ROTTMARG SRL – CUI 3205779
Pe scurt
ROTTMARG SRL are CUI 3205779, număr de înregistrare J1992002006227 și sediul în Municipiul Iaşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 4931 – Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.475.015 lei, o pierdere netă de 439.071 lei și un număr mediu de 15 salariați.
- Stare ONRC: faliment
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ROTTMARG SRL |
| CUI | 3205779 |
| Nr. Reg. Com. | J1992002006227 |
| EUID | ROONRC.J1992002006227 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.10.2026) |
| Stare (ONRC) | faliment |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-07-30 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FINANCIAL OPERATIONAL RESTRUCTURING IPURL | - | România |
| FINANCIAL OPERATIONAL RESTRUCTURING IPURL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 475 015 | -439 071 | 18 882 531 | 1 459 965 | 149 733 | -17 272 833 | 15 |
| 2024 | 3 310 863 | -2 150 135 | 19 201 812 | 1 639 499 | 728 551 | -16 833 762 | 20 |
| 2023 | 4 338 773 | 462 557 | 18 905 820 | 1 729 790 | 2 492 403 | -14 683 627 | 22 |
| 2022 | 5 421 418 | -410 373 | 18 205 400 | 2 500 431 | 1 577 016 | -14 127 953 | 33 |
| 2021 | 4 501 847 | 437 181 | 1 421 421 | 3 439 311 | 776 498 | 2 791 867 | 34 |
| 2020 | 4 340 988 | 631 416 | 1 647 885 | 2 321 716 | 875 255 | 1 544 145 | 36 |
| 2019 | 2 343 586 | 82 961 | 3 717 573 | 3 187 227 | 980 398 | 450 052 | 34 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 475 015 lei
-25%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROTTMARG SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Iaşi , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 268 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- FRA EXPRESS SRL – locul 264, 40,12 mil. lei, Alba
- BLASOVA SRL – locul 264, 2,54 mil. lei, Vâlcea
- KAPPAYELLOW S.R.L. – locul 264, 1,42 mil. lei, Cluj
- I & COSMIN CONSTRUCT SERVICE S.R.L. – locul 264, 459.486 lei, Bucureşti
- GYCU TRANS SPEED CURIER S.R.L. – locul 264, 280.749 lei, Cluj
- R.X.D. COMPANY SRL – locul 265, 39,98 mil. lei, Iaşi
- ANCUŢA & VALI SRL – locul 265, 2,52 mil. lei, Arad
- C&C DRIVE S.R.L. – locul 265, 1,41 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROTTMARG SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROTTMARG SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROTTMARG SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.639.499 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 728.551 |
| Stocuri | 4.445 |
| Creante | 709.644 |
| Casa si conturi la banci | 14.462 |
| DATORII | 19.201.812 |
| CAPITALURI - TOTAL | -16.833.762 |
| Capital subscris varsat | 147.600 |
| Cifra de afaceri neta | 3.310.863 |
| VENITURI TOTALE | 3.396.234 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.546.369 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.150.135 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.150.135 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.729.790 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.492.403 |
| Stocuri | 10.277 |
| Creante | 801.431 |
| Casa si conturi la banci | 1.680.695 |
| DATORII | 18.905.820 |
| CAPITALURI - TOTAL | -14.683.627 |
| Capital subscris varsat | 147.600 |
| Cifra de afaceri neta | 4.338.773 |
| VENITURI TOTALE | 4.394.137 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.728.431 |
| Profitul brut | 665.706 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 462.557 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.500.431 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.577.016 |
| Stocuri | 12.340 |
| Creante | 682.941 |
| Casa si conturi la banci | 881.735 |
| DATORII | 18.205.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | -14.127.953 |
| Capital subscris varsat | 147.600 |
| Cifra de afaceri neta | 5.421.418 |
| VENITURI TOTALE | 5.484.946 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.827.949 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 343.003 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 410.373 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.439.311 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 776.498 |
| Stocuri | 25.132 |
| Creante | 398.960 |
| Casa si conturi la banci | 352.406 |
| DATORII | 1.421.421 |
| VENITURI IN AVANS | 2.521 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.791.867 |
| Capital subscris varsat | 147.600 |
| Cifra de afaceri neta | 4.501.847 |
| VENITURI TOTALE | 4.602.310 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.102.441 |
| Profitul brut | 499.869 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 437.181 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.321.716 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 875.255 |
| Stocuri | 18.768 |
| Creante | 488.729 |
| Casa si conturi la banci | 367.758 |
| DATORII | 1.647.885 |
| VENITURI IN AVANS | 4.941 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.544.145 |
| Capital subscris varsat | 147.600 |
| Cifra de afaceri neta | 4.340.988 |
| VENITURI TOTALE | 4.594.999 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.891.656 |
| Profitul brut | 703.343 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 631.416 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.187.227 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 980.398 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 957.812 |
| Casa si conturi la banci | 22.586 |
| DATORII | 3.717.573 |
| CAPITALURI - TOTAL | 450.052 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.343.586 |
| VENITURI TOTALE | 5.109.963 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.011.200 |
| Profitul brut | 98.763 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 82.961 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.192.719 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 459.502 |
| Stocuri | 160.269 |
| Creante | 260.481 |
| Casa si conturi la banci | 38.752 |
| DATORII | 2.285.130 |
| CAPITALURI - TOTAL | 367.091 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.112.088 |
| VENITURI TOTALE | 4.067.687 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.884.689 |
| Profitul brut | 182.998 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 164.698 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 503.670 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 919.492 |
| Stocuri | 56.541 |
| Creante | 823.458 |
| Casa si conturi la banci | 39.493 |
| DATORII | 1.220.769 |
| CAPITALURI - TOTAL | 202.393 |
| Capital subscris varsat | 120.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.327.451 |
| VENITURI TOTALE | 3.330.489 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.263.018 |
| Profitul brut | 67.471 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 57.914 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 845.634 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 382.873 |
| Stocuri | 2.649 |
| Creante | 287.490 |
| Casa si conturi la banci | 92.734 |
| DATORII | 596.665 |
| CAPITALURI - TOTAL | 631.842 |
| Capital subscris varsat | 85.331 |
| Cifra de afaceri neta | 2.670.196 |
| VENITURI TOTALE | 2.673.631 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.622.607 |
| Profitul brut | 51.024 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 42.860 |
| Pierdere neta | 0 |