D & D STAR IT S.R.L. – CUI 34131574
Pe scurt
D & D STAR IT S.R.L. are CUI 34131574, număr de înregistrare J40/15327/2019 și sediul în Comuna Dobroeşti, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.419.793 lei, un profit net de 525.301 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 22.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | D & D STAR IT S.R.L. |
| CUI | 34131574 |
| Nr. Reg. Com. | J40/15327/2019 |
| EUID | ROONRC.J23/571/2015 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 22.10.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-02-20 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BULIGA STEFAN - VALENTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 419 793 | 525 301 | 658 187 | 86 354 | 1 107 053 | 525 541 | 2 |
| 2024 | 1 559 867 | 1 174 380 | 420 511 | 123 132 | 1 487 539 | 1 241 616 | 2 |
| 2023 | 593 057 | 490 977 | 297 327 | 155 381 | 662 660 | 512 889 | 1 |
| 2022 | 309 995 | 190 150 | 98 250 | 56 374 | 241 945 | 190 390 | 0 |
| 2021 | 268 919 | 125 689 | 164 195 | 81 430 | 243 305 | 160 718 | 0 |
| 2020 | 205 482 | 132 807 | 13 872 | 0 | 298 849 | 285 029 | 0 |
| 2019 | 183 875 | 152 873 | 7 201 | 0 | 159 424 | 152 223 | 0 |
| 2018 | 0 | -200 | 1 685 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 1 485 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 419 793 lei
-9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “D & D STAR IT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 301 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- FULLSCREEN DIGITAL SRL – locul 297, 22,86 mil. lei, Bucureşti
- FILIP IMPEX 93 SRL – locul 297, 3,42 mil. lei, Bucureşti
- EXPERT SOFTWARE PRO SRL – locul 297, 1,44 mil. lei, Bihor
- LOTUS21 INVESTMENTS & ASSOCIATES SRL – locul 297, 797.663 lei, Timiş
- PANDA EUROSAP CONSULT S.R.L. – locul 297, 527.656 lei, Ilfov
- LZY UNICUM NET CONCEPT S.R.L. – locul 297, 283.731 lei, Bucureşti
- LUMINOS LABS SRL – locul 298, 22,35 mil. lei, Maramureş
- AD SMART TECHNOLOGY INTEGRATION S.R.L. – locul 298, 3,41 mil. lei, Buzău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „D & D STAR IT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „D & D STAR IT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „D & D STAR IT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 123.132 |
| Active circulante | 1.487.539 |
| Stocuri | 1.681 |
| Creante | 974.991 |
| Disponibilitati | 510.867 |
| Cheltuieli in avans | 61.135 |
| Datorii | 420.511 |
| Venituri in avans | 9.679 |
| Capitaluri proprii | 1.241.616 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.559.867 |
| Venituri totale | 1.559.867 |
| Cheltuieli totale | 344.307 |
| Profit brut | 1.215.560 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.174.380 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 155.381 |
| Active circulante | 662.660 |
| Stocuri | 1.681 |
| Creante | 612.625 |
| Disponibilitati | 48.354 |
| Cheltuieli in avans | 1.854 |
| Datorii | 297.327 |
| Venituri in avans | 9.679 |
| Capitaluri proprii | 512.889 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 593.057 |
| Venituri totale | 692.238 |
| Cheltuieli totale | 120.202 |
| Profit brut | 572.036 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 490.977 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 56.374 |
| Active circulante | 241.945 |
| Creante | 170.287 |
| Disponibilitati | 71.658 |
| Datorii | 98.250 |
| Venituri in avans | 9.679 |
| Capitaluri proprii | 190.390 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 309.995 |
| Venituri totale | 309.995 |
| Cheltuieli totale | 111.015 |
| Profit brut | 198.980 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 190.150 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 81.430 |
| Active circulante | 243.305 |
| Creante | 176.288 |
| Disponibilitati | 67.017 |
| Cheltuieli in avans | 178 |
| Datorii | 164.195 |
| Capitaluri proprii | 160.718 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 268.919 |
| Venituri totale | 268.919 |
| Cheltuieli totale | 135.323 |
| Profit brut | 133.596 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 125.689 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 298.849 |
| Creante | 205.482 |
| Disponibilitati | 93.367 |
| Cheltuieli in avans | 52 |
| Datorii | 13.872 |
| Capitaluri proprii | 285.029 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 205.482 |
| Venituri totale | 205.482 |
| Cheltuieli totale | 66.511 |
| Profit brut | 138.971 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 132.807 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 159.424 |
| Creante | 157.737 |
| Disponibilitati | 1.687 |
| Datorii | 7.201 |
| Capitaluri proprii | 152.223 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 183.875 |
| Venituri totale | 183.875 |
| Cheltuieli totale | 25.486 |
| Profit brut | 158.389 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 152.873 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 1.035 |
| Disponibilitati | 1.035 |
| Datorii | 1.685 |
| Capitaluri proprii | -650 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 200 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 200 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 200 |
| Active circulante | 1.035 |
| Disponibilitati | 1.035 |
| Datorii | 1.485 |
| Capitaluri proprii | -450 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 1.161 |
| Disponibilitati | 1.161 |
| Datorii | 1.611 |
| Capitaluri proprii | -450 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 690 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 690 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 690 |