STEIN IT SRL – CUI 34115560
Pe scurt
STEIN IT SRL are CUI 34115560, număr de înregistrare J24/148/2015 și sediul în Municipiul Baia Mare, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 6209 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 272.986 lei, un profit net de 95.153 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | STEIN IT SRL |
| CUI | 34115560 |
| Nr. Reg. Com. | J24/148/2015 |
| EUID | ROONRC.J24/148/2015 |
| CAEN | 6209 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-02-17 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 272 986 | 95 153 | 6 588 | 15 978 | 86 165 | 95 555 | 1 |
| 2024 | 215 331 | 69 418 | 16 252 | 17 572 | 68 103 | 70 402 | 1 |
| 2023 | 190 988 | 80 107 | 33 401 | 44 893 | 68 767 | 80 984 | 1 |
| 2022 | 190 149 | 126 102 | 51 510 | 74 102 | 102 932 | 126 377 | 1 |
| 2021 | 233 953 | 150 686 | 81 975 | 101 028 | 133 297 | 152 975 | 1 |
| 2020 | 150 015 | 91 620 | 108 562 | 110 794 | 115 435 | 118 290 | 1 |
| 2019 | 192 552 | 149 745 | 1 647 | 1 050 | 152 267 | 151 670 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises272 986 lei
27%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STEIN IT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6209 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 6209: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 305 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CS GROUP - ROMANIA S.R.L. – locul 301, 22,16 mil. lei, Dolj
- VENDIO SRL – locul 301, 3,32 mil. lei, Bucureşti
- D & D STAR IT SRL – locul 301, 1,42 mil. lei, Bucureşti
- ECO FLEET ROMANIA SRL – locul 301, 780.390 lei, Bihor
- ADVANCED INNOVATICS SOLUTIONS S.R.L. – locul 301, 512.374 lei, Bucureşti
- ALTILA S.R.L. – locul 301, 277.584 lei, Bucureşti
- ANRITSU SOLUTIONS SRL – locul 302, 22,14 mil. lei, Bucureşti
- DIGITAL PROFESSIONAL SERVICES S.R.L. – locul 302, 3,29 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STEIN IT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STEIN IT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STEIN IT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 17.572 |
| Active circulante | 68.103 |
| Stocuri | 436 |
| Disponibilitati | 67.667 |
| Cheltuieli in avans | 979 |
| Datorii | 16.252 |
| Capitaluri proprii | 70.402 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 215.331 |
| Venituri totale | 215.331 |
| Cheltuieli totale | 140.034 |
| Profit brut | 75.297 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 69.418 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 44.893 |
| Active circulante | 68.767 |
| Stocuri | 436 |
| Creante | 14.202 |
| Disponibilitati | 54.129 |
| Cheltuieli in avans | 725 |
| Datorii | 33.401 |
| Capitaluri proprii | 80.984 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 190.988 |
| Venituri totale | 190.988 |
| Cheltuieli totale | 109.201 |
| Profit brut | 81.787 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 80.107 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 74.102 |
| Active circulante | 102.932 |
| Stocuri | 436 |
| Creante | 26.257 |
| Disponibilitati | 76.239 |
| Cheltuieli in avans | 853 |
| Datorii | 51.510 |
| Capitaluri proprii | 126.377 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 190.149 |
| Venituri totale | 199.828 |
| Cheltuieli totale | 69.443 |
| Profit brut | 130.385 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 126.102 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 101.028 |
| Active circulante | 133.297 |
| Stocuri | 436 |
| Creante | 5.889 |
| Disponibilitati | 126.972 |
| Cheltuieli in avans | 625 |
| Datorii | 81.975 |
| Capitaluri proprii | 152.975 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 233.953 |
| Venituri totale | 234.003 |
| Cheltuieli totale | 78.453 |
| Profit brut | 155.550 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 150.686 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 110.794 |
| Active circulante | 115.435 |
| Stocuri | 436 |
| Creante | 12.897 |
| Disponibilitati | 102.102 |
| Cheltuieli in avans | 623 |
| Datorii | 108.562 |
| Capitaluri proprii | 118.290 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 150.015 |
| Venituri totale | 150.015 |
| Cheltuieli totale | 55.502 |
| Profit brut | 94.513 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 91.620 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.050 |
| Active circulante | 152.267 |
| Stocuri | 436 |
| Creante | 22.962 |
| Disponibilitati | 128.869 |
| Datorii | 1.647 |
| Capitaluri proprii | 151.670 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 192.552 |
| Venituri totale | 192.552 |
| Cheltuieli totale | 37.030 |
| Profit brut | 155.522 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 149.745 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 2.550 |
| Active circulante | 143.653 |
| Stocuri | 436 |
| Creante | 49.337 |
| Disponibilitati | 93.880 |
| Datorii | 4.278 |
| Capitaluri proprii | 141.925 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 192.699 |
| Venituri totale | 192.699 |
| Cheltuieli totale | 49.831 |
| Profit brut | 142.868 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 140.941 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.810 |
| Active circulante | 107.717 |
| Stocuri | 436 |
| Creante | 9.879 |
| Disponibilitati | 97.402 |
| Datorii | 18.543 |
| Capitaluri proprii | 90.984 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 144.289 |
| Venituri totale | 144.289 |
| Cheltuieli totale | 61.480 |
| Profit brut | 82.809 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.366 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.169 |
| Active circulante | 161.597 |
| Stocuri | 444 |
| Creante | 10.937 |
| Disponibilitati | 150.216 |
| Datorii | 5.149 |
| Capitaluri proprii | 159.617 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 154.908 |
| Venituri totale | 154.908 |
| Cheltuieli totale | 63.142 |
| Profit brut | 91.766 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 88.667 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |