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.571.241 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Cifra de afaceri neta | 10.916.500 |
| VENITURI TOTALE | 11.006.482 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.717.529 |
| Profitul brut | 288.953 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 288.953 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 185 |