ANRITSU SOLUTIONS SRL – CUI 26896606
Pe scurt
ANRITSU SOLUTIONS SRL are CUI 26896606, număr de înregistrare J2010004767405 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 22.137.023 lei, un profit net de 800.709 lei și un număr mediu de 60 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANRITSU SOLUTIONS SRL |
| CUI | 26896606 |
| Nr. Reg. Com. | J2010004767405 |
| EUID | ROONRC.J2010004767405 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-05-07 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DIMOFTE ANDREI | - | România |
| IDING RALF BERNHARD | - | Germania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 137 023 | 800 709 | 2 801 252 | 1 082 256 | 5 002 703 | 3 495 106 | 60 |
| 2024 | 27 358 410 | 1 152 366 | 2 973 979 | 910 963 | 7 142 656 | 5 224 946 | 66 |
| 2023 | 22 404 852 | 630 217 | 874 769 | 671 690 | 4 318 034 | 4 072 581 | 64 |
| 2022 | 21 699 700 | 958 899 | 1 364 885 | 683 611 | 6 373 640 | 5 410 924 | 59 |
| 2021 | 19 770 081 | 821 439 | 620 747 | 889 876 | 4 518 326 | 4 452 025 | 60 |
| 2020 | 20 549 342 | 634 936 | 4 707 329 | 861 678 | 7 348 426 | 3 630 586 | 56 |
| 2019 | 17 631 500 | 193 210 | 3 422 701 | 1 113 352 | 6 116 442 | 2 995 651 | 50 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises22 137 023 lei
-19%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANRITSU SOLUTIONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 302 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LUMINOS LABS SRL – locul 298, 22,35 mil. lei, Maramureş
- AD SMART TECHNOLOGY INTEGRATION S.R.L. – locul 298, 3,41 mil. lei, Buzău
- SAMANTA CONSULTING SRL – locul 298, 1,44 mil. lei, Bucureşti
- A. TRELEA SERVICES SRL – locul 298, 792.513 lei, Bucureşti
- EVEA TRAVEL CONCEPT S.R.L. – locul 298, 526.770 lei, Bucureşti
- SRIM TEL SRL – locul 298, 282.163 lei, Bucureşti
- SHAU BIZ SOLUTIONS S.R.L. – locul 299, 22,20 mil. lei, Bucureşti
- AL SOFTWARE SRL – locul 299, 3,38 mil. lei, Teleorman
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANRITSU SOLUTIONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANRITSU SOLUTIONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANRITSU SOLUTIONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 910.963 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.142.656 |
| Creante | 4.606.380 |
| Casa si conturi la banci | 2.536.276 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 145.306 |
| DATORII | 2.973.979 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.224.946 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.358.410 |
| VENITURI TOTALE | 27.489.417 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.162.433 |
| Profitul brut | 1.326.984 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.152.366 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 671.690 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.318.034 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 2.082.145 |
| Casa si conturi la banci | 2.235.889 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -42.374 |
| DATORII | 874.769 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.072.581 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.404.852 |
| VENITURI TOTALE | 22.567.503 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.839.870 |
| Profitul brut | 727.633 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 630.217 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 683.611 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.373.640 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 3.366.128 |
| Casa si conturi la banci | 3.007.512 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -281.442 |
| DATORII | 1.364.885 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.410.924 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.699.700 |
| VENITURI TOTALE | 21.906.266 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.781.650 |
| Profitul brut | 1.124.616 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 958.899 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 889.876 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.518.326 |
| Stocuri | 2.466 |
| Creante | 1.581.336 |
| Casa si conturi la banci | 2.934.524 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -335.430 |
| DATORII | 620.747 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.452.025 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.770.081 |
| VENITURI TOTALE | 19.900.541 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.088.387 |
| Profitul brut | 812.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 821.439 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 861.678 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.348.426 |
| Creante | 6.670.704 |
| Casa si conturi la banci | 677.722 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 459.786 |
| DATORII | 4.707.329 |
| PROVIZIOANE | 331.975 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.630.586 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.549.342 |
| VENITURI TOTALE | 20.605.709 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.773.908 |
| Profitul brut | 831.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 634.936 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.113.352 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.116.442 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 3.194.995 |
| Casa si conturi la banci | 2.921.447 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 171.022 |
| DATORII | 3.422.701 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 982.464 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.995.651 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 17.631.500 |
| VENITURI TOTALE | 17.847.472 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.724.864 |
| Profitul brut | 122.608 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 193.210 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.182.960 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.903.862 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.676.754 |
| Casa si conturi la banci | 1.227.108 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 770.462 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 436.767 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.879.593 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 13.917.252 |
| VENITURI TOTALE | 14.065.319 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.958.241 |
| Profitul brut | 1.107.078 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 920.141 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.458.584 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.569.057 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.706.125 |
| Casa si conturi la banci | 862.932 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.425.223 |
| VENITURI IN AVANS | 323.075 |
| PROVIZIOANE | 302.480 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.976.863 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 13.899.624 |
| VENITURI TOTALE | 14.236.929 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.700.918 |
| Profitul brut | 536.011 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 342.453 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.843.764 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.498.962 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.705.107 |
| Casa si conturi la banci | 1.793.855 |
| DATORII | 3.430.866 |
| VENITURI IN AVANS | 254.770 |
| PROVIZIOANE | 8 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.657.082 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 11.750.398 |
| VENITURI TOTALE | 12.054.655 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.269.730 |
| Profitul brut | 784.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 603.772 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |