TEHNOLIFT SRL – CUI 24728177
Pe scurt
TEHNOLIFT SRL are CUI 24728177, număr de înregistrare J2008003358227 și sediul în Sat Pietraria, Comuna Bârnova, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 4324 – Alte lucrări de instalații pentru construcții. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.235.052 lei, un profit net de 177.820 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TEHNOLIFT SRL |
| CUI | 24728177 |
| Nr. Reg. Com. | J2008003358227 |
| EUID | ROONRC.J2008003358227 |
| CAEN | 4324 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-11-11 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 235 052 | 177 820 | 342 642 | 23 860 | 375 842 | 178 060 | 4 |
| 2024 | 1 011 146 | 1 268 | 125 944 | 21 694 | 225 931 | 242 681 | 4 |
| 2023 | 966 397 | 410 743 | 53 937 | 16 343 | 447 019 | 410 983 | 4 |
| 2022 | 297 391 | -51 690 | 14 953 | 0 | 172 449 | 157 496 | 4 |
| 2021 | 296 178 | 14 154 | 32 606 | 562 | 241 230 | 209 186 | 4 |
| 2020 | 269 016 | 33 065 | 33 547 | 2 812 | 225 767 | 195 032 | 4 |
| 2019 | 291 830 | -26 137 | 34 085 | 5 062 | 190 916 | 161 968 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TEHNOLIFT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4324 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte lucrări de instalații pentru construcții |
| Descriere Activitate | Alte lucrări de instalații pentru construcții |
| Cod CAEN principal | 43 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 4324: Alte lucrări de instalații pentru construcții
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 118 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EDS ELECTRIC SRL – locul 114, 33,05 mil. lei, Maramureş
- KRONSTADT ENERGII REGENERABILE SRL – locul 114, 19,71 mil. lei, Braşov
- ROCK DRILL CONSULT SRL – locul 114, 10,02 mil. lei, Ilfov
- PLAST TEAM SRL – locul 114, 4,23 mil. lei, Sălaj
- EXPERT RENT CONSTRUCT S.R.L. – locul 114, 3,54 mil. lei, Timiş
- GS RENT & PAVIMENT S.R.L. – locul 114, 2,94 mil. lei, Dolj
- ANA EURO BYT S.R.L. – locul 114, 1,36 mil. lei, Satu Mare
- TIMBERMATRIX S.R.L. – locul 114, 1,36 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TEHNOLIFT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TEHNOLIFT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TEHNOLIFT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 21.694 |
| Active circulante | 225.931 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 190.917 |
| Disponibilitati | 35.014 |
| Cheltuieli in avans | 121.000 |
| Datorii | 125.944 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 242.681 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.011.146 |
| Venituri totale | 1.015.585 |
| Cheltuieli totale | 992.126 |
| Profit brut | 23.459 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.268 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 16.343 |
| Active circulante | 447.019 |
| Stocuri | 1 |
| Creante | 335.416 |
| Disponibilitati | 111.602 |
| Cheltuieli in avans | 1.558 |
| Datorii | 53.937 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 410.983 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 966.397 |
| Venituri totale | 966.397 |
| Cheltuieli totale | 546.184 |
| Profit brut | 420.213 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 410.743 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 172.449 |
| Stocuri | 22.032 |
| Creante | 49.613 |
| Disponibilitati | 100.804 |
| Datorii | 14.953 |
| Capitaluri proprii | 157.496 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 297.391 |
| Venituri totale | 297.391 |
| Cheltuieli totale | 346.107 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 48.716 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 51.690 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 562 |
| Active circulante | 241.230 |
| Stocuri | 98.424 |
| Creante | 63.988 |
| Disponibilitati | 78.818 |
| Datorii | 32.606 |
| Capitaluri proprii | 209.186 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 296.178 |
| Venituri totale | 296.178 |
| Cheltuieli totale | 279.062 |
| Profit brut | 17.116 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.154 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 2.812 |
| Active circulante | 225.767 |
| Stocuri | 101.140 |
| Creante | 47.181 |
| Disponibilitati | 77.446 |
| Datorii | 33.547 |
| Capitaluri proprii | 195.032 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 269.016 |
| Venituri totale | 269.016 |
| Cheltuieli totale | 233.460 |
| Profit brut | 35.556 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.065 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 5.062 |
| Active circulante | 190.916 |
| Stocuri | 82.856 |
| Creante | 42.804 |
| Disponibilitati | 65.256 |
| Cheltuieli in avans | 75 |
| Datorii | 34.085 |
| Capitaluri proprii | 161.968 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 291.830 |
| Venituri totale | 291.830 |
| Cheltuieli totale | 315.049 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.219 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 26.137 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 7.313 |
| Active circulante | 235.257 |
| Stocuri | 138.769 |
| Creante | 94.551 |
| Disponibilitati | 1.937 |
| Datorii | 54.466 |
| Capitaluri proprii | 188.104 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 292.100 |
| Venituri totale | 292.100 |
| Cheltuieli totale | 253.996 |
| Profit brut | 38.104 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.183 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 208.600 |
| Stocuri | 153.919 |
| Creante | 24.391 |
| Disponibilitati | 30.290 |
| Datorii | 40.064 |
| Venituri in avans | 15.614 |
| Capitaluri proprii | 152.922 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 204.154 |
| Venituri totale | 204.155 |
| Cheltuieli totale | 147.352 |
| Profit brut | 56.803 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.761 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 144.324 |
| Stocuri | 70.694 |
| Creante | 43.510 |
| Disponibilitati | 30.120 |
| Datorii | 29.853 |
| Venituri in avans | 16.310 |
| Capitaluri proprii | 98.161 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 200.198 |
| Venituri totale | 200.213 |
| Cheltuieli totale | 100.290 |
| Profit brut | 99.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 97.921 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |