CRAFTCONSINSTAL SRL – CUI 35508673
Pe scurt
CRAFTCONSINSTAL SRL are CUI 35508673, număr de înregistrare J2016001473299 și sediul în Municipiul Ploieşti, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 979.188 lei, un profit net de 390.092 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CRAFTCONSINSTAL SRL |
| CUI | 35508673 |
| Nr. Reg. Com. | J2016001473299 |
| EUID | ROONRC.J29/1473/2016 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-08-16 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IONESCU SIMONA-NICOLETA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 979 188 | 390 092 | 349 565 | — | — | — | 2 |
| 2024 | 486 502 | 76 819 | 847 930 | 0 | 362 260 | -485 263 | 2 |
| 2023 | 438 674 | -1 363 | 835 604 | 0 | 273 115 | -562 082 | 4 |
| 2022 | 273 459 | 14 522 | 942 049 | 0 | 340 792 | -560 719 | 2 |
| 2021 | 819 095 | 289 976 | 755 070 | 0 | 141 179 | -575 240 | 0 |
| 2020 | 747 339 | -166 781 | 1 041 881 | 3 803 | 172 863 | -865 215 | 4 |
| 2019 | 311 554 | -348 188 | 849 312 | 11 522 | 139 355 | -698 435 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CRAFTCONSINSTAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Giurgiu , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1686 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ELECTRO LOOP SERVICES S.R.L. – locul 1682, 1,49 mil. lei, Bucureşti
- REVOLUTION INSTAL S.R.L. – locul 1682, 980.777 lei, Dâmboviţa
- EDILTIVI S.R.L. – locul 1682, 96.012 lei, Suceava
- ART EXPRESSION S.R.L. – locul 1682, 44.207 lei, Sibiu
- VBS VISION S.R.L. – locul 1682, 0 lei, Satu Mare
- ELBO VOLTAJ SRL – locul 1683, 1,49 mil. lei, Mureş
- DORASERV SRL – locul 1683, 980.558 lei, Tulcea
- FORMA - ENSAMBLA SRL – locul 1683, 96.000 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CRAFTCONSINSTAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CRAFTCONSINSTAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CRAFTCONSINSTAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 362.260 |
| Stocuri | 255.571 |
| Creante | 69.254 |
| Disponibilitati | 37.435 |
| Cheltuieli in avans | 407 |
| Datorii | 847.930 |
| Capitaluri proprii | -485.263 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 486.502 |
| Venituri totale | 486.502 |
| Cheltuieli totale | 400.182 |
| Profit brut | 86.320 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 76.819 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 273.115 |
| Stocuri | 189.772 |
| Creante | 70.717 |
| Disponibilitati | 12.626 |
| Cheltuieli in avans | 407 |
| Datorii | 835.604 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -562.082 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 438.674 |
| Venituri totale | 317.674 |
| Cheltuieli totale | 314.650 |
| Profit brut | 3.024 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.363 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 340.792 |
| Stocuri | 259.145 |
| Creante | 77.565 |
| Disponibilitati | 4.082 |
| Cheltuieli in avans | 40.538 |
| Datorii | 942.049 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -560.719 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 273.459 |
| Venituri totale | 491.106 |
| Cheltuieli totale | 473.850 |
| Profit brut | 17.256 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.522 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 141.179 |
| Stocuri | 32.934 |
| Creante | 72.878 |
| Disponibilitati | 35.367 |
| Cheltuieli in avans | 38.651 |
| Datorii | 755.070 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -575.240 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 819.095 |
| Venituri totale | 819.095 |
| Cheltuieli totale | 522.277 |
| Profit brut | 296.818 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 289.976 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 3.803 |
| Active circulante | 172.863 |
| Stocuri | 82.024 |
| Creante | 84.125 |
| Disponibilitati | 6.714 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.041.881 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -865.215 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 747.339 |
| Venituri totale | 747.410 |
| Cheltuieli totale | 907.319 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 159.909 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 166.781 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 11.522 |
| Active circulante | 139.355 |
| Stocuri | 73.806 |
| Creante | 63.145 |
| Disponibilitati | 2.404 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 849.312 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -698.435 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 311.554 |
| Venituri totale | 335.459 |
| Cheltuieli totale | 680.280 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 344.821 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 348.188 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 19.057 |
| Active circulante | 95.327 |
| Stocuri | 29.751 |
| Creante | 62.563 |
| Disponibilitati | 3.013 |
| Datorii | 464.631 |
| Capitaluri proprii | -350.247 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 418.293 |
| Venituri totale | 418.293 |
| Cheltuieli totale | 604.763 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 186.470 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 190.655 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 26.781 |
| Active circulante | 89.610 |
| Stocuri | 70.426 |
| Creante | 15.990 |
| Disponibilitati | 3.194 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 275.983 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -159.592 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 392.100 |
| Venituri totale | 392.117 |
| Cheltuieli totale | 523.905 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 131.788 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 135.714 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 335 |
| Active circulante | 63.794 |
| Stocuri | 24.187 |
| Creante | 23.170 |
| Disponibilitati | 16.437 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 88.007 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -23.878 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 272.100 |
| Venituri totale | 272.100 |
| Cheltuieli totale | 293.457 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.357 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 24.078 |
| Nr. salariati | 3 |