LOXON SOLUTIONS SRL – CUI 22298111
Pe scurt
LOXON SOLUTIONS SRL are CUI 22298111, număr de înregistrare J2007015826409 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.723.580 lei, un profit net de 1.559.511 lei și un număr mediu de 39 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LOXON SOLUTIONS SRL |
| CUI | 22298111 |
| Nr. Reg. Com. | J2007015826409 |
| EUID | ROONRC.J2007015826409 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-08-22 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ŞERBĂNESCU GABRIEL - PETRE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 723 580 | 1 559 511 | 2 744 785 | 124 456 | 4 248 104 | 1 656 991 | 39 |
| 2024 | 8 431 948 | 863 923 | 7 051 302 | 77 541 | 8 875 347 | 1 930 151 | 49 |
| 2023 | 5 799 678 | 266 365 | 6 496 251 | 181 089 | 9 375 243 | 3 086 228 | 41 |
| 2022 | 8 394 803 | 424 285 | 5 949 681 | 290 571 | 9 483 111 | 3 849 863 | 40 |
| 2021 | 9 677 744 | 780 274 | 4 506 667 | 350 128 | 8 706 093 | 4 575 577 | 38 |
| 2020 | 8 422 796 | 3 073 396 | 2 069 574 | 350 997 | 8 088 262 | 6 395 303 | 30 |
| 2019 | 6 747 090 | 1 291 334 | 696 884 | 181 095 | 3 812 592 | 3 321 908 | 25 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 723 580 lei
27%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LOXON SOLUTIONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 142 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TOLUNA ROMANIA SRL – locul 138, 55,17 mil. lei, Timiş
- M.T.D.TECHNOLOGY S.R.L. – locul 138, 11,06 mil. lei, Vâlcea
- SPARK SOFT SRL – locul 138, 2,92 mil. lei, Bucureşti
- NEMESIS MEDIA SRL – locul 138, 2,70 mil. lei, Constanţa
- EVOCOM IT CONSULTING SRL – locul 138, 905.542 lei, Bucureşti
- FIRENET S.R.L. – locul 138, 608.500 lei, Bucureşti
- GMS TECH IMPROVEMENT SRL – locul 138, 186.500 lei, Constanţa
- LEVI 9 GLOBAL SOURCING BALKAN SRL – locul 139, 54,83 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LOXON SOLUTIONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LOXON SOLUTIONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LOXON SOLUTIONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 77.541 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.875.347 |
| Creante | 8.286.742 |
| Casa si conturi la banci | 588.605 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.565 |
| DATORII | 7.051.302 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.930.151 |
| Capital subscris varsat | 62.400 |
| Cifra de afaceri neta | 8.431.948 |
| VENITURI TOTALE | 8.522.560 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.484.525 |
| Profitul brut | 1.038.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 863.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 181.089 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.375.243 |
| Creante | 8.930.610 |
| Casa si conturi la banci | 444.633 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.147 |
| DATORII | 6.496.251 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.086.228 |
| Capital subscris varsat | 62.400 |
| Cifra de afaceri neta | 5.799.678 |
| VENITURI TOTALE | 6.138.347 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.797.472 |
| Profitul brut | 340.875 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 266.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 290.571 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.483.111 |
| Creante | 8.072.406 |
| Casa si conturi la banci | 1.410.705 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.862 |
| DATORII | 5.949.681 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.849.863 |
| Capital subscris varsat | 62.400 |
| Cifra de afaceri neta | 8.394.803 |
| VENITURI TOTALE | 8.500.262 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.965.529 |
| Profitul brut | 534.733 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 424.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 350.128 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.706.093 |
| Creante | 5.829.540 |
| Casa si conturi la banci | 2.876.553 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.023 |
| DATORII | 4.506.667 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.575.577 |
| Capital subscris varsat | 62.400 |
| Cifra de afaceri neta | 9.677.744 |
| VENITURI TOTALE | 9.735.483 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.818.566 |
| Profitul brut | 916.917 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 780.274 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 350.997 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.088.262 |
| Creante | 4.609.571 |
| Casa si conturi la banci | 3.478.691 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.618 |
| DATORII | 2.069.574 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.395.303 |
| Capital subscris varsat | 62.400 |
| Cifra de afaceri neta | 8.422.796 |
| VENITURI TOTALE | 9.231.998 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.634.262 |
| Profitul brut | 3.597.736 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.073.396 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 181.095 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.812.592 |
| Creante | 543.512 |
| Casa si conturi la banci | 3.269.080 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.105 |
| DATORII | 696.884 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.321.908 |
| Capital subscris varsat | 62.400 |
| Cifra de afaceri neta | 6.747.090 |
| VENITURI TOTALE | 6.974.139 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.422.254 |
| Profitul brut | 1.551.885 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.291.334 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 251.536 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.142.841 |
| Creante | 2.772.235 |
| Casa si conturi la banci | 2.370.606 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.931 |
| DATORII | 2.012.735 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.405.573 |
| Capital subscris varsat | 62.400 |
| Cifra de afaceri neta | 7.069.495 |
| VENITURI TOTALE | 7.157.042 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.848.536 |
| Profitul brut | 3.308.506 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.788.828 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 233.182 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.684.301 |
| Creante | 1.469.075 |
| Casa si conturi la banci | 1.215.226 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.770 |
| DATORII | 324.507 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.616.746 |
| Capital subscris varsat | 62.400 |
| Cifra de afaceri neta | 5.760.995 |
| VENITURI TOTALE | 5.777.138 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.805.729 |
| Profitul brut | 1.971.409 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.665.387 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 144.847 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.150.777 |
| Creante | 221.510 |
| Casa si conturi la banci | 929.267 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 112.868 |
| DATORII | 457.133 |
| CAPITALURI - TOTAL | 951.359 |
| Capital subscris varsat | 62.400 |
| Cifra de afaceri neta | 4.125.360 |
| VENITURI TOTALE | 4.240.975 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.306.001 |
| Profitul brut | 934.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 790.241 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |