RAYSYS MS GROUP S.R.L. – CUI 34998054
Pe scurt
RAYSYS MS GROUP S.R.L. are CUI 34998054, număr de înregistrare J2015000619154 și sediul în Municipiul Târgovişte, județul Dâmboviţa. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.483.493 lei, un profit net de 491.558 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RAYSYS MS GROUP S.R.L. |
| CUI | 34998054 |
| Nr. Reg. Com. | J2015000619154 |
| EUID | ROONRC.J2015000619154 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-09-14 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PREDA LUMINIŢA ELENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 483 493 | 491 558 | 539 649 | 256 564 | 774 883 | 491 798 | 6 |
| 2024 | 1 233 483 | 221 778 | 332 290 | 279 143 | 454 922 | 401 775 | 7 |
| 2023 | 1 454 852 | 489 757 | 335 960 | 287 696 | 619 012 | 570 748 | 7 |
| 2022 | 1 056 259 | 195 431 | 667 460 | 274 398 | 804 053 | 410 991 | 7 |
| 2021 | 916 176 | 215 320 | 397 765 | 264 524 | 801 933 | 668 692 | 6 |
| 2020 | 531 009 | 72 417 | 272 876 | 24 128 | 702 120 | 453 372 | 3 |
| 2019 | 739 793 | 185 991 | 271 893 | 15 221 | 637 627 | 380 955 | 4 |
| 2018 | 699 885 | 145 112 | 148 301 | — | — | — | 4 |
| 2017 | 520 295 | 69 576 | 132 260 | — | — | — | 3 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RAYSYS MS GROUP S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dâmboviţa , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1689 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ANION-COM-IMPEX SRL – locul 1685, 1,49 mil. lei, Dâmboviţa
- COLD EXPRES SRL – locul 1685, 979.476 lei, Iaşi
- SILE LUC CONSTRUCT SRL – locul 1685, 95.589 lei, Mureş
- BORAGE TOP CONFORT S.R.L. – locul 1685, 43.577 lei, Braşov
- CRISTIAN PELET AGRO S.R.L. – locul 1685, 0 lei, Buzău
- ELECTRIC VISION GROUP S.R.L. – locul 1686, 1,49 mil. lei, Cluj
- CRAFTCONSINSTAL SRL – locul 1686, 979.188 lei, Giurgiu
- HIDROSISTEM CATI SRL – locul 1686, 95.469 lei, Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RAYSYS MS GROUP S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RAYSYS MS GROUP S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RAYSYS MS GROUP S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 279.143 |
| Active circulante | 454.922 |
| Stocuri | 15.970 |
| Creante | 380.087 |
| Disponibilitati | 58.865 |
| Datorii | 332.290 |
| Capitaluri proprii | 401.775 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.233.483 |
| Venituri totale | 1.233.483 |
| Cheltuieli totale | 982.359 |
| Profit brut | 251.124 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 221.778 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 287.696 |
| Active circulante | 619.012 |
| Stocuri | 54.508 |
| Creante | 484.834 |
| Disponibilitati | 79.670 |
| Datorii | 335.960 |
| Capitaluri proprii | 570.748 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.454.852 |
| Venituri totale | 1.455.294 |
| Cheltuieli totale | 953.346 |
| Profit brut | 501.948 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 489.757 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 274.398 |
| Active circulante | 804.053 |
| Stocuri | 93.675 |
| Creante | 396.473 |
| Disponibilitati | 313.905 |
| Datorii | 667.460 |
| Capitaluri proprii | 410.991 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.056.259 |
| Venituri totale | 1.056.397 |
| Cheltuieli totale | 852.266 |
| Profit brut | 204.131 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 195.431 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 264.524 |
| Active circulante | 801.933 |
| Stocuri | 118.821 |
| Creante | 269.595 |
| Disponibilitati | 413.517 |
| Datorii | 397.765 |
| Capitaluri proprii | 668.692 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 916.176 |
| Venituri totale | 916.176 |
| Cheltuieli totale | 693.994 |
| Profit brut | 222.182 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 215.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 24.128 |
| Active circulante | 702.120 |
| Stocuri | 95.872 |
| Creante | 242.596 |
| Disponibilitati | 363.652 |
| Datorii | 272.876 |
| Capitaluri proprii | 453.372 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 531.009 |
| Venituri totale | 531.009 |
| Cheltuieli totale | 454.029 |
| Profit brut | 76.980 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 72.417 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 15.221 |
| Active circulante | 637.627 |
| Stocuri | 110.076 |
| Creante | 227.350 |
| Disponibilitati | 300.201 |
| Datorii | 271.893 |
| Capitaluri proprii | 380.955 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 739.793 |
| Venituri totale | 740.448 |
| Cheltuieli totale | 547.352 |
| Profit brut | 193.096 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 185.991 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 14.008 |
| Active circulante | 329.257 |
| Stocuri | 134.544 |
| Creante | 128.847 |
| Disponibilitati | 65.866 |
| Datorii | 148.301 |
| Capitaluri proprii | 194.964 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 699.885 |
| Venituri totale | 714.503 |
| Cheltuieli totale | 562.391 |
| Profit brut | 152.112 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 145.112 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 6.189 |
| Active circulante | 175.923 |
| Stocuri | 65.500 |
| Creante | 23.446 |
| Disponibilitati | 86.977 |
| Datorii | 132.260 |
| Capitaluri proprii | 49.852 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 520.295 |
| Venituri totale | 522.782 |
| Cheltuieli totale | 447.993 |
| Profit brut | 74.789 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 69.576 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 8.266 |
| Active circulante | 50.389 |
| Stocuri | 42.928 |
| Creante | 6.366 |
| Disponibilitati | 1.095 |
| Datorii | 78.379 |
| Capitaluri proprii | -19.724 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 317.789 |
| Venituri totale | 319.325 |
| Cheltuieli totale | 331.619 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.294 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.488 |
| Nr. salariati | 3 |