TIMBERMATRIX S.R.L. – CUI 36147704
Pe scurt
TIMBERMATRIX S.R.L. are CUI 36147704, număr de înregistrare J2019000309198 și sediul în Municipiul Miercurea Ciuc, județul Harghita. Activitatea principală declarată: CAEN 4324 – Alte lucrări de instalații pentru construcții. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.358.661 lei, un profit net de 360.856 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TIMBERMATRIX S.R.L. |
| CUI | 36147704 |
| Nr. Reg. Com. | J2019000309198 |
| EUID | ROONRC.J2019000309198 |
| CAEN | 4324 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-04-03 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SZENYES SZILÁRD | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 358 661 | 360 856 | 533 969 | 161 452 | 731 012 | 361 096 | 3 |
| 2024 | 1 791 540 | 699 007 | 94 507 | 80 053 | 752 457 | 738 003 | 1 |
| 2023 | 1 152 182 | 464 360 | 141 773 | 34 294 | 613 866 | 506 387 | 4 |
| 2022 | 534 867 | 172 713 | 172 677 | 43 756 | 301 874 | 172 953 | 3 |
| 2021 | 323 032 | 103 091 | 95 267 | 50 099 | 195 340 | 150 172 | 2 |
| 2020 | 63 037 | 6 804 | 52 427 | 48 407 | 59 391 | 55 371 | 1 |
| 2019 | 89 585 | 12 560 | 28 984 | 20 128 | 57 423 | 48 567 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TIMBERMATRIX S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4324 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte lucrări de instalații pentru construcții |
| Descriere Activitate | Alte lucrări de instalații pentru construcții |
| Cod CAEN principal | 43 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 4324: Alte lucrări de instalații pentru construcții
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 114 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EL - MONT SRL – locul 110, 34,67 mil. lei, Bucureşti
- V A ENGINEERING INSTAL SRL – locul 110, 20,04 mil. lei, Bucureşti
- SERGIO IMPRESA SRL – locul 110, 10,54 mil. lei, Timiş
- DESIGN TENDE S.R.L. – locul 110, 4,33 mil. lei, Ilfov
- LITTLE ANGEL SRL – locul 110, 3,70 mil. lei, Maramureş
- DO & DO COMPANY SRL – locul 110, 3,09 mil. lei, Maramureş
- INOSTEEL ALX S.R.L. – locul 110, 1,44 mil. lei, Braşov
- CREATIV INTERIOR CONSTRUCT S.R.L. – locul 110, 1,43 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TIMBERMATRIX S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TIMBERMATRIX S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TIMBERMATRIX S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 80.053 |
| Active circulante | 752.457 |
| Stocuri | 5.202 |
| Creante | 80.761 |
| Disponibilitati | 666.494 |
| Datorii | 94.507 |
| Capitaluri proprii | 738.003 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.791.540 |
| Venituri totale | 1.801.489 |
| Cheltuieli totale | 1.049.518 |
| Profit brut | 751.971 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 699.007 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 34.294 |
| Active circulante | 613.866 |
| Stocuri | 74.894 |
| Creante | 434.236 |
| Disponibilitati | 104.736 |
| Datorii | 141.773 |
| Capitaluri proprii | 506.387 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.152.182 |
| Venituri totale | 1.152.581 |
| Cheltuieli totale | 678.075 |
| Profit brut | 474.506 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 464.360 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 43.756 |
| Active circulante | 301.874 |
| Creante | 158.068 |
| Disponibilitati | 143.806 |
| Datorii | 172.677 |
| Capitaluri proprii | 172.953 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 534.867 |
| Venituri totale | 535.777 |
| Cheltuieli totale | 357.814 |
| Profit brut | 177.963 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 172.713 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 50.099 |
| Active circulante | 195.340 |
| Creante | 65.066 |
| Disponibilitati | 130.274 |
| Datorii | 95.267 |
| Capitaluri proprii | 150.172 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 323.032 |
| Venituri totale | 323.062 |
| Cheltuieli totale | 216.804 |
| Profit brut | 106.258 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 103.091 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 48.407 |
| Active circulante | 59.391 |
| Creante | 9.046 |
| Disponibilitati | 50.345 |
| Datorii | 52.427 |
| Capitaluri proprii | 55.371 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 63.037 |
| Venituri totale | 63.037 |
| Cheltuieli totale | 55.636 |
| Profit brut | 7.401 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.804 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 20.128 |
| Active circulante | 57.423 |
| Creante | 23.098 |
| Disponibilitati | 34.325 |
| Datorii | 28.984 |
| Capitaluri proprii | 48.567 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 89.585 |
| Venituri totale | 89.585 |
| Cheltuieli totale | 76.129 |
| Profit brut | 13.456 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.560 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active circulante | 67.724 |
| Creante | 4.356 |
| Disponibilitati | 63.368 |
| Datorii | 10.952 |
| Capitaluri proprii | 56.772 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 113.235 |
| Venituri totale | 113.235 |
| Cheltuieli totale | 55.531 |
| Profit brut | 57.704 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.572 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 30.716 |
| Creante | 1.460 |
| Disponibilitati | 29.256 |
| Datorii | 1.094 |
| Capitaluri proprii | 29.622 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 65.520 |
| Venituri totale | 65.520 |
| Cheltuieli totale | 27.454 |
| Profit brut | 38.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.539 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 211 |
| Active circulante | 9.790 |
| Disponibilitati | 9.790 |
| Datorii | 16.918 |
| Capitaluri proprii | -6.917 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 15.586 |
| Venituri totale | 15.586 |
| Cheltuieli totale | 22.235 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.649 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.117 |
| Nr. salariati | 3 |