DRIVERS TEAM SRL – CUI 31844484
Pe scurt
DRIVERS TEAM SRL are CUI 31844484, număr de înregistrare J40/7614/2013 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 283.597 lei, un profit net de 17.874 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DRIVERS TEAM SRL |
| CUI | 31844484 |
| Nr. Reg. Com. | J40/7614/2013 |
| EUID | ROONRC.J40/7614/2013 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-06-14 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GOSTIN OLGA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283 597 | 17 874 | 16 576 | 37 721 | 67 164 | 93 287 | 3 |
| 2024 | 194 325 | -7 524 | 15 538 | 39 008 | 44 987 | 75 414 | 3 |
| 2023 | 281 008 | -1 777 | 17 620 | 59 323 | 39 124 | 82 938 | 4 |
| 2022 | 285 926 | 7 980 | 41 803 | 79 287 | 47 070 | 84 715 | 3 |
| 2021 | 243 920 | 61 529 | 40 184 | 99 251 | 16 514 | 76 735 | 3 |
| 2020 | 199 708 | 26 206 | 140 992 | 131 399 | 24 519 | 15 206 | 3 |
| 2019 | 250 780 | -19 290 | 207 094 | 172 789 | 21 478 | -11 000 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises283 597 lei
46%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DRIVERS TEAM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 260 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NCA S P E D NCA SRL – locul 256, 40,81 mil. lei, Arad
- HENIU SA – locul 256, 2,73 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- OVIALI RAPID S.R.L. – locul 256, 1,49 mil. lei, Cluj
- DDD TRANS SERV S.R.L. – locul 256, 476.175 lei, Bucureşti
- JXN TAXI SRL – locul 256, 288.111 lei, Cluj
- HORVATH & VANCSA TRANS SRL – locul 257, 40,81 mil. lei, Covasna
- PANORAMA-TURIST SRL – locul 257, 2,72 mil. lei, Harghita
- KAPPAWHITE S.R.L. – locul 257, 1,48 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DRIVERS TEAM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DRIVERS TEAM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DRIVERS TEAM SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2018-05-25 |
| Data reactivare | 2018-08-09 |
| Data publicare | 2018-05-29 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 39.008 |
| Active circulante | 44.987 |
| Disponibilitati | 44.987 |
| Cheltuieli in avans | 6.957 |
| Datorii | 15.538 |
| Capitaluri proprii | 75.414 |
| Capital social | 32.800 |
| Cifra de afaceri | 194.325 |
| Venituri totale | 196.014 |
| Cheltuieli totale | 201.578 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.564 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.524 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 59.323 |
| Active circulante | 39.124 |
| Disponibilitati | 39.124 |
| Cheltuieli in avans | 2.111 |
| Datorii | 17.620 |
| Capitaluri proprii | 82.938 |
| Capital social | 32.800 |
| Cifra de afaceri | 281.008 |
| Venituri totale | 287.597 |
| Cheltuieli totale | 286.498 |
| Profit brut | 1.099 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.777 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 79.287 |
| Active circulante | 47.070 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 47.070 |
| Cheltuieli in avans | 161 |
| Datorii | 41.803 |
| Capitaluri proprii | 84.715 |
| Capital social | 32.800 |
| Cifra de afaceri | 285.926 |
| Venituri totale | 296.088 |
| Cheltuieli totale | 285.147 |
| Profit brut | 10.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.980 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 99.251 |
| Active circulante | 16.514 |
| Stocuri | 10.055 |
| Creante | 845 |
| Disponibilitati | 5.614 |
| Cheltuieli in avans | 1.154 |
| Datorii | 40.184 |
| Capitaluri proprii | 76.735 |
| Capital social | 32.800 |
| Cifra de afaceri | 243.920 |
| Venituri totale | 255.119 |
| Cheltuieli totale | 191.039 |
| Profit brut | 64.080 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 61.529 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 131.399 |
| Active circulante | 24.519 |
| Stocuri | 10.055 |
| Creante | 845 |
| Disponibilitati | 13.619 |
| Cheltuieli in avans | 280 |
| Datorii | 140.992 |
| Capitaluri proprii | 15.206 |
| Capital social | 32.800 |
| Cifra de afaceri | 199.708 |
| Venituri totale | 207.727 |
| Cheltuieli totale | 179.444 |
| Profit brut | 28.283 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.206 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 172.789 |
| Active circulante | 21.478 |
| Stocuri | 12.031 |
| Creante | 987 |
| Disponibilitati | 8.460 |
| Cheltuieli in avans | 1.827 |
| Datorii | 207.094 |
| Capitaluri proprii | -11.000 |
| Capital social | 32.800 |
| Cifra de afaceri | 250.780 |
| Venituri totale | 261.084 |
| Cheltuieli totale | 277.763 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.679 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 19.290 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 94.713 |
| Active circulante | 17.020 |
| Stocuri | 2.796 |
| Creante | 8.433 |
| Disponibilitati | 5.791 |
| Cheltuieli in avans | 2.007 |
| Datorii | 105.450 |
| Capitaluri proprii | 8.290 |
| Capital social | 32.800 |
| Cifra de afaceri | 240.341 |
| Venituri totale | 243.115 |
| Cheltuieli totale | 255.229 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.114 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.545 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 40.200 |
| Active circulante | 3.789 |
| Stocuri | 2.796 |
| Creante | 42 |
| Disponibilitati | 951 |
| Cheltuieli in avans | 684 |
| Datorii | 21.839 |
| Capitaluri proprii | 22.834 |
| Capital social | 32.800 |
| Cifra de afaceri | 258.817 |
| Venituri totale | 258.817 |
| Cheltuieli totale | 285.796 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.979 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 29.567 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 40.725 |
| Active circulante | 19.142 |
| Stocuri | 2.796 |
| Creante | 70 |
| Disponibilitati | 16.276 |
| Cheltuieli in avans | 3.869 |
| Datorii | 11.335 |
| Capitaluri proprii | 52.401 |
| Capital social | 32.800 |
| Cifra de afaceri | 261.242 |
| Venituri totale | 261.242 |
| Cheltuieli totale | 285.811 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.569 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 27.196 |
| Nr. salariati | 5 |