SENNEVILLE INTER SRL – CUI 4839286
Pe scurt
SENNEVILLE INTER SRL are CUI 4839286, număr de înregistrare J1993003628353 și sediul în Municipiul Timişoara, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 1071 – Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 26.062.176 lei, o pierdere netă de 517.617 lei și un număr mediu de 72 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SENNEVILLE INTER SRL |
| CUI | 4839286 |
| Nr. Reg. Com. | J1993003628353 |
| EUID | ROONRC.J35/3628/1993 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-10-21 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ALB DAVID | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 062 176 | -517 617 | 18 888 762 | 14 960 852 | 7 362 201 | 1 036 796 | 72 |
| 2024 | 21 196 732 | 1 254 658 | 10 318 031 | 3 839 599 | 7 985 216 | 2 105 283 | 42 |
| 2023 | 12 528 273 | 761 677 | 4 169 339 | 1 926 442 | 3 313 981 | 1 149 750 | 40 |
| 2022 | 8 974 799 | 596 704 | 3 166 239 | 1 666 310 | 2 353 288 | 984 777 | 40 |
| 2021 | 6 904 343 | 362 306 | 2 264 246 | 1 343 760 | 1 420 022 | 746 733 | 39 |
| 2020 | 4 253 764 | 225 912 | 1 347 808 | 913 126 | 882 035 | 610 339 | 29 |
| 2019 | 4 605 225 | 104 831 | 1 274 481 | 970 811 | 766 810 | 648 521 | 46 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises26 062 176 lei
23%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SENNEVILLE INTER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Timiş , domeniul 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (10), poziții apropiate de locul 55 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- POP MEZEL PROD SRL – locul 51, 44,46 mil. lei, Bihor
- CARMIC IMPEX SRL – locul 51, 39,40 mil. lei, Cluj
- PRAM SRL – locul 51, 27,99 mil. lei, Prahova
- DUNĂREA PROD SRL – locul 51, 17,26 mil. lei, Vrancea
- REGINA AGROPRODEXIM SRL – locul 51, 7,05 mil. lei, Bucureşti
- PANFOD-DANY SRL – locul 51, 6,58 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- KREMA PROD S.R.L. – locul 51, 5,38 mil. lei, Alba
- NEWNORSA SRL – locul 51, 5,32 mil. lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SENNEVILLE INTER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SENNEVILLE INTER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SENNEVILLE INTER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.839.599 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.985.216 |
| Stocuri | 990.874 |
| Creante | 6.579.026 |
| Casa si conturi la banci | 415.316 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 598.499 |
| DATORII | 10.318.031 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.105.283 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 21.196.732 |
| VENITURI TOTALE | 21.542.818 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.061.304 |
| Profitul brut | 1.481.514 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.254.658 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.926.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.313.981 |
| Stocuri | 390.533 |
| Creante | 2.883.373 |
| Casa si conturi la banci | 40.075 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 106.734 |
| DATORII | 4.169.339 |
| VENITURI IN AVANS | 28.068 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.149.750 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.528.273 |
| VENITURI TOTALE | 12.651.886 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.717.061 |
| Profitul brut | 934.825 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 761.677 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.666.310 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.353.288 |
| Stocuri | 279.057 |
| Creante | 2.051.828 |
| Casa si conturi la banci | 22.403 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 159.486 |
| DATORII | 3.166.239 |
| VENITURI IN AVANS | 28.068 |
| CAPITALURI - TOTAL | 984.777 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 8.974.799 |
| VENITURI TOTALE | 9.788.163 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.067.902 |
| Profitul brut | 720.261 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 596.704 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.343.760 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.420.022 |
| Stocuri | 131.137 |
| Creante | 941.917 |
| Casa si conturi la banci | 346.968 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 276.265 |
| DATORII | 2.264.246 |
| VENITURI IN AVANS | 29.068 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 746.733 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.904.343 |
| VENITURI TOTALE | 7.817.866 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.400.390 |
| Profitul brut | 417.476 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 362.306 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 913.126 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 882.035 |
| Stocuri | 46.150 |
| Creante | 455.649 |
| Casa si conturi la banci | 380.236 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 276.812 |
| DATORII | 1.347.808 |
| VENITURI IN AVANS | 113.826 |
| CAPITALURI - TOTAL | 610.339 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 4.253.764 |
| VENITURI TOTALE | 5.192.885 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.925.674 |
| Profitul brut | 267.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 225.912 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 970.811 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 766.810 |
| Stocuri | 160.346 |
| Creante | 268.771 |
| Casa si conturi la banci | 337.693 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 221.221 |
| DATORII | 1.274.481 |
| VENITURI IN AVANS | 35.840 |
| CAPITALURI - TOTAL | 648.521 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 4.605.225 |
| VENITURI TOTALE | 6.018.559 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.902.627 |
| Profitul brut | 115.932 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 104.831 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 848.270 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.305.410 |
| Stocuri | 57.774 |
| Creante | 1.036.433 |
| Casa si conturi la banci | 211.203 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.957 |
| DATORII | 685.788 |
| VENITURI IN AVANS | 191.878 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.287.971 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 4.991.064 |
| VENITURI TOTALE | 6.333.602 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.152.465 |
| Profitul brut | 181.137 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 171.100 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.060.400 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 956.624 |
| Stocuri | 109.862 |
| Creante | 700.802 |
| Casa si conturi la banci | 145.960 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.526 |
| DATORII | 728.206 |
| VENITURI IN AVANS | 238.473 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.116.871 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 5.040.906 |
| VENITURI TOTALE | 6.999.145 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.496.647 |
| Profitul brut | 502.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 489.105 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 697.912 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 598.766 |
| Stocuri | 48.767 |
| Creante | 514.419 |
| Casa si conturi la banci | 35.580 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.398 |
| DATORII | 669.689 |
| VENITURI IN AVANS | 32.621 |
| CAPITALURI - TOTAL | 627.766 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 4.577.268 |
| VENITURI TOTALE | 6.011.480 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.381.006 |
| Profitul brut | 630.474 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 592.189 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |