STUPARUL PUNCT RO SRL – CUI 29722426
Pe scurt
STUPARUL PUNCT RO SRL are CUI 29722426, număr de înregistrare J2012000312128 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 4791 – Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.727.638 lei, un profit net de 130.437 lei și un număr mediu de 10 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 07.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | STUPARUL PUNCT RO SRL |
| CUI | 29722426 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000312128 |
| EUID | ROONRC.J2012000312128 |
| CAEN | 4791 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 07.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-02-15 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 727 638 | 130 437 | 2 197 315 | 804 902 | 2 515 285 | 1 146 000 | 10 |
| 2024 | 7 076 160 | 148 989 | 2 189 517 | 29 041 | 3 160 721 | 1 015 563 | 11 |
| 2023 | 8 075 417 | 341 548 | 2 118 916 | 36 006 | 2 934 809 | 866 575 | 11 |
| 2022 | 8 417 453 | 609 936 | 2 346 415 | 47 590 | 2 895 505 | 610 176 | 13 |
| 2021 | 6 913 306 | 374 344 | 2 526 327 | 69 496 | 2 821 847 | 365 090 | 11 |
| 2020 | 5 808 032 | 257 046 | 695 512 | 88 797 | 1 569 170 | 962 455 | 10 |
| 2019 | 4 422 925 | 73 396 | 1 020 986 | 42 067 | 1 739 065 | 760 146 | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 727 638 lei
23%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STUPARUL PUNCT RO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4791 Rev. 2 (echivalent: 4791 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 4791: Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 125 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- FLORMANG COM SRL – locul 121, 44,69 mil. lei, Dolj
- AUTO MOTO INVEST SRL – locul 121, 44,55 mil. lei, Bacău
- FARMACIA ADRIANA SRL – locul 121, 31,76 mil. lei, Iaşi
- MARISON PRINT SRL – locul 121, 22,54 mil. lei, Olt
- STOOK CONCEPT S.R.L. – locul 121, 16,96 mil. lei, Bucureşti
- POLARIS COM SRL – locul 121, 13,83 mil. lei, Mureş
- SYA PLAY CONCEPT S.R.L. – locul 121, 9,34 mil. lei, Ilfov
- VASGABICOS SRL – locul 121, 7,56 mil. lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STUPARUL PUNCT RO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STUPARUL PUNCT RO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STUPARUL PUNCT RO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 29.041 |
| Active circulante | 3.160.721 |
| Stocuri | 2.509.142 |
| Creante | 561.212 |
| Disponibilitati | 90.367 |
| Cheltuieli in avans | 15.318 |
| Datorii | 2.189.517 |
| Capitaluri proprii | 1.015.563 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.076.160 |
| Venituri totale | 7.085.034 |
| Cheltuieli totale | 6.911.945 |
| Profit brut | 173.089 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 148.989 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 36.006 |
| Active circulante | 2.934.809 |
| Stocuri | 2.239.261 |
| Creante | 650.000 |
| Disponibilitati | 45.548 |
| Cheltuieli in avans | 14.676 |
| Datorii | 2.118.916 |
| Capitaluri proprii | 866.575 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.075.417 |
| Venituri totale | 8.088.065 |
| Cheltuieli totale | 7.690.433 |
| Profit brut | 397.632 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 341.548 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 47.590 |
| Active circulante | 2.895.505 |
| Stocuri | 2.285.168 |
| Creante | 583.099 |
| Disponibilitati | 27.238 |
| Cheltuieli in avans | 13.496 |
| Datorii | 2.346.415 |
| Capitaluri proprii | 610.176 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.417.453 |
| Venituri totale | 8.452.785 |
| Cheltuieli totale | 7.743.808 |
| Profit brut | 708.977 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 609.936 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 69.496 |
| Active circulante | 2.821.847 |
| Stocuri | 2.202.138 |
| Creante | 579.092 |
| Disponibilitati | 40.617 |
| Cheltuieli in avans | 74 |
| Datorii | 2.526.327 |
| Capitaluri proprii | 365.090 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.913.306 |
| Venituri totale | 6.929.746 |
| Cheltuieli totale | 6.469.411 |
| Profit brut | 460.335 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 374.344 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 88.797 |
| Active circulante | 1.569.170 |
| Stocuri | 920.071 |
| Creante | 626.992 |
| Disponibilitati | 22.107 |
| Datorii | 695.512 |
| Capitaluri proprii | 962.455 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.808.032 |
| Venituri totale | 5.822.940 |
| Cheltuieli totale | 5.531.806 |
| Profit brut | 291.134 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 257.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 42.067 |
| Active circulante | 1.739.065 |
| Stocuri | 1.449.752 |
| Creante | 251.350 |
| Disponibilitati | 37.963 |
| Datorii | 1.020.986 |
| Capitaluri proprii | 760.146 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.422.925 |
| Venituri totale | 4.470.484 |
| Cheltuieli totale | 4.353.622 |
| Profit brut | 116.862 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73.396 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 11.804 |
| Active circulante | 1.473.909 |
| Stocuri | 1.214.081 |
| Creante | 250.664 |
| Disponibilitati | 9.164 |
| Datorii | 798.963 |
| Capitaluri proprii | 686.750 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.422.325 |
| Venituri totale | 4.467.955 |
| Cheltuieli totale | 4.098.941 |
| Profit brut | 369.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 324.422 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 7.196 |
| Active circulante | 1.243.337 |
| Stocuri | 1.057.610 |
| Creante | 138.119 |
| Disponibilitati | 47.608 |
| Datorii | 888.205 |
| Capitaluri proprii | 362.328 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.807.364 |
| Venituri totale | 3.839.999 |
| Cheltuieli totale | 3.416.635 |
| Profit brut | 423.364 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 362.127 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 7.349 |
| Active circulante | 1.067.117 |
| Stocuri | 896.176 |
| Creante | 147.999 |
| Disponibilitati | 22.942 |
| Datorii | 814.507 |
| Capitaluri proprii | 259.959 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.751.469 |
| Venituri totale | 2.763.018 |
| Cheltuieli totale | 2.629.176 |
| Profit brut | 133.842 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 113.893 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |