SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L. – CUI 26179687

Cauta alta firma:
SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 26179687RegCom: J31/244/2013EUID: ROONRC.J30/772/2009CAEN: 4332Stare: radiatăTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. SĂLAJ, SAT PANIC COM. HERECLEAN, PANIC, NR.2W/1

Pe scurt

SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L. are CUI 26179687, număr de înregistrare J31/244/2013 și sediul în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.225.962 lei, un profit net de 445.484 lei și un număr mediu de 2 salariați.

  • Stare ONRC: radiată
  • Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
  • Ultimul bilanț disponibil: 2025
Cifra de afaceri față de 2024: +8,3% Marjă netă 2025: 10,5% Cifră de afaceri / salariat: 2,11 mil. lei
Surse: ONRC (identificare), ANAF (stare fiscală, bilanțuri), Ministerul Finanțelor (situații financiare). Valorile sunt cele raportate de firmă, în lei.

Denumire SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 26179687
Nr. Reg. Com. J31/244/2013
EUID ROONRC.J30/772/2009
CAEN 4332
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da (ANAF, verificat 02.11.2026)
Stare (ONRC) radiată
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2009-11-03 (17 ani)

Adresa JUD. SĂLAJ, SAT PANIC COM. HERECLEAN, PANIC, NR.2W/1
Cod Poștal 457171
Telefon 0769273694
Email —
Website —
RO e-Factura Da

Persoane din conducere

Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
GOIA IOAN VALENTIN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.

Tabel financiar pe ani

An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 4 225 962 445 484 1 826 510 1 961 482 1 737 342 1 872 761 2
2024 3 902 536 182 705 1 940 575 2 607 438 760 277 1 427 277 4
2023 3 823 548 17 335 3 187 081 2 437 583 1 992 889 1 244 572 9
2022 5 262 272 377 429 1 852 687 2 253 173 849 211 1 227 237 8
2021 5 800 618 286 680 3 254 328 2 515 842 1 637 923 849 809 9
2020 4 782 068 100 019 3 555 666 2 788 600 1 407 419 563 557 11
2019 2 193 793 -76 911 3 295 871 3 053 902 809 471 463 538 13
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —

Statistics

Commercial networks and enterprises
4 225 962 lei
8%

Grafice (Bilant ANAF / Serie)

Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)

Domeniul de activitate & statistici

Domeniul de activitate al “SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L.”

Cod CAEN preponderent 4332 Rev. 2 (echivalent: 4332 Rev. 3)
Obiect Activitate Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Descriere Activitate Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Cod CAEN principal 43 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Descriere activitate (principal) Lucrări speciale de construcții
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)

Localizare pe hartă

JUD. SĂLAJ, SAT PANIC COM. HERECLEAN, PANIC, NR.2W/1

Poziția în Topul Firmelor 2025

Poziția SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L. în Topul Firmelor 2025:
Locul 26798 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Sălaj , domeniul 4332: Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Locul 198 în Sălaj pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2025
445.484 RON

Firme similare

Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 114 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.

Mărci înregistrate la OSIM

Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L."...
Eroare la căutare

Dosare în justiție

Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.

Status Dosare (RECOM)

Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare

Restanțe ANAF

Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L."...
Eroare la verificare

Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)

Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L."...
Eroare la verificare

Monitorul Oficial - Partea a IV-a

Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L."...
Eroare la căutare

Avize de Ipotecă Mobiliară

Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare

TVA

Platitor TVA

Activ fiscal

Activ
Sursa: ANAF, verificat 02.11.2026

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA

RTVAI NU
Split TVA NU

MFinanțe (Ministerul Finanțelor)

Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4332
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.607.438
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 760.277
Stocuri 173.948
Creante 102.063
Casa si conturi la banci 484.266
CHELTUIELI IN AVANS 137
DATORII 1.940.575
CAPITALURI - TOTAL 1.427.277
Capital subscris varsat 100.000
Cifra de afaceri neta 3.902.536
VENITURI TOTALE 3.905.814
CHELTUIELI TOTALE 3.692.374
Profitul brut 213.440
Pierdere bruta 0
Profitul net 182.705
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 4

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4332
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.437.583
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.992.889
Stocuri 605.579
Creante 86.833
Casa si conturi la banci 1.300.477
CHELTUIELI IN AVANS 1.181
DATORII 3.187.081
CAPITALURI - TOTAL 1.244.572
Capital subscris varsat 100.000
Cifra de afaceri neta 3.823.548
VENITURI TOTALE 3.847.409
CHELTUIELI TOTALE 3.827.346
Profitul brut 20.063
Pierdere bruta 0
Profitul net 17.335
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 9

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4332
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.253.173
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 849.211
Stocuri 575.552
Creante 176.600
Casa si conturi la banci 97.059
DATORII 1.852.687
VENITURI IN AVANS 22.460
CAPITALURI - TOTAL 1.227.237
Capital subscris varsat 100.000
Cifra de afaceri neta 5.262.272
VENITURI TOTALE 5.291.953
CHELTUIELI TOTALE 4.865.540
Profitul brut 426.413
Pierdere bruta 0
Profitul net 377.429
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 8

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4332
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.515.842
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.637.923
Stocuri 914.139
Creante 481.232
Casa si conturi la banci 242.552
DATORII 3.254.328
VENITURI IN AVANS 49.628
CAPITALURI - TOTAL 849.809
Capital subscris varsat 100.000
Cifra de afaceri neta 5.800.618
VENITURI TOTALE 5.826.107
CHELTUIELI TOTALE 5.490.097
Profitul brut 336.010
Pierdere bruta 0
Profitul net 286.680
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 9

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4332
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.788.600
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.407.419
Stocuri 812.678
Creante 587.271
Casa si conturi la banci 7.470
DATORII 3.555.666
VENITURI IN AVANS 76.796
CAPITALURI - TOTAL 563.557
Capital subscris varsat 100.000
Cifra de afaceri neta 4.782.068
VENITURI TOTALE 4.897.175
CHELTUIELI TOTALE 4.778.643
Profitul brut 118.532
Pierdere bruta 0
Profitul net 100.019
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4332
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.053.902
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 809.471
Stocuri 645.038
Creante 157.838
Casa si conturi la banci 6.595
DATORII 3.295.871
VENITURI IN AVANS 103.964
CAPITALURI - TOTAL 463.538
Capital subscris varsat 100.000
Cifra de afaceri neta 2.193.793
VENITURI TOTALE 2.223.992
CHELTUIELI TOTALE 2.300.903
Profitul brut 0
Pierdere bruta 76.911
Profitul net 0
Pierdere neta 76.911
Numar mediu de salariati 13

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4332
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.342.695
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 543.976
Stocuri 276.747
Creante 252.530
Casa si conturi la banci 14.699
DATORII 3.214.909
VENITURI IN AVANS 131.132
CAPITALURI - TOTAL 540.630
Capital subscris varsat 100.000
Cifra de afaceri neta 1.188.866
VENITURI TOTALE 1.238.243
CHELTUIELI TOTALE 1.222.667
Profitul brut 15.576
Pierdere bruta 0
Profitul net 5.234
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4676
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.610.041
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 607.072
Stocuri 397.388
Creante 188.537
Casa si conturi la banci 21.147
CHELTUIELI IN AVANS 55.857
DATORII 3.579.274
VENITURI IN AVANS 158.299
CAPITALURI - TOTAL 535.397
Capital subscris varsat 100.000
Cifra de afaceri neta 999.411
VENITURI TOTALE 1.028.680
CHELTUIELI TOTALE 1.020.957
Profitul brut 7.723
Pierdere bruta 0
Profitul net 5.740
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4676
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.480.006
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 947.962
Stocuri 271.450
Creante 459.831
Casa si conturi la banci 216.681
DATORII 1.805.008
VENITURI IN AVANS 185.647
CAPITALURI - TOTAL 437.313
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 941.823
VENITURI TOTALE 1.027.572
CHELTUIELI TOTALE 1.008.645
Profitul brut 18.927
Pierdere bruta 0
Profitul net 15.559
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 9

SEAP (Contracte / Achiziții Publice)

Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.