VIGILI DEL FUOCO SRL – CUI 30560271
Informativ
VIGILI DEL FUOCO SRL are CUI 30560271, număr de înregistrare J2012000612019 și sediul în Loc. Lancrăm, Municipiul Sebeş, județul Alba. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 267.945 lei, un profit net de 52.207 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VIGILI DEL FUOCO SRL |
| CUI | 30560271 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000612019 |
| EUID | ROONRC.J2012000612019 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-08-17 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIOICA-CĂBULEA IOAN CĂLIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 267 945 | 52 207 | 64 814 | 60 081 | 74 195 | 70 982 | 1 |
| 2024 | 244 296 | 56 058 | 28 849 | 72 015 | 53 622 | 98 217 | 2 |
| 2023 | 265 507 | 107 422 | 18 615 | 36 564 | 106 477 | 125 855 | 1 |
| 2022 | 298 470 | 98 422 | 3 689 | 27 646 | 78 986 | 102 943 | 1 |
| 2021 | 187 917 | 24 822 | 30 833 | 33 450 | 103 465 | 106 421 | 1 |
| 2020 | 194 168 | 49 729 | 39 575 | 5 487 | 115 348 | 81 599 | 1 |
| 2019 | 162 620 | 25 145 | 78 485 | 11 668 | 121 845 | 55 028 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VIGILI DEL FUOCO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Alba , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 904 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AUDIT SYSTEMS SRL – locul 900, 269.230 lei, Bucureşti
- MARY'S PICTURES S.R.L. – locul 900, 38.882 lei, Caraş-Severin
- HANAH CONSULTING SRL – locul 901, 269.020 lei, Arad
- V ART & EVENT PHOTOGRAPHY SRL – locul 901, 38.780 lei, Mureş
- SMART STING S.R.L. – locul 902, 268.746 lei, Sibiu
- WORTH SHOOT S.R.L. – locul 902, 38.538 lei, Suceava
- PROT CONSULTING SRL – locul 903, 268.254 lei, Suceava
- ATELIERUL DE IMAGINI S.R.L. – locul 903, 38.512 lei, Bistriţa-Năsăud
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VIGILI DEL FUOCO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VIGILI DEL FUOCO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VIGILI DEL FUOCO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 72.015 |
| Active circulante | 53.622 |
| Stocuri | 4.560 |
| Creante | 25.730 |
| Disponibilitati | 23.332 |
| Cheltuieli in avans | 1.429 |
| Datorii | 28.849 |
| Capitaluri proprii | 98.217 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 244.296 |
| Venituri totale | 260.998 |
| Cheltuieli totale | 202.722 |
| Profit brut | 58.276 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.058 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 36.564 |
| Active circulante | 106.477 |
| Stocuri | 2.937 |
| Creante | 39.187 |
| Disponibilitati | 64.353 |
| Cheltuieli in avans | 1.429 |
| Datorii | 18.615 |
| Capitaluri proprii | 125.855 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 265.507 |
| Venituri totale | 266.087 |
| Cheltuieli totale | 156.324 |
| Profit brut | 109.763 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 107.422 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 27.646 |
| Active circulante | 78.986 |
| Creante | 33.040 |
| Disponibilitati | 45.946 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 3.689 |
| Capitaluri proprii | 102.943 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 298.470 |
| Venituri totale | 298.605 |
| Cheltuieli totale | 197.366 |
| Profit brut | 101.239 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 98.422 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 33.450 |
| Active circulante | 103.465 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 27.000 |
| Disponibilitati | 76.465 |
| Cheltuieli in avans | 339 |
| Datorii | 30.833 |
| Capitaluri proprii | 106.421 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 187.917 |
| Venituri totale | 187.920 |
| Cheltuieli totale | 161.444 |
| Profit brut | 26.476 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.822 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.487 |
| Active circulante | 115.348 |
| Stocuri | 2.503 |
| Creante | 11.588 |
| Disponibilitati | 101.257 |
| Cheltuieli in avans | 339 |
| Datorii | 39.575 |
| Capitaluri proprii | 81.599 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 194.168 |
| Venituri totale | 194.169 |
| Cheltuieli totale | 142.622 |
| Profit brut | 51.547 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 49.729 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 11.668 |
| Active circulante | 121.845 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 19.638 |
| Disponibilitati | 102.207 |
| Datorii | 78.485 |
| Capitaluri proprii | 55.028 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 162.620 |
| Venituri totale | 171.966 |
| Cheltuieli totale | 145.101 |
| Profit brut | 26.865 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.145 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 24.240 |
| Active circulante | 94.380 |
| Stocuri | 1.065 |
| Creante | 14.520 |
| Disponibilitati | 78.795 |
| Datorii | 88.737 |
| Capitaluri proprii | 29.883 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 185.506 |
| Venituri totale | 189.335 |
| Cheltuieli totale | 177.401 |
| Profit brut | 11.934 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.040 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 33.921 |
| Active circulante | 57.929 |
| Stocuri | 5.218 |
| Creante | 8.060 |
| Disponibilitati | 44.651 |
| Datorii | 61.605 |
| Capitaluri proprii | 30.245 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 190.678 |
| Venituri totale | 196.538 |
| Cheltuieli totale | 181.092 |
| Profit brut | 15.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.480 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 39.131 |
| Active circulante | 42.708 |
| Stocuri | 2.855 |
| Creante | 3.850 |
| Disponibilitati | 36.003 |
| Datorii | 65.074 |
| Capitaluri proprii | 16.765 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 126.341 |
| Venituri totale | 127.007 |
| Cheltuieli totale | 112.142 |
| Profit brut | 14.865 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.325 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |