VILEX PANCONS SRL – CUI 34068086
Pe scurt
VILEX PANCONS SRL are CUI 34068086, număr de înregistrare J36/28/2015 și sediul în Loc. Măcin, Oraş Măcin, județul Tulcea. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 377.800 lei, un profit net de 69.458 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VILEX PANCONS SRL |
| CUI | 34068086 |
| Nr. Reg. Com. | J36/28/2015 |
| EUID | ROONRC.J2015000028361 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-02-05 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PANTELIMON VICTOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 377 800 | 69 458 | 73 252 | 19 132 | 11 461 | -42 659 | 9 |
| 2024 | 263 000 | -36 358 | 142 939 | 19 132 | 11 690 | -112 117 | 0 |
| 2023 | 298 758 | -91 509 | 98 809 | 19 132 | 3 918 | -75 759 | 7 |
| 2022 | 249 000 | 8 996 | 4 838 | 0 | 20 588 | 15 750 | 7 |
| 2021 | 188 188 | 6 638 | 4 158 | 0 | 10 912 | 6 754 | 6 |
| 2020 | 192 680 | 4 039 | 3 708 | 0 | 3 824 | 116 | 6 |
| 2019 | 205 581 | 2 074 | 6 850 | 0 | 2 927 | -3 923 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VILEX PANCONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Tulcea , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8631 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GRUPO PETRA DESIGN INTERIOR S.R.L. – locul 8627, 378.231 lei, Bucureşti
- ANCRIOVI TIME S.R.L. – locul 8627, 63.430 lei, Alba
- HYDROLAND CONSTRUCT SRL – locul 8628, 378.104 lei, Bucureşti
- SMC IMOBILIARE SRL – locul 8628, 63.420 lei, Cluj
- TERMOIZOLAȚII CONSTRUCT S.R.L. – locul 8629, 378.056 lei, Giurgiu
- ILVAN CONSTRUCT SRL – locul 8629, 63.350 lei, Arad
- IL-VIO SRL – locul 8630, 377.847 lei, Vâlcea
- PYT TILER S.R.L. – locul 8630, 63.350 lei, Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VILEX PANCONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VILEX PANCONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VILEX PANCONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.132 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.690 |
| Casa si conturi la banci | 11.690 |
| DATORII | 142.939 |
| CAPITALURI - TOTAL | -112.117 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 263.000 |
| VENITURI TOTALE | 265.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 298.708 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 33.708 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 36.358 |
| Active imobilizate | 19.132 |
| Active circulante | 3.918 |
| Disponibilitati | 3.918 |
| Datorii | 98.809 |
| Capitaluri proprii | -75.759 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 298.758 |
| Venituri totale | 298.758 |
| Cheltuieli totale | 387.279 |
| Pierdere bruta | 88.521 |
| Pierdere neta | 91.509 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active circulante | 20.588 |
| Stocuri | 8.652 |
| Disponibilitati | 11.936 |
| Datorii | 4.838 |
| Capitaluri proprii | 15.750 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 249.000 |
| Venituri totale | 249.000 |
| Cheltuieli totale | 237.514 |
| Profit brut | 11.486 |
| Profit net | 8.996 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active circulante | 10.912 |
| Disponibilitati | 10.912 |
| Datorii | 4.158 |
| Capitaluri proprii | 6.754 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 188.188 |
| Venituri totale | 188.188 |
| Cheltuieli totale | 179.668 |
| Profit brut | 8.520 |
| Profit net | 6.638 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active circulante | 3.824 |
| Stocuri | 1.146 |
| Disponibilitati | 2.678 |
| Datorii | 3.708 |
| Capitaluri proprii | 116 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 192.680 |
| Venituri totale | 192.680 |
| Cheltuieli totale | 186.714 |
| Profit brut | 5.966 |
| Profit net | 4.039 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active circulante | 2.927 |
| Disponibilitati | 2.927 |
| Datorii | 6.850 |
| Capitaluri proprii | -3.923 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 205.581 |
| Venituri totale | 205.581 |
| Cheltuieli totale | 201.451 |
| Profit brut | 4.130 |
| Profit net | 2.074 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active circulante | 2.053 |
| Stocuri | 1.048 |
| Disponibilitati | 1.005 |
| Datorii | 8.050 |
| Capitaluri proprii | -5.997 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 77.500 |
| Venituri totale | 77.500 |
| Cheltuieli totale | 72.956 |
| Profit brut | 4.544 |
| Profit net | 3.769 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 3.440 |
| Stocuri | 1.048 |
| Disponibilitati | 2.392 |
| Datorii | 13.206 |
| Capitaluri proprii | -9.766 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 63.500 |
| Venituri totale | 63.500 |
| Cheltuieli totale | 73.753 |
| Pierdere bruta | 10.253 |
| Pierdere neta | 10.958 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 3.106 |
| Stocuri | 1.048 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 2.058 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.914 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.192 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 80.800 |
| Venituri totale | 80.800 |
| Cheltuieli totale | 79.091 |
| Profit brut | 1.709 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 901 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |