ABUNDANCE SRL – CUI 37010380
Pe scurt
ABUNDANCE SRL are CUI 37010380, număr de înregistrare J2017000255220 și sediul în Municipiul Iaşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 107.300 lei, un profit net de 427 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 22.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ABUNDANCE SRL |
| CUI | 37010380 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000255220 |
| EUID | ROONRC.J2017000255220 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 22.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-02-09 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BERNIC MARIA NICOLETA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 107 300 | 427 | 9 400 | 20 877 | 153 009 | 164 486 | 1 |
| 2024 | 94 367 | 1 776 | 8 682 | 11 689 | 172 195 | 175 202 | 0 |
| 2023 | 81 688 | 15 482 | 18 857 | 10 433 | 181 844 | 173 420 | 1 |
| 2022 | 67 600 | 39 906 | 4 387 | 6 944 | 158 875 | 157 938 | 0 |
| 2021 | 58 800 | 29 080 | 4 225 | 5 087 | 121 904 | 118 032 | 0 |
| 2020 | 61 412 | 38 783 | 3 901 | 53 | 102 479 | 88 952 | 0 |
| 2019 | 65 062 | 26 824 | 6 167 | 53 | 56 283 | 50 169 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ABUNDANCE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1412 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- POP SMART HUMAN PROTECTION S.R.L. – locul 1408, 107.970 lei, Olt
- VASTI ZH S.R.L. – locul 1409, 107.897 lei, Hunedoara
- RISC WORK PROTECT SRL – locul 1410, 107.738 lei, Dolj
- ANDROFMIN SRL – locul 1411, 107.582 lei, Gorj
- FMV CONSTRUCT SRL – locul 1413, 106.918 lei, Galaţi
- RESPECT SERV SRL – locul 1414, 106.700 lei, Brăila
- SARACRIS SRL – locul 1415, 106.400 lei, Mureş
- MILARIM CONS SRL – locul 1416, 106.400 lei, Bistriţa-Năsăud
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ABUNDANCE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ABUNDANCE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ABUNDANCE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 11.689 |
| Active circulante | 172.195 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 168.775 |
| Disponibilitati | 3.420 |
| Datorii | 8.682 |
| Capitaluri proprii | 175.202 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 94.367 |
| Venituri totale | 94.367 |
| Cheltuieli totale | 92.367 |
| Profit brut | 2.000 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.776 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 10.433 |
| Active circulante | 181.844 |
| Stocuri | 6.123 |
| Creante | 172.992 |
| Disponibilitati | 2.729 |
| Datorii | 18.857 |
| Capitaluri proprii | 173.420 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 81.688 |
| Venituri totale | 81.689 |
| Cheltuieli totale | 65.425 |
| Profit brut | 16.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.944 |
| Active circulante | 158.875 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 158.875 |
| Datorii | 4.387 |
| Venituri in avans | 3.494 |
| Capitaluri proprii | 157.938 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 67.600 |
| Venituri totale | 68.846 |
| Cheltuieli totale | 27.254 |
| Profit brut | 41.592 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.906 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 5.087 |
| Active circulante | 121.904 |
| Creante | 24 |
| Disponibilitati | 121.880 |
| Datorii | 4.225 |
| Venituri in avans | 4.734 |
| Capitaluri proprii | 118.032 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 58.800 |
| Venituri totale | 63.745 |
| Cheltuieli totale | 32.901 |
| Profit brut | 30.844 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.080 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 53 |
| Active circulante | 102.479 |
| Creante | 3.000 |
| Disponibilitati | 99.479 |
| Datorii | 3.901 |
| Venituri in avans | 9.679 |
| Capitaluri proprii | 88.952 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 61.412 |
| Venituri totale | 61.412 |
| Cheltuieli totale | 20.826 |
| Profit brut | 40.586 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 38.783 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 53 |
| Active circulante | 56.283 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 41 |
| Disponibilitati | 56.242 |
| Datorii | 6.167 |
| Capitaluri proprii | 50.169 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 65.062 |
| Venituri totale | 65.062 |
| Cheltuieli totale | 36.285 |
| Profit brut | 28.777 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.824 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 53 |
| Active circulante | 26.051 |
| Stocuri | 504 |
| Creante | 115 |
| Disponibilitati | 25.432 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 2.759 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 23.345 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 62.628 |
| Venituri totale | 62.628 |
| Cheltuieli totale | 31.235 |
| Profit brut | 31.393 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.514 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 53 |
| Active circulante | 378 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 220 |
| Disponibilitati | 158 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 6.600 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -6.169 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 33.456 |
| Venituri totale | 33.456 |
| Cheltuieli totale | 38.821 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.365 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.369 |
| Nr. salariati | 1 |