S.S.A.B. PROJECT SRL
| Denumire | S.S.A.B. PROJECT SRL |
| CUI | 31406590 |
| Nr. Reg. Com. | J2013000328047 |
| EUID | ROONRC.J2013000328047 |
| CAEN | 4752 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-03-25 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ŞLIC GEORGE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 007 738 | 282 971 | 3 939 440 | — | — | — | 21 |
| 2024 | 18 089 046 | 828 035 | 3 659 621 | 1 780 714 | 8 023 103 | 6 152 956 | 22 |
| 2023 | 23 073 800 | 2 627 323 | 5 135 425 | 2 155 158 | 8 296 439 | 5 324 921 | 23 |
| 2022 | 22 019 656 | 2 424 184 | 7 600 875 | 2 023 832 | 8 265 173 | 2 696 798 | 24 |
| 2021 | 17 838 254 | 1 112 850 | 8 750 394 | 2 322 005 | 8 436 709 | 2 017 030 | 22 |
| 2020 | 10 308 906 | 605 445 | 6 109 558 | 2 489 609 | 4 778 935 | 1 187 042 | 17 |
| 2019 | 9 019 308 | 498 411 | 2 749 071 | 461 192 | 2 818 062 | 581 597 | 19 |
| 2018 | 6 523 245 | 71 776 | 1 513 474 | 299 106 | 1 864 812 | 670 120 | 15 |
| 2017 | 6 364 505 | 50 076 | 1 190 502 | 353 264 | 1 422 140 | 598 344 | 16 |
| 2016 | 5 577 445 | 238 376 | 745 711 | 100 405 | 1 172 059 | 548 268 | 16 |
Statistics
Commercial networks and enterprises16 007 738 lei
-12%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “S.S.A.B. PROJECT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4752 Rev. 2 (echivalent: 4752 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bacău , domeniul 4752: Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „S.S.A.B. PROJECT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „S.S.A.B. PROJECT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „S.S.A.B. PROJECT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.780.714 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.023.103 |
| Stocuri | 6.052.213 |
| Creante | 930.902 |
| Casa si conturi la banci | 1.039.988 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.760 |
| DATORII | 3.659.621 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.152.956 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.089.046 |
| VENITURI TOTALE | 18.159.376 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.188.822 |
| Profitul brut | 970.554 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 828.035 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.155.158 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.296.439 |
| Stocuri | 6.423.722 |
| Creante | 1.141.234 |
| Casa si conturi la banci | 731.483 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.749 |
| DATORII | 5.135.425 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.324.921 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.073.800 |
| VENITURI TOTALE | 23.245.041 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.169.672 |
| Profitul brut | 3.075.369 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.627.323 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.023.832 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.265.173 |
| Stocuri | 5.903.900 |
| Creante | 707.415 |
| Casa si conturi la banci | 1.653.858 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.668 |
| DATORII | 7.600.875 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.696.798 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 22.019.656 |
| VENITURI TOTALE | 22.194.336 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.339.231 |
| Profitul brut | 2.855.105 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.424.184 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.322.005 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.436.709 |
| Stocuri | 4.980.675 |
| Creante | 807.951 |
| Casa si conturi la banci | 2.648.083 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.710 |
| DATORII | 8.750.394 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.017.030 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.838.254 |
| VENITURI TOTALE | 17.931.893 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.611.012 |
| Profitul brut | 1.320.881 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.112.850 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.489.609 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.778.935 |
| Stocuri | 3.404.638 |
| Creante | 760.092 |
| Casa si conturi la banci | 614.205 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.056 |
| DATORII | 6.109.558 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.187.042 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.308.906 |
| VENITURI TOTALE | 10.412.569 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.695.124 |
| Profitul brut | 717.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 605.445 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 461.192 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.818.062 |
| Stocuri | 1.841.479 |
| Creante | 887.186 |
| Casa si conturi la banci | 89.397 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 51.414 |
| DATORII | 2.749.071 |
| CAPITALURI - TOTAL | 581.597 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.019.308 |
| VENITURI TOTALE | 9.083.499 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.497.127 |
| Profitul brut | 586.372 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 498.411 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 299.106 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.864.812 |
| Stocuri | 1.145.223 |
| Creante | 642.305 |
| Casa si conturi la banci | 77.284 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.676 |
| DATORII | 1.513.474 |
| CAPITALURI - TOTAL | 670.120 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.523.245 |
| VENITURI TOTALE | 6.752.588 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.650.605 |
| Profitul brut | 101.983 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 71.776 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 353.264 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.422.140 |
| Stocuri | 818.972 |
| Creante | 460.957 |
| Casa si conturi la banci | 142.211 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.442 |
| DATORII | 1.190.502 |
| CAPITALURI - TOTAL | 598.344 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.364.505 |
| VENITURI TOTALE | 6.388.782 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.319.710 |
| Profitul brut | 69.072 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 50.076 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 100.405 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.172.059 |
| Stocuri | 647.128 |
| Creante | 298.754 |
| Casa si conturi la banci | 226.177 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.515 |
| DATORII | 745.711 |
| CAPITALURI - TOTAL | 548.268 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.577.445 |
| VENITURI TOTALE | 5.605.224 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.318.106 |
| Profitul brut | 287.118 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 238.376 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |