LONG PROJECT S.R.L. – CUI 18873652
Pe scurt
LONG PROJECT S.R.L. are CUI 18873652, număr de înregistrare J24/1136/2006 și sediul în Municipiul Baia Mare, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 67.088 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: este sub incidenţa Legii nr. 85/2014
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LONG PROJECT S.R.L. |
| CUI | 18873652 |
| Nr. Reg. Com. | J24/1136/2006 |
| EUID | ROONRC.J24/1136/2006 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | este sub incidenţa Legii nr. 85/2014 |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-07-21 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| EUROSMART FILIALA SIBIU SPRL (FOSTA CITR FILIALA SIBIU SPRL / CASA DE INSOLVENŢĂ TRANSILVANIA SPRL FILIALA SIBIU) | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -67 088 | 3 135 214 | 344 158 | 1 776 535 | -1 014 519 | 1 |
| 2024 | 0 | -148 048 | 3 129 159 | 335 779 | 1 845 947 | -947 431 | 1 |
| 2023 | 0 | -8 034 | 3 130 863 | 335 953 | 1 995 525 | -799 383 | 1 |
| 2022 | 0 | -22 312 | 3 122 348 | 334 958 | 1 996 040 | -791 348 | 1 |
| 2021 | 0 | -47 641 | 3 121 476 | 335 843 | 2 016 595 | -769 036 | 1 |
| 2020 | 0 | -149 757 | 3 111 739 | 347 151 | 2 043 191 | -721 395 | 1 |
| 2019 | 36 743 | -231 681 | 3 275 374 | 372 234 | 2 330 010 | -571 638 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LONG PROJECT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10228 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PANOZZO DENIS S.R.L. – locul 10224, 242.540 lei, Suceava
- BELCAR SRL – locul 10224, 0 lei, Bihor
- DOLOMARY BUILDING S.R.L. – locul 10225, 242.524 lei, Prahova
- AMAT CONSTRUCT SRL – locul 10225, 0 lei, Cluj
- ST DECORATION S.R.L. – locul 10226, 242.516 lei, Mureş
- MARCIP CONSTRUCT SRL – locul 10226, 0 lei, Neamţ
- SALCA S.R.L. – locul 10227, 242.489 lei, Prahova
- ALIO IMOB SRL – locul 10227, 0 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LONG PROJECT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LONG PROJECT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LONG PROJECT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 335.779 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.845.947 |
| Stocuri | 2.803 |
| Creante | 1.527.889 |
| Casa si conturi la banci | 315.255 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2 |
| DATORII | 3.129.159 |
| CAPITALURI - TOTAL | -947.431 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 10.173 |
| CHELTUIELI TOTALE | 158.221 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 148.048 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 148.048 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 335.953 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.995.525 |
| Stocuri | 2.803 |
| Creante | 1.529.904 |
| Casa si conturi la banci | 462.818 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2 |
| DATORII | 3.130.863 |
| CAPITALURI - TOTAL | -799.383 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 42.093 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.127 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.034 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 8.034 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| Active imobilizate | 334.958 |
| Active circulante | 1.996.040 |
| Stocuri | 2.803 |
| Creante | 1.522.855 |
| Disponibilitati | 470.382 |
| Cheltuieli in avans | 2 |
| Datorii | 3.122.348 |
| Capitaluri proprii | -791.348 |
| Capital social | 90.000 |
| Venituri totale | 50.645 |
| Cheltuieli totale | 72.957 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.312 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.312 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 335.843 |
| Active circulante | 2.016.595 |
| Stocuri | 2.803 |
| Creante | 1.531.516 |
| Disponibilitati | 482.276 |
| Cheltuieli in avans | 2 |
| Datorii | 3.121.476 |
| Capitaluri proprii | -769.036 |
| Capital social | 90.000 |
| Venituri totale | 29.551 |
| Cheltuieli totale | 77.192 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 47.641 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 47.641 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 347.151 |
| Active circulante | 2.043.191 |
| Stocuri | 2.803 |
| Creante | 1.746.142 |
| Disponibilitati | 294.246 |
| Cheltuieli in avans | 2 |
| Datorii | 3.111.739 |
| Capitaluri proprii | -721.395 |
| Capital social | 90.000 |
| Venituri totale | 33.761 |
| Cheltuieli totale | 183.518 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 149.757 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 149.757 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 372.234 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.330.010 |
| Stocuri | 2.803 |
| Creante | 2.285.886 |
| Casa si conturi la banci | 41.321 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.492 |
| DATORII | 3.275.374 |
| CAPITALURI - TOTAL | -571.638 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.743 |
| VENITURI TOTALE | 156.129 |
| CHELTUIELI TOTALE | 387.810 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 231.681 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 231.681 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.193.901 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.889.079 |
| Stocuri | 3.812 |
| Creante | 1.837.276 |
| Casa si conturi la banci | 47.991 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.193 |
| DATORII | 3.386.495 |
| PROVIZIOANE | 32.939 |
| CAPITALURI - TOTAL | -333.261 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.185.217 |
| VENITURI TOTALE | 11.265.575 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.621.374 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 355.799 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 355.799 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.057.018 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.675.556 |
| Stocuri | 621.427 |
| Creante | 1.881.252 |
| Casa si conturi la banci | 172.877 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.338 |
| DATORII | 4.734.054 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.858 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.891.106 |
| VENITURI TOTALE | 12.925.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.700.402 |
| Profitul brut | 224.880 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 156.577 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.341.414 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.642.320 |
| Stocuri | 609.315 |
| Creante | 965.922 |
| Casa si conturi la banci | 67.083 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.993 |
| DATORII | 3.116.866 |
| CAPITALURI - TOTAL | -115.139 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.168.273 |
| VENITURI TOTALE | 7.129.345 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.013.366 |
| Profitul brut | 115.979 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 94.829 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |