ROCKET SUPERBE SRL – CUI 31646851
Pe scurt
ROCKET SUPERBE SRL are CUI 31646851, număr de înregistrare J2013006246402 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 5912 – Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 222.043 lei, un profit net de 74.059 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ROCKET SUPERBE SRL |
| CUI | 31646851 |
| Nr. Reg. Com. | J2013006246402 |
| EUID | ROONRC.J2013006246402 |
| CAEN | 5912 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-05-15 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VOINESCU VLAD | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 222 043 | 74 059 | 259 486 | 376 764 | 93 289 | 205 250 | 1 |
| 2024 | 130 767 | -32 260 | 27 240 | 65 241 | 107 433 | 136 413 | 2 |
| 2023 | 138 801 | -33 598 | 29 307 | 53 389 | 162 324 | 174 324 | 2 |
| 2022 | 140 073 | -3 239 | 48 495 | 69 674 | 205 860 | 212 270 | 2 |
| 2021 | 125 072 | 87 705 | 50 085 | 101 464 | 236 669 | 269 720 | 5 |
| 2020 | 45 725 | 28 185 | 71 494 | 105 231 | 160 290 | 195 699 | 4 |
| 2019 | 154 876 | 123 967 | 107 154 | 120 386 | 152 194 | 167 514 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises222 043 lei
70%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROCKET SUPERBE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5912 Rev. 2 (echivalent: 5912 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune |
| Descriere Activitate | Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune |
| Cod CAEN principal | 59 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune |
| Descriere activitate (principal) | Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 5912: Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (59), poziții apropiate de locul 97 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MARGOT PRODUCTION S.R.L. – locul 93, 2,31 mil. lei, Bucureşti
- ROBOT MUSIC PRODUCTION S.R.L. – locul 93, 454.798 lei, Ilfov
- TAIETURA DOMNULUI SRL – locul 93, 242.151 lei, Bucureşti
- MEDIA FOR YOU SRL – locul 94, 2,31 mil. lei, Caraş-Severin
- EXCLUSIVE SOUND DJ S.R.L. – locul 94, 453.376 lei, Timiş
- SAMWORK STUDIOS S.R.L. – locul 94, 223.515 lei, Harghita
- COMAN MEDIA PRODUCTION SRL – locul 95, 2,25 mil. lei, Argeş
- VOXA MEDIA PRODUCTION S.R.L. – locul 95, 449.010 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROCKET SUPERBE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROCKET SUPERBE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROCKET SUPERBE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 65.241 |
| Active circulante | 107.433 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 43.845 |
| Disponibilitati | 63.588 |
| Cheltuieli in avans | 1.833 |
| Datorii | 27.240 |
| Venituri in avans | 10.854 |
| Capitaluri proprii | 136.413 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 130.767 |
| Venituri totale | 135.601 |
| Cheltuieli totale | 166.562 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 30.961 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 32.260 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 53.389 |
| Active circulante | 162.324 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 109.283 |
| Disponibilitati | 53.041 |
| Cheltuieli in avans | 1.929 |
| Datorii | 29.307 |
| Venituri in avans | 14.011 |
| Capitaluri proprii | 174.324 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 138.801 |
| Venituri totale | 142.172 |
| Cheltuieli totale | 174.381 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 32.209 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 33.598 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 69.674 |
| Active circulante | 205.860 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 184.443 |
| Disponibilitati | 21.417 |
| Cheltuieli in avans | 2.400 |
| Datorii | 48.495 |
| Venituri in avans | 17.169 |
| Capitaluri proprii | 212.270 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 140.073 |
| Venituri totale | 180.796 |
| Cheltuieli totale | 182.526 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.730 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.239 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 101.464 |
| Active circulante | 236.669 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 200.010 |
| Disponibilitati | 36.659 |
| Cheltuieli in avans | 1.998 |
| Datorii | 50.085 |
| Venituri in avans | 20.326 |
| Capitaluri proprii | 269.720 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 125.072 |
| Venituri totale | 414.113 |
| Cheltuieli totale | 325.157 |
| Profit brut | 88.956 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 87.705 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 105.231 |
| Active circulante | 160.290 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 143.591 |
| Disponibilitati | 16.699 |
| Cheltuieli in avans | 1.672 |
| Datorii | 71.494 |
| Capitaluri proprii | 195.699 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 45.725 |
| Venituri totale | 330.491 |
| Cheltuieli totale | 299.246 |
| Profit brut | 31.245 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.185 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 120.386 |
| Active circulante | 152.194 |
| Stocuri | 1.961 |
| Creante | 67.883 |
| Disponibilitati | 82.350 |
| Cheltuieli in avans | 2.088 |
| Datorii | 107.154 |
| Capitaluri proprii | 167.514 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 154.876 |
| Venituri totale | 482.596 |
| Cheltuieli totale | 353.807 |
| Profit brut | 128.789 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 123.967 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 20.072 |
| Active circulante | 63.306 |
| Stocuri | 7.090 |
| Creante | 34.049 |
| Disponibilitati | 22.167 |
| Datorii | 39.831 |
| Capitaluri proprii | 43.547 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 80.250 |
| Venituri totale | 333.839 |
| Cheltuieli totale | 325.539 |
| Profit brut | 8.300 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.963 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 23.242 |
| Active circulante | 45.821 |
| Creante | 8.976 |
| Disponibilitati | 36.845 |
| Cheltuieli in avans | 1.166 |
| Datorii | 31.645 |
| Capitaluri proprii | 38.584 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 95.693 |
| Venituri totale | 316.039 |
| Cheltuieli totale | 266.963 |
| Profit brut | 49.076 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.916 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 32.022 |
| Active circulante | 25.573 |
| Creante | 3.911 |
| Disponibilitati | 21.662 |
| Datorii | 64.927 |
| Capitaluri proprii | -7.332 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 71.472 |
| Venituri totale | 241.250 |
| Cheltuieli totale | 246.410 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.160 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.572 |
| Nr. salariati | 3 |