ARANKNIT S.R.L. – CUI 40809290
Pe scurt
ARANKNIT S.R.L. are CUI 40809290, număr de înregistrare J2019000426301 și sediul în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 1410 – Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 17.121.162 lei, un profit net de 1.875.207 lei și un număr mediu de 44 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ARANKNIT S.R.L. |
| CUI | 40809290 |
| Nr. Reg. Com. | J2019000426301 |
| EUID | ROONRC.J2019000426301 |
| CAEN | 1410 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-03-19 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 121 162 | 1 875 207 | 5 645 997 | 1 151 436 | 6 846 242 | 2 522 418 | 44 |
| 2024 | 10 268 715 | 2 685 955 | 2 246 827 | 558 737 | 4 249 398 | 2 740 315 | 44 |
| 2023 | 9 649 458 | 1 235 925 | 4 091 704 | 622 864 | 5 467 711 | 2 178 814 | 34 |
| 2022 | 8 568 238 | 888 529 | 3 248 101 | 324 691 | 3 686 442 | 942 889 | 30 |
| 2021 | 8 169 042 | 605 543 | 2 533 109 | 259 994 | 3 153 168 | 889 628 | 14 |
| 2020 | 5 898 592 | 237 711 | 2 124 379 | 94 473 | 2 318 236 | 284 085 | 3 |
| 2019 | 202 846 | 1 074 | 54 156 | 0 | 55 430 | 1 274 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises17 121 162 lei
67%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARANKNIT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1410 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Satu Mare , domeniul 1410: Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (14), poziții apropiate de locul 8 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ONCOS TRANSILVANIA SRL – locul 4, 264,03 mil. lei, Cluj
- ARTIFEX SRL – locul 4, 212,40 mil. lei, Vrancea
- EUROFARM IMF SRL – locul 4, 92,59 mil. lei, Harghita
- LANDBRUK SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ – locul 4, 71,09 mil. lei, Hunedoara
- MINCO IMPEX SRL – locul 4, 62,57 mil. lei, Prahova
- BOGA TRIFEŞTI SRL – locul 4, 53,75 mil. lei, Iaşi
- MANUFACTURA DE EST SRL – locul 4, 34,15 mil. lei, Dolj
- TRICOSIB SRL – locul 4, 29,32 mil. lei, Buzău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARANKNIT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARANKNIT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARANKNIT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 558.737 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.249.398 |
| Stocuri | 172.087 |
| Creante | 3.811.748 |
| Casa si conturi la banci | 265.563 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 179.191 |
| DATORII | 2.246.827 |
| VENITURI IN AVANS | 184 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.740.315 |
| Capital subscris varsat | 45.300 |
| Cifra de afaceri neta | 10.268.715 |
| VENITURI TOTALE | 10.331.873 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.140.495 |
| Profitul brut | 3.191.378 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.685.955 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 622.864 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.467.711 |
| Stocuri | 237.632 |
| Creante | 5.122.035 |
| Casa si conturi la banci | 108.044 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 180.527 |
| DATORII | 4.091.704 |
| VENITURI IN AVANS | 584 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.178.814 |
| Capital subscris varsat | 45.300 |
| Cifra de afaceri neta | 9.649.458 |
| VENITURI TOTALE | 9.861.618 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.400.269 |
| Profitul brut | 1.461.349 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.235.925 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 324.691 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.686.442 |
| Stocuri | 225.112 |
| Creante | 3.279.112 |
| Casa si conturi la banci | 182.218 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 180.040 |
| DATORII | 3.248.101 |
| VENITURI IN AVANS | 183 |
| CAPITALURI - TOTAL | 942.889 |
| Capital subscris varsat | 45.300 |
| Cifra de afaceri neta | 8.568.238 |
| VENITURI TOTALE | 8.943.811 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.873.901 |
| Profitul brut | 1.069.910 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 888.529 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 259.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.153.168 |
| Stocuri | 385.561 |
| Creante | 2.382.610 |
| Casa si conturi la banci | 384.997 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 160.572 |
| DATORII | 2.533.109 |
| VENITURI IN AVANS | 150.997 |
| CAPITALURI - TOTAL | 889.628 |
| Capital subscris varsat | 45.300 |
| Cifra de afaceri neta | 8.169.042 |
| VENITURI TOTALE | 8.612.347 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.900.335 |
| Profitul brut | 712.012 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 605.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 94.473 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.318.236 |
| Stocuri | 138.497 |
| Creante | 1.795.311 |
| Casa si conturi la banci | 384.428 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.990 |
| DATORII | 2.124.379 |
| VENITURI IN AVANS | 6.235 |
| CAPITALURI - TOTAL | 284.085 |
| Capital subscris varsat | 45.300 |
| Cifra de afaceri neta | 5.898.592 |
| VENITURI TOTALE | 5.912.178 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.645.009 |
| Profitul brut | 267.169 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 237.711 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| Active circulante | 55.430 |
| Stocuri | 20.802 |
| Creante | 33.236 |
| Disponibilitati | 1.392 |
| Datorii | 54.156 |
| Capitaluri proprii | 1.274 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 202.846 |
| Venituri totale | 204.796 |
| Cheltuieli totale | 201.674 |
| Profit brut | 3.122 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.074 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |