SRS INFORMATION TECHNOLOGY SRL – CUI 25050578
Pe scurt
SRS INFORMATION TECHNOLOGY SRL are CUI 25050578, număr de înregistrare J40/1321/2009 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.763.421 lei, un profit net de 1.170.936 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 08.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SRS INFORMATION TECHNOLOGY SRL |
| CUI | 25050578 |
| Nr. Reg. Com. | J40/1321/2009 |
| EUID | ROONRC.J40/1321/2009 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 08.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-02-03 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VASILINIUC BOGDAN | - | România |
| GRIMAUDO ALESSANDRO | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 763 421 | 1 170 936 | 940 968 | 25 488 | 2 305 331 | 1 390 699 | 8 |
| 2024 | 2 239 977 | 1 020 341 | 959 532 | 56 135 | 2 144 196 | 1 240 103 | 6 |
| 2023 | 2 060 326 | 885 739 | 323 521 | 66 747 | 1 361 253 | 1 105 501 | 7 |
| 2022 | 2 325 390 | 996 219 | 380 524 | 86 725 | 1 532 202 | 1 239 306 | 9 |
| 2021 | 2 015 838 | 772 073 | 230 800 | 5 307 | 1 239 635 | 1 015 159 | 9 |
| 2020 | 1 723 228 | 672 313 | 210 159 | 29 871 | 1 095 423 | 915 399 | 10 |
| 2019 | 2 335 762 | 986 353 | 294 310 | 47 791 | 1 475 655 | 1 229 439 | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 763 421 lei
23%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SRS INFORMATION TECHNOLOGY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 146 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TRIMBLE ROMANIA S.R.L. – locul 142, 52,98 mil. lei, Braşov
- LOXON SOLUTIONS SRL – locul 142, 10,72 mil. lei, Bucureşti
- NET VISION SOFT SRL – locul 142, 2,85 mil. lei, Bucureşti
- CLICKADVISORY S.R.L. – locul 142, 2,66 mil. lei, Bucureşti
- DEVEL INSIDE S.R.L. – locul 142, 888.818 lei, Constanţa
- DEZIBEL MEDIA SRL – locul 142, 589.337 lei, Bucureşti
- MCA MEDIA SERVICES SRL – locul 142, 165.135 lei, Alba
- SMART SOFT SERV SRL – locul 143, 52,84 mil. lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SRS INFORMATION TECHNOLOGY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SRS INFORMATION TECHNOLOGY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SRS INFORMATION TECHNOLOGY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 56.135 |
| Active circulante | 2.144.196 |
| Creante | 1.102.367 |
| Disponibilitati | 1.041.829 |
| Cheltuieli in avans | 1.107 |
| Datorii | 959.532 |
| Venituri in avans | 1.803 |
| Capitaluri proprii | 1.240.103 |
| Capital social | 9.500 |
| Cifra de afaceri | 2.239.977 |
| Venituri totale | 2.266.116 |
| Cheltuieli totale | 1.179.197 |
| Profit brut | 1.086.919 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.020.341 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 66.747 |
| Active circulante | 1.361.253 |
| Creante | 627.055 |
| Disponibilitati | 734.198 |
| Cheltuieli in avans | 1.022 |
| Datorii | 323.521 |
| Capitaluri proprii | 1.105.501 |
| Capital social | 9.500 |
| Cifra de afaceri | 2.060.326 |
| Venituri totale | 2.075.060 |
| Cheltuieli totale | 1.168.994 |
| Profit brut | 906.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 885.739 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 86.725 |
| Active circulante | 1.532.202 |
| Creante | 861.323 |
| Disponibilitati | 670.879 |
| Cheltuieli in avans | 903 |
| Datorii | 380.524 |
| Capitaluri proprii | 1.239.306 |
| Capital social | 9.500 |
| Cifra de afaceri | 2.325.390 |
| Venituri totale | 2.352.697 |
| Cheltuieli totale | 1.334.618 |
| Profit brut | 1.018.079 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 996.219 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 5.307 |
| Active circulante | 1.239.635 |
| Creante | 589.716 |
| Disponibilitati | 649.919 |
| Cheltuieli in avans | 1.017 |
| Datorii | 230.800 |
| Capitaluri proprii | 1.015.159 |
| Capital social | 9.500 |
| Cifra de afaceri | 2.015.838 |
| Venituri totale | 2.018.691 |
| Cheltuieli totale | 1.226.847 |
| Profit brut | 791.844 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 772.073 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 29.871 |
| Active circulante | 1.095.423 |
| Creante | 422.677 |
| Disponibilitati | 672.746 |
| Cheltuieli in avans | 264 |
| Datorii | 210.159 |
| Capitaluri proprii | 915.399 |
| Capital social | 9.500 |
| Cifra de afaceri | 1.723.228 |
| Venituri totale | 1.755.273 |
| Cheltuieli totale | 1.066.625 |
| Profit brut | 688.648 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 672.313 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 47.791 |
| Active circulante | 1.475.655 |
| Creante | 391.132 |
| Disponibilitati | 1.084.523 |
| Cheltuieli in avans | 303 |
| Datorii | 294.310 |
| Capitaluri proprii | 1.229.439 |
| Capital social | 9.500 |
| Cifra de afaceri | 2.335.762 |
| Venituri totale | 2.350.212 |
| Cheltuieli totale | 1.340.462 |
| Profit brut | 1.009.750 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 986.353 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 63.456 |
| Active circulante | 1.147.566 |
| Creante | 442.304 |
| Disponibilitati | 705.262 |
| Cheltuieli in avans | 139 |
| Datorii | 248.075 |
| Capitaluri proprii | 963.086 |
| Capital social | 9.500 |
| Cifra de afaceri | 2.009.773 |
| Venituri totale | 2.009.810 |
| Cheltuieli totale | 1.181.899 |
| Profit brut | 827.911 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 807.802 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 2.396 |
| Active circulante | 627.057 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 306.966 |
| Disponibilitati | 320.091 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 144.338 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 485.115 |
| Capital social | 9.500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.696.972 |
| Venituri totale | 1.697.917 |
| Cheltuieli totale | 1.349.527 |
| Profit brut | 348.390 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 329.831 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 4.595 |
| Active circulante | 731.491 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 409.206 |
| Disponibilitati | 322.285 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 219.493 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 516.593 |
| Capital social | 9.500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.521.537 |
| Venituri totale | 1.524.828 |
| Cheltuieli totale | 1.265.485 |
| Profit brut | 259.343 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 217.425 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |