SERVTERM SRL – CUI 23084809
Pe scurt
SERVTERM SRL are CUI 23084809, număr de înregistrare J2008000118330 și sediul în Oraş Salcea, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 970.560 lei, un profit net de 157.039 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SERVTERM SRL |
| CUI | 23084809 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000118330 |
| EUID | ROONRC.J2008000118330 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-01-21 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIOBANU ZAMFIR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 970 560 | 157 039 | 372 696 | 105 769 | 422 285 | 155 358 | 4 |
| 2024 | 723 085 | 26 094 | 213 978 | 17 430 | 194 867 | -1 681 | 3 |
| 2023 | 941 186 | 107 626 | 333 350 | 44 221 | 261 354 | -27 775 | 5 |
| 2022 | 917 458 | 85 219 | 464 143 | 69 935 | 258 807 | -135 401 | 5 |
| 2021 | 682 922 | -85 652 | 382 281 | 94 661 | 67 000 | -220 620 | 7 |
| 2020 | 864 228 | 45 672 | 470 708 | 125 179 | 155 067 | -134 968 | 8 |
| 2019 | 515 411 | -161 042 | 337 623 | 14 611 | 142 372 | -180 640 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SERVTERM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Suceava , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1693 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- RAYSYS MS GROUP S.R.L. – locul 1689, 1,48 mil. lei, Dâmboviţa
- B.B.C. INSTALL S.R.L. – locul 1689, 974.645 lei, Iaşi
- MARMURA TRANS INTERNATIONAL S.R.L. – locul 1689, 93.292 lei, Ilfov
- FLORIN ARREDAMENTI S.R.L. – locul 1689, 42.244 lei, Călăraşi
- TRANS PREST LOR S.R.L. – locul 1689, 0 lei, Satu Mare
- PROELECTRO SRL – locul 1690, 1,48 mil. lei, Sălaj
- REAL TEHNO CONSTRUCT SRL – locul 1690, 974.389 lei, Hunedoara
- ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L. – locul 1690, 92.448 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SERVTERM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SERVTERM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SERVTERM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 17.430 |
| Active circulante | 194.867 |
| Stocuri | 57.716 |
| Creante | 97.583 |
| Disponibilitati | 39.568 |
| Datorii | 213.978 |
| Capitaluri proprii | -1.681 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 723.085 |
| Venituri totale | 742.973 |
| Cheltuieli totale | 700.912 |
| Profit brut | 42.061 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.094 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 44.221 |
| Active circulante | 261.354 |
| Stocuri | 93.917 |
| Creante | 110.635 |
| Disponibilitati | 56.802 |
| Datorii | 333.350 |
| Capitaluri proprii | -27.775 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 941.186 |
| Venituri totale | 941.194 |
| Cheltuieli totale | 824.148 |
| Profit brut | 117.046 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 107.626 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 69.935 |
| Active circulante | 258.807 |
| Stocuri | 140.799 |
| Creante | 52.933 |
| Disponibilitati | 65.075 |
| Datorii | 464.143 |
| Capitaluri proprii | -135.401 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 917.458 |
| Venituri totale | 918.895 |
| Cheltuieli totale | 824.496 |
| Profit brut | 94.399 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 85.219 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 94.661 |
| Active circulante | 67.000 |
| Stocuri | 16.141 |
| Creante | 32.253 |
| Disponibilitati | 18.606 |
| Datorii | 382.281 |
| Capitaluri proprii | -220.620 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 682.922 |
| Venituri totale | 723.039 |
| Cheltuieli totale | 801.807 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 78.768 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 85.652 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 125.179 |
| Active circulante | 155.067 |
| Stocuri | 57.824 |
| Creante | 80.143 |
| Disponibilitati | 17.100 |
| Cheltuieli in avans | 55.494 |
| Datorii | 470.708 |
| Capitaluri proprii | -134.968 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 864.228 |
| Venituri totale | 935.637 |
| Cheltuieli totale | 881.309 |
| Profit brut | 54.328 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.672 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 14.611 |
| Active circulante | 142.372 |
| Stocuri | 48.204 |
| Creante | 60.044 |
| Disponibilitati | 34.124 |
| Datorii | 337.623 |
| Capitaluri proprii | -180.640 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 515.411 |
| Venituri totale | 517.193 |
| Cheltuieli totale | 672.983 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 155.790 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 161.042 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 22.042 |
| Active circulante | 104.381 |
| Stocuri | 26.679 |
| Creante | 24.472 |
| Disponibilitati | 53.230 |
| Datorii | 137.618 |
| Capitaluri proprii | -11.195 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 410.365 |
| Venituri totale | 413.035 |
| Cheltuieli totale | 420.300 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.265 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.435 |
| Active imobilizate | 10.607 |
| Active circulante | 123.955 |
| Stocuri | 30.106 |
| Creante | 9.554 |
| Disponibilitati | 84.295 |
| Datorii | 69.441 |
| Capitaluri proprii | 65.121 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 379.023 |
| Venituri totale | 387.108 |
| Cheltuieli totale | 334.354 |
| Profit brut | 52.754 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.926 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 12.263 |
| Active circulante | 79.624 |
| Stocuri | 6.001 |
| Creante | 32.442 |
| Disponibilitati | 41.181 |
| Datorii | 75.692 |
| Capitaluri proprii | 16.195 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 436.363 |
| Venituri totale | 436.364 |
| Cheltuieli totale | 401.883 |
| Profit brut | 34.481 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.917 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |