ŞANDRI TOPCONSTRUCT S.R.L. – CUI 37230092
Pe scurt
ŞANDRI TOPCONSTRUCT S.R.L. are CUI 37230092, număr de înregistrare J2017000350248 și sediul în Sat Ieud, Comuna Ieud, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 242.000 lei, o pierdere netă de 17.837 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ŞANDRI TOPCONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 37230092 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000350248 |
| EUID | ROONRC.J2017000350248 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-03-17 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 242 000 | -17 837 | 67 137 | 0 | 59 457 | -7 680 | 4 |
| 2024 | 229 683 | -74 687 | 30 502 | 0 | 40 658 | 10 156 | 5 |
| 2023 | 287 000 | 13 892 | 31 820 | 0 | 116 663 | 84 843 | 2 |
| 2022 | 241 495 | 38 431 | 29 347 | 0 | 100 298 | 70 951 | 4 |
| 2021 | 261 316 | 99 626 | 23 996 | 0 | 56 516 | 32 520 | 4 |
| 2020 | 155 000 | 6 656 | 67 343 | 0 | 237 | -67 106 | 4 |
| 2019 | 119 000 | -2 085 | 77 499 | 0 | 3 737 | -73 762 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises242 000 lei
5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ŞANDRI TOPCONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10232 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- COSTEA CONSTRUCŢII SRL – locul 10228, 242.311 lei, Teleorman
- LONG PROJECT S.R.L. – locul 10228, 0 lei, Maramureş
- GAB NEW HOUSE SRL – locul 10229, 242.308 lei, Hunedoara
- VERA M & N DISTRIBUTION SRL – locul 10229, 0 lei, Bucureşti
- UNIVERS GABY LARGEAN SRL – locul 10230, 242.203 lei, Bistriţa-Năsăud
- GIAL CONSULTANTA SI CONSTRUCTII SRL – locul 10230, 0 lei, Bucureşti
- MATBEN ZSEFAM S.R.L. – locul 10231, 242.150 lei, Satu Mare
- AMA AUTO SHOP SRL – locul 10231, 0 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ŞANDRI TOPCONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ŞANDRI TOPCONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ŞANDRI TOPCONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.658 |
| Creante | 16.925 |
| Casa si conturi la banci | 23.733 |
| DATORII | 30.502 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.156 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 229.683 |
| VENITURI TOTALE | 229.683 |
| CHELTUIELI TOTALE | 302.073 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 72.390 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 74.687 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 116.663 |
| Creante | 64.500 |
| Casa si conturi la banci | 52.163 |
| DATORII | 31.820 |
| CAPITALURI - TOTAL | 84.843 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 287.000 |
| VENITURI TOTALE | 287.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 270.238 |
| Profitul brut | 16.762 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.892 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 100.298 |
| Casa si conturi la banci | 100.298 |
| DATORII | 29.347 |
| CAPITALURI - TOTAL | 70.951 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 241.495 |
| VENITURI TOTALE | 241.495 |
| CHELTUIELI TOTALE | 200.649 |
| Profitul brut | 40.846 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 38.431 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.516 |
| Creante | 56.316 |
| Casa si conturi la banci | 200 |
| DATORII | 23.996 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.520 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 261.316 |
| VENITURI TOTALE | 261.316 |
| CHELTUIELI TOTALE | 159.077 |
| Profitul brut | 102.239 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 99.626 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 438 |
| Casa si conturi la banci | 438 |
| DATORII | 72.115 |
| CAPITALURI - TOTAL | -71.677 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 25.000 |
| VENITURI TOTALE | 25.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.082 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.082 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 22.832 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 311 |
| Casa si conturi la banci | 311 |
| DATORII | 49.156 |
| CAPITALURI - TOTAL | -48.845 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.045 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 49.045 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 49.045 |
| Numar mediu de salariati | 1 |