SIMPLIS TRADE SRL
| Denumire | SIMPLIS TRADE SRL |
| CUI | 26423632 |
| Nr. Reg. Com. | J2010000034329 |
| EUID | ROONRC.J32/34/2010 |
| CAEN | 4631 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-01-20 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| YILDIRIM-NICŞA CRISTINA ANCA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 897 792 | 856 051 | 1 406 339 | — | — | — | 9 |
| 2024 | 10 444 073 | 781 622 | 2 078 160 | 1 898 140 | 962 824 | 795 722 | 10 |
| 2023 | 9 282 989 | 794 868 | 1 314 266 | 1 773 320 | 929 371 | 1 396 995 | 8 |
| 2022 | 7 353 326 | 601 863 | 1 484 643 | 1 453 943 | 625 128 | 602 127 | 8 |
| 2021 | 7 672 449 | 562 162 | 1 349 434 | 1 562 159 | 789 226 | 1 013 037 | 8 |
| 2020 | 7 557 608 | 349 846 | 1 274 590 | 1 519 794 | 622 190 | 878 243 | 12 |
| 2019 | 9 070 407 | 575 064 | 1 659 810 | 1 815 983 | 919 383 | 1 089 976 | 12 |
| 2018 | 7 679 643 | 479 180 | 1 194 320 | 1 186 842 | 641 333 | 641 226 | 12 |
| 2017 | 7 158 516 | 419 210 | 537 771 | 478 933 | 476 836 | 424 152 | 11 |
| 2016 | 4 626 364 | 291 679 | 362 882 | 415 613 | 234 828 | 294 417 | 12 |
Statistics
Commercial networks and enterprises11 897 792 lei
14%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SIMPLIS TRADE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4631 Rev. 2 (echivalent: 4631 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Sibiu , domeniul 4711: Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SIMPLIS TRADE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SIMPLIS TRADE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SIMPLIS TRADE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.898.140 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 962.824 |
| Stocuri | 169.185 |
| Creante | 538.243 |
| Casa si conturi la banci | 55.396 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.918 |
| DATORII | 2.078.160 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 795.722 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.444.073 |
| VENITURI TOTALE | 11.160.950 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.244.484 |
| Profitul brut | 916.466 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 781.622 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.773.320 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 929.371 |
| Stocuri | 180.061 |
| Creante | 663.702 |
| Casa si conturi la banci | 85.608 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.570 |
| DATORII | 1.314.266 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.396.995 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 9.282.989 |
| VENITURI TOTALE | 9.514.489 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.606.572 |
| Profitul brut | 907.917 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 794.868 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.453.943 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 625.128 |
| Stocuri | 181.272 |
| Creante | 408.558 |
| Casa si conturi la banci | 35.298 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.699 |
| DATORII | 1.484.643 |
| CAPITALURI - TOTAL | 602.127 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 7.353.326 |
| VENITURI TOTALE | 7.363.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.658.667 |
| Profitul brut | 704.615 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 601.863 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.562.159 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 789.226 |
| Stocuri | 128.510 |
| Creante | 488.926 |
| Casa si conturi la banci | 171.790 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.086 |
| DATORII | 1.349.434 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.013.037 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 7.672.449 |
| VENITURI TOTALE | 7.715.161 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.050.789 |
| Profitul brut | 664.372 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 562.162 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.519.794 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 622.190 |
| Stocuri | 259.268 |
| Creante | 339.119 |
| Casa si conturi la banci | 23.803 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.849 |
| DATORII | 1.274.590 |
| CAPITALURI - TOTAL | 878.243 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 7.557.608 |
| VENITURI TOTALE | 7.731.870 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.321.975 |
| Profitul brut | 409.895 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 349.846 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.815.983 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 919.383 |
| Stocuri | 340.214 |
| Creante | 524.644 |
| Casa si conturi la banci | 54.525 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.420 |
| DATORII | 1.659.810 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.089.976 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 9.070.407 |
| VENITURI TOTALE | 9.173.700 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.491.488 |
| Profitul brut | 682.212 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 575.064 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.186.842 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 641.333 |
| Stocuri | 177.264 |
| Creante | 375.025 |
| Casa si conturi la banci | 89.044 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.371 |
| DATORII | 1.194.320 |
| CAPITALURI - TOTAL | 641.226 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 7.679.643 |
| VENITURI TOTALE | 7.729.652 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.164.733 |
| Profitul brut | 564.919 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 479.180 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 478.933 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 476.836 |
| Stocuri | 196.931 |
| Creante | 208.764 |
| Casa si conturi la banci | 71.141 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.154 |
| DATORII | 537.771 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 424.152 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.158.516 |
| VENITURI TOTALE | 7.168.566 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.677.744 |
| Profitul brut | 490.822 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 419.210 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 415.613 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 234.828 |
| Stocuri | 113.682 |
| Creante | 81.758 |
| Casa si conturi la banci | 39.388 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.858 |
| DATORII | 362.882 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 294.417 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.626.364 |
| VENITURI TOTALE | 4.685.145 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.330.704 |
| Profitul brut | 354.441 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 291.679 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |