KAPPAYELLOW S.R.L. – CUI 47039864
Pe scurt
KAPPAYELLOW S.R.L. are CUI 47039864, număr de înregistrare J12/6464/2022 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.416.793 lei, o pierdere netă de 827.784 lei și un număr mediu de 12 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | KAPPAYELLOW S.R.L. |
| CUI | 47039864 |
| Nr. Reg. Com. | J12/6464/2022 |
| EUID | ROONRC.J12/6464/2022 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-10-19 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KUDOR TIBERIU-ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 416 793 | -827 784 | 893 849 | 0 | 18 590 | -875 259 | 12 |
| 2024 | 145 261 | -74 547 | 77 562 | 2 353 | 27 734 | -47 475 | 24 |
| 2023 | 19 427 | 6 602 | 9 593 | 0 | 36 665 | 27 072 | 0 |
| 2022 | 45 187 | 20 270 | 5 987 | 0 | 26 457 | 20 470 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 416 793 lei
875%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KAPPAYELLOW S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 264 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AGUAKI TRANS SRL – locul 260, 40,50 mil. lei, Prahova
- VANDOR TRANS TOURS SRL – locul 260, 2,65 mil. lei, Harghita
- RAUL EXPRES SRL – locul 260, 1,44 mil. lei, Prahova
- KYK EXA S.R.L. – locul 260, 471.865 lei, Bistriţa-Năsăud
- DRIVERS TEAM SRL – locul 260, 283.597 lei, Bucureşti
- BALVER TRANSPORT SRL – locul 261, 40,48 mil. lei, Braşov
- FRATELLI CIOBANU TOUR S.R.L. – locul 261, 2,61 mil. lei, Vaslui
- KAPPABLACK S.R.L. – locul 261, 1,43 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KAPPAYELLOW S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KAPPAYELLOW S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KAPPAYELLOW S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.353 |
| Active circulante | 27.734 |
| Stocuri | 580 |
| Creante | 7.628 |
| Disponibilitati | 19.526 |
| Datorii | 77.562 |
| Capitaluri proprii | -47.475 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 145.261 |
| Venituri totale | 145.261 |
| Cheltuieli totale | 219.808 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 74.547 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 74.547 |
| Nr. salariati | 24 |
| Active circulante | 36.665 |
| Disponibilitati | 36.665 |
| Datorii | 9.593 |
| Capitaluri proprii | 27.072 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 19.427 |
| Venituri totale | 19.527 |
| Cheltuieli totale | 11.667 |
| Profit brut | 7.860 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.602 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 26.457 |
| Disponibilitati | 26.457 |
| Datorii | 5.987 |
| Capitaluri proprii | 20.470 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 45.187 |
| Venituri totale | 45.187 |
| Cheltuieli totale | 24.465 |
| Profit brut | 20.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.270 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |