SMART MANAGEMENT SRL – CUI 22145738
Pe scurt
SMART MANAGEMENT SRL are CUI 22145738, număr de înregistrare J2007001893059 și sediul în Municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 230.379 lei, un profit net de 121.448 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 10.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SMART MANAGEMENT SRL |
| CUI | 22145738 |
| Nr. Reg. Com. | J2007001893059 |
| EUID | ROONRC.J05/1893/2007 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 10.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-07-20 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POP IOAN | - | România |
| TRIP LOREDANA -IZABELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 230 379 | 121 448 | 28 047 | 0 | 149 735 | 121 688 | 1 |
| 2024 | 218 704 | 104 105 | 20 607 | 0 | 124 952 | 104 345 | 2 |
| 2023 | 222 924 | 118 392 | 7 691 | 0 | 126 323 | 118 632 | 2 |
| 2022 | 196 765 | 118 379 | 96 467 | 0 | 215 086 | 118 619 | 1 |
| 2021 | 142 499 | 80 308 | 2 477 | 0 | 84 824 | 82 347 | 1 |
| 2020 | 136 275 | 73 100 | 93 725 | 0 | 93 925 | 200 | 1 |
| 2019 | 155 484 | 50 491 | 87 246 | 0 | 87 446 | 200 | 2 |
| 2018 | 167 550 | 89 958 | 125 889 | — | — | — | 2 |
| 2017 | 147 683 | 67 875 | 32 705 | — | — | — | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SMART MANAGEMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1021 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DESANT PERSONAL SRL – locul 1017, 231.150 lei, Timiş
- GLVMEDIARO S.R.L. – locul 1017, 2.700 lei, Dolj
- MINDOPREST S.R.L. – locul 1018, 231.100 lei, Cluj
- AFA FOTO-STUDIO SRL – locul 1018, 2.000 lei, Prahova
- ARMAN GRUP SRL – locul 1019, 230.888 lei, Timiş
- NO LIMIT - CONCEPT 23 S.R.L. – locul 1019, 1.795 lei, Olt
- GENERATION SAFETY SSM & SU S.R.L. – locul 1020, 230.854 lei, Galaţi
- STUDIO ENE FOTO S.R.L. – locul 1020, 1.200 lei, Vâlcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SMART MANAGEMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SMART MANAGEMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SMART MANAGEMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 124.952 |
| Creante | 13.332 |
| Disponibilitati | 111.620 |
| Datorii | 20.607 |
| Capitaluri proprii | 104.345 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 218.704 |
| Venituri totale | 218.710 |
| Cheltuieli totale | 112.745 |
| Profit brut | 105.965 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 104.105 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 126.323 |
| Creante | 9.763 |
| Disponibilitati | 116.560 |
| Datorii | 7.691 |
| Capitaluri proprii | 118.632 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 222.924 |
| Venituri totale | 222.931 |
| Cheltuieli totale | 102.421 |
| Profit brut | 120.510 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 118.392 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 215.086 |
| Creante | 100.040 |
| Disponibilitati | 115.046 |
| Datorii | 96.467 |
| Capitaluri proprii | 118.619 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 196.765 |
| Venituri totale | 196.771 |
| Cheltuieli totale | 76.522 |
| Profit brut | 120.249 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 118.379 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 84.824 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 84.824 |
| Datorii | 2.477 |
| Capitaluri proprii | 82.347 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 142.499 |
| Venituri totale | 142.503 |
| Cheltuieli totale | 61.067 |
| Profit brut | 81.436 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 80.308 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 93.925 |
| Creante | 26.105 |
| Disponibilitati | 67.820 |
| Datorii | 93.725 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 136.275 |
| Venituri totale | 136.278 |
| Cheltuieli totale | 61.888 |
| Profit brut | 74.390 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73.100 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 87.446 |
| Creante | 16.795 |
| Disponibilitati | 70.651 |
| Datorii | 87.246 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 155.484 |
| Venituri totale | 155.484 |
| Cheltuieli totale | 103.438 |
| Profit brut | 52.046 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.491 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 126.089 |
| Creante | 51.858 |
| Disponibilitati | 74.231 |
| Datorii | 125.889 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 167.550 |
| Venituri totale | 167.551 |
| Cheltuieli totale | 75.918 |
| Profit brut | 91.633 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 89.958 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 100.780 |
| Creante | 53.790 |
| Disponibilitati | 46.990 |
| Datorii | 32.705 |
| Capitaluri proprii | 68.075 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 147.683 |
| Venituri totale | 147.690 |
| Cheltuieli totale | 78.338 |
| Profit brut | 69.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 67.875 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 121.396 |
| Creante | 53.831 |
| Disponibilitati | 67.565 |
| Datorii | 33.533 |
| Capitaluri proprii | 87.863 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 150.928 |
| Venituri totale | 151.330 |
| Cheltuieli totale | 61.149 |
| Profit brut | 90.181 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 87.663 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |