BRICK BUILDERS S.R.L. – CUI 48237444
Pe scurt
BRICK BUILDERS S.R.L. are CUI 48237444, număr de înregistrare J2023000489282 și sediul în Sat Bircii, Oraş Scorniceşti, județul Olt. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 377.579 lei, un profit net de 150.880 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 26.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BRICK BUILDERS S.R.L. |
| CUI | 48237444 |
| Nr. Reg. Com. | J2023000489282 |
| EUID | ROONRC.J2023000489282 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 26.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-05-26 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PĂLĂNGEANU VALENTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 377 579 | 150 880 | 10 273 | 9 307 | 83 623 | 82 657 | 2 |
| 2024 | 96 400 | -68 542 | 139 867 | 0 | 71 644 | -68 223 | 2 |
| 2023 | 49 125 | 19 250 | 29 365 | 0 | 48 815 | 19 450 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BRICK BUILDERS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Olt , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8634 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- IL-VIO SRL – locul 8630, 377.847 lei, Vâlcea
- PYT TILER S.R.L. – locul 8630, 63.350 lei, Suceava
- VILEX PANCONS SRL – locul 8631, 377.800 lei, Tulcea
- EMY VÎNĂTORU SRL – locul 8631, 63.334 lei, Olt
- SQUARE FIX S.R.L. – locul 8632, 377.763 lei, Giurgiu
- ROSEB ASR PRESTSERV S.R.L. – locul 8632, 63.300 lei, Prahova
- NELU DRAGOȘ CONSTRUCT S.R.L. – locul 8633, 377.642 lei, Satu Mare
- GHIŢĂ FINISAJ CONSTRUCT S.R.L. – locul 8633, 63.250 lei, Arad
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BRICK BUILDERS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BRICK BUILDERS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BRICK BUILDERS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 71.644 |
| Creante | 48.256 |
| Disponibilitati | 23.388 |
| Datorii | 139.867 |
| Capitaluri proprii | -68.223 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 96.400 |
| Venituri totale | 96.400 |
| Cheltuieli totale | 163.978 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 67.578 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 68.542 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 48.815 |
| Disponibilitati | 48.815 |
| Datorii | 29.365 |
| Capitaluri proprii | 19.450 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 49.125 |
| Venituri totale | 49.125 |
| Cheltuieli totale | 29.394 |
| Profit brut | 19.731 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.250 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |