MILARIM CONS SRL – CUI 16785724
Pe scurt
MILARIM CONS SRL are CUI 16785724, număr de înregistrare J06/691/2004 și sediul în Municipiul Bistriţa, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 106.400 lei, un profit net de 12.649 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MILARIM CONS SRL |
| CUI | 16785724 |
| Nr. Reg. Com. | J06/691/2004 |
| EUID | ROONRC.J2004000691062 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-09-23 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VULTUR MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 106 400 | 12 649 | 452 281 | 206 864 | 374 179 | 113 488 | 1 |
| 2024 | 86 738 | 4 594 | 307 219 | 237 599 | 154 860 | 100 840 | 1 |
| 2023 | 289 830 | 211 304 | 178 013 | 274 393 | 249 865 | 346 245 | 1 |
| 2022 | 111 594 | 43 499 | 263 558 | 297 886 | 100 613 | 134 941 | 1 |
| 2021 | 101 361 | 31 299 | 252 936 | 249 533 | 95 073 | 91 670 | 0 |
| 2020 | 82 047 | 13 246 | 305 054 | 271 526 | 93 898 | 60 370 | 1 |
| 2019 | 80 929 | 16 762 | 339 860 | 290 476 | 96 508 | 47 124 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MILARIM CONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bistriţa-Năsăud , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1416 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ABUNDANCE SRL – locul 1412, 107.300 lei, Iaşi
- FMV CONSTRUCT SRL – locul 1413, 106.918 lei, Galaţi
- RESPECT SERV SRL – locul 1414, 106.700 lei, Brăila
- SARACRIS SRL – locul 1415, 106.400 lei, Mureş
- SZERI SRL – locul 1417, 106.364 lei, Harghita
- EMIDAN PROTECT SRL – locul 1418, 105.873 lei, Sălaj
- FORM CONSULT SAFETY S.R.L. – locul 1419, 105.815 lei, Cluj
- WORKPLACE SAFETY SRL – locul 1420, 105.730 lei, Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MILARIM CONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MILARIM CONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MILARIM CONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 237.599 |
| Active circulante | 154.860 |
| Creante | 104.562 |
| Disponibilitati | 50.298 |
| Cheltuieli in avans | 15.600 |
| Datorii | 307.219 |
| Capitaluri proprii | 100.840 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 86.738 |
| Venituri totale | 97.375 |
| Cheltuieli totale | 91.854 |
| Profit brut | 5.521 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.594 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 274.393 |
| Active circulante | 249.865 |
| Creante | 194.652 |
| Disponibilitati | 55.213 |
| Datorii | 178.013 |
| Capitaluri proprii | 346.245 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 289.830 |
| Venituri totale | 309.646 |
| Cheltuieli totale | 95.444 |
| Profit brut | 214.202 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 211.304 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 297.886 |
| Active circulante | 100.613 |
| Stocuri | 1.000 |
| Creante | 46.047 |
| Disponibilitati | 53.566 |
| Datorii | 263.558 |
| Capitaluri proprii | 134.941 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 111.594 |
| Venituri totale | 196.603 |
| Cheltuieli totale | 150.308 |
| Profit brut | 46.295 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 43.499 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 249.533 |
| Active circulante | 95.073 |
| Stocuri | 4.727 |
| Creante | 33.772 |
| Disponibilitati | 56.574 |
| Datorii | 252.936 |
| Capitaluri proprii | 91.670 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 101.361 |
| Venituri totale | 108.978 |
| Cheltuieli totale | 74.639 |
| Profit brut | 34.339 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 31.299 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 271.526 |
| Active circulante | 93.898 |
| Stocuri | 4.727 |
| Creante | 38.825 |
| Disponibilitati | 50.346 |
| Datorii | 305.054 |
| Capitaluri proprii | 60.370 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 82.047 |
| Venituri totale | 89.582 |
| Cheltuieli totale | 74.267 |
| Profit brut | 15.315 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.246 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 160.913 |
| Active circulante | 116.584 |
| Stocuri | 5.381 |
| Creante | 70.904 |
| Disponibilitati | 40.299 |
| Datorii | 247.135 |
| Capitaluri proprii | 30.362 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 69.563 |
| Venituri totale | 152.646 |
| Cheltuieli totale | 144.466 |
| Profit brut | 8.180 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.446 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.250 |
| Active circulante | 66.386 |
| Stocuri | 5.381 |
| Creante | 55.150 |
| Disponibilitati | 5.855 |
| Datorii | 79.661 |
| Capitaluri proprii | -4.025 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 102.516 |
| Venituri totale | 102.516 |
| Cheltuieli totale | 119.934 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.418 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 18.444 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 3.310 |
| Active circulante | 32.843 |
| Creante | 12.304 |
| Disponibilitati | 20.539 |
| Datorii | 21.735 |
| Capitaluri proprii | 14.418 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 45.000 |
| Venituri totale | 61.570 |
| Cheltuieli totale | 47.390 |
| Profit brut | 14.180 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.218 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |