MUNSERV SRL – CUI 15388220
Informativ
MUNSERV SRL are CUI 15388220, număr de înregistrare J2003000508024 și sediul în Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 267.649 lei, un profit net de 49.908 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MUNSERV SRL |
| CUI | 15388220 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000508024 |
| EUID | ROONRC.J2003000508024 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-04-21 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOGDĂNESCU MARCELA FLORINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 267 649 | 49 908 | 47 751 | 48 499 | 49 400 | 50 148 | 3 |
| 2024 | 251 018 | 37 291 | 73 664 | 75 545 | 53 883 | 55 764 | 3 |
| 2023 | 258 719 | 86 852 | 61 159 | 104 941 | 79 039 | 122 821 | 2 |
| 2022 | 237 864 | 74 316 | 69 581 | 108 342 | 35 795 | 74 556 | 2 |
| 2021 | 216 811 | 80 435 | 22 646 | 19 166 | 84 155 | 80 675 | 3 |
| 2020 | 197 653 | 53 383 | 33 064 | 39 101 | 91 645 | 97 682 | 3 |
| 2019 | 212 055 | 70 819 | 44 122 | 67 620 | 47 561 | 71 059 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MUNSERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Arad , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 906 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SMART STING S.R.L. – locul 902, 268.746 lei, Sibiu
- WORTH SHOOT S.R.L. – locul 902, 38.538 lei, Suceava
- PROT CONSULTING SRL – locul 903, 268.254 lei, Suceava
- ATELIERUL DE IMAGINI S.R.L. – locul 903, 38.512 lei, Bistriţa-Năsăud
- VIGILI DEL FUOCO SRL – locul 904, 267.945 lei, Alba
- CHAKRAM STUDIOS S.R.L. – locul 904, 38.470 lei, Mureş
- ALL SAFE CONSULT S.R.L. – locul 905, 267.750 lei, Iaşi
- ALEX DĂRAC FOTOGRAF S.R.L. – locul 905, 38.269 lei, Gorj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MUNSERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MUNSERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MUNSERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 75.545 |
| Active circulante | 53.883 |
| Creante | 9.164 |
| Disponibilitati | 44.719 |
| Datorii | 73.664 |
| Capitaluri proprii | 55.764 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 251.018 |
| Venituri totale | 251.019 |
| Cheltuieli totale | 211.267 |
| Profit brut | 39.752 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.291 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 104.941 |
| Active circulante | 79.039 |
| Stocuri | 689 |
| Creante | 8.378 |
| Disponibilitati | 69.972 |
| Datorii | 61.159 |
| Capitaluri proprii | 122.821 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 258.719 |
| Venituri totale | 258.720 |
| Cheltuieli totale | 169.591 |
| Profit brut | 89.129 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 86.852 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 108.342 |
| Active circulante | 35.795 |
| Creante | 10.308 |
| Disponibilitati | 25.487 |
| Datorii | 69.581 |
| Capitaluri proprii | 74.556 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 237.864 |
| Venituri totale | 238.665 |
| Cheltuieli totale | 162.011 |
| Profit brut | 76.654 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 74.316 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 19.166 |
| Active circulante | 84.155 |
| Stocuri | 4.550 |
| Creante | 29.726 |
| Disponibilitati | 49.879 |
| Datorii | 22.646 |
| Capitaluri proprii | 80.675 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 216.811 |
| Venituri totale | 216.811 |
| Cheltuieli totale | 134.250 |
| Profit brut | 82.561 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 80.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 39.101 |
| Active circulante | 91.645 |
| Creante | 24.342 |
| Disponibilitati | 67.303 |
| Datorii | 33.064 |
| Capitaluri proprii | 97.682 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 197.653 |
| Venituri totale | 197.657 |
| Cheltuieli totale | 142.340 |
| Profit brut | 55.317 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.383 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 67.620 |
| Active circulante | 47.561 |
| Creante | 25.579 |
| Disponibilitati | 21.982 |
| Datorii | 44.122 |
| Capitaluri proprii | 71.059 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 212.055 |
| Venituri totale | 212.947 |
| Cheltuieli totale | 140.005 |
| Profit brut | 72.942 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 70.819 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 96.139 |
| Active circulante | 61.310 |
| Stocuri | 1.083 |
| Creante | 31.157 |
| Disponibilitati | 29.070 |
| Datorii | 52.146 |
| Capitaluri proprii | 105.303 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 220.287 |
| Venituri totale | 220.288 |
| Cheltuieli totale | 126.235 |
| Profit brut | 94.053 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 91.850 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 124.735 |
| Active circulante | 51.385 |
| Creante | 29.061 |
| Disponibilitati | 22.324 |
| Datorii | 140.667 |
| Capitaluri proprii | 35.453 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 209.432 |
| Venituri totale | 211.433 |
| Cheltuieli totale | 174.105 |
| Profit brut | 37.328 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 60.464 |
| Active circulante | 48.899 |
| Creante | 34.073 |
| Disponibilitati | 14.826 |
| Datorii | 59.181 |
| Capitaluri proprii | 50.182 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 192.859 |
| Venituri totale | 194.204 |
| Cheltuieli totale | 142.320 |
| Profit brut | 51.884 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 49.942 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |