NEW CONSTRUCT S.R.L. – CUI 18422814
Pe scurt
NEW CONSTRUCT S.R.L. are CUI 18422814, număr de înregistrare J27/270/2006 și sediul în Sat Săbăoani, Comuna Săbăoani, județul Neamţ. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 63.236 lei, un profit net de 2.254 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 08.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NEW CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 18422814 |
| Nr. Reg. Com. | J27/270/2006 |
| EUID | ROONRC.J27/270/2006 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 08.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-02-24 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| EVA ALOIS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63 236 | 2 254 | 53 546 | 0 | 20 955 | -32 591 | 1 |
| 2024 | 121 835 | -8 364 | 59 795 | 0 | 23 153 | -36 642 | 1 |
| 2023 | 46 766 | 10 305 | 44 688 | 0 | 16 410 | -28 278 | 1 |
| 2022 | 0 | 0 | 38 566 | 0 | -17 | -38 583 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 38 566 | 0 | -17 | -38 583 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 38 566 | 0 | -17 | -38 583 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 38 566 | 0 | -17 | -38 583 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NEW CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Neamţ , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8635 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VILEX PANCONS SRL – locul 8631, 377.800 lei, Tulcea
- EMY VÎNĂTORU SRL – locul 8631, 63.334 lei, Olt
- SQUARE FIX S.R.L. – locul 8632, 377.763 lei, Giurgiu
- ROSEB ASR PRESTSERV S.R.L. – locul 8632, 63.300 lei, Prahova
- NELU DRAGOȘ CONSTRUCT S.R.L. – locul 8633, 377.642 lei, Satu Mare
- GHIŢĂ FINISAJ CONSTRUCT S.R.L. – locul 8633, 63.250 lei, Arad
- BRICK BUILDERS S.R.L. – locul 8634, 377.579 lei, Olt
- VAO CONSTRUCT S.R.L. – locul 8634, 63.247 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NEW CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NEW CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NEW CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | -17 |
| Disponibilitati | -17 |
| Datorii | 38.566 |
| Capitaluri proprii | -38.583 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | -17 |
| Disponibilitati | -17 |
| Datorii | 38.566 |
| Capitaluri proprii | -38.583 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 19.400 |
| Venituri totale | 19.400 |
| Cheltuieli totale | 15.234 |
| Profit brut | 4.166 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.972 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 943 |
| Disponibilitati | 943 |
| Datorii | 43.498 |
| Capitaluri proprii | -42.555 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.201 |
| Venituri totale | 7.202 |
| Cheltuieli totale | 15.725 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.523 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.619 |
| Nr. salariati | 1 |