MĂLIN BUS S.R.L. – CUI 18104578
Pe scurt
MĂLIN BUS S.R.L. are CUI 18104578, număr de înregistrare J30/1208/2005 și sediul în Municipiul Carei, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.048.239 lei, un profit net de 358.868 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MĂLIN BUS S.R.L. |
| CUI | 18104578 |
| Nr. Reg. Com. | J30/1208/2005 |
| EUID | ROONRC.J30/1208/2005 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-11-04 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MATEI MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 048 239 | 358 868 | 345 947 | 297 182 | 451 551 | 402 786 | 5 |
| 2024 | 911 439 | 151 371 | 473 767 | 373 037 | 588 248 | 488 158 | 5 |
| 2023 | 796 264 | 88 852 | 528 187 | 449 426 | 410 990 | 336 787 | 5 |
| 2022 | 646 554 | 29 919 | 569 354 | 534 370 | 255 942 | 247 934 | 4 |
| 2021 | 333 011 | 25 802 | 599 371 | 622 981 | 150 391 | 218 015 | 4 |
| 2020 | 275 276 | 41 352 | 62 712 | 38 250 | 216 674 | 192 212 | 5 |
| 2019 | 235 976 | 3 637 | 77 424 | 51 000 | 177 284 | 150 860 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 048 239 lei
15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MĂLIN BUS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Satu Mare , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 328 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DE GIROLAMI INTERNATIONAL TRANSPORT SRL – locul 324, 33,93 mil. lei, Arad
- TRANSPORT PRIVAT SRL – locul 324, 1,76 mil. lei, Ialomiţa
- BUD'S CAB S.R.L. – locul 324, 1,06 mil. lei, Bucureşti
- BADU FLEET S.R.L. – locul 324, 390.778 lei, Cluj
- URGENT COM SRL – locul 324, 238.173 lei, Buzău
- VERTICAL GROUP SPEDITION SRL – locul 325, 33,61 mil. lei, Argeş
- TRANSPORTURI AUTO SUCEAVA SA – locul 325, 1,75 mil. lei, Suceava
- CONSEGN FIXX SRL – locul 325, 1,06 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MĂLIN BUS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MĂLIN BUS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MĂLIN BUS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 373.037 |
| Active circulante | 588.248 |
| Creante | 543.364 |
| Disponibilitati | 44.884 |
| Cheltuieli in avans | 640 |
| Datorii | 473.767 |
| Capitaluri proprii | 488.158 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 911.439 |
| Venituri totale | 912.091 |
| Cheltuieli totale | 745.423 |
| Profit brut | 166.668 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 151.371 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 449.426 |
| Active circulante | 410.990 |
| Creante | 385.043 |
| Disponibilitati | 25.947 |
| Cheltuieli in avans | 4.558 |
| Datorii | 528.187 |
| Capitaluri proprii | 336.787 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 796.264 |
| Venituri totale | 796.575 |
| Cheltuieli totale | 699.757 |
| Profit brut | 96.818 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 88.852 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 534.370 |
| Active circulante | 255.942 |
| Stocuri | 3.181 |
| Creante | 246.752 |
| Disponibilitati | 6.009 |
| Cheltuieli in avans | 26.976 |
| Datorii | 569.354 |
| Capitaluri proprii | 247.934 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 646.554 |
| Venituri totale | 647.356 |
| Cheltuieli totale | 610.963 |
| Profit brut | 36.393 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.919 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 622.981 |
| Active circulante | 150.391 |
| Stocuri | 3.181 |
| Creante | 115.294 |
| Disponibilitati | 31.916 |
| Cheltuieli in avans | 44.014 |
| Datorii | 599.371 |
| Capitaluri proprii | 218.015 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 333.011 |
| Venituri totale | 333.150 |
| Cheltuieli totale | 304.016 |
| Profit brut | 29.134 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.802 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 38.250 |
| Active circulante | 216.674 |
| Creante | 195.272 |
| Disponibilitati | 21.402 |
| Datorii | 62.712 |
| Capitaluri proprii | 192.212 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 275.276 |
| Venituri totale | 275.750 |
| Cheltuieli totale | 231.640 |
| Profit brut | 44.110 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.352 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 51.000 |
| Active circulante | 177.284 |
| Creante | 160.139 |
| Disponibilitati | 17.145 |
| Datorii | 77.424 |
| Capitaluri proprii | 150.860 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 235.976 |
| Venituri totale | 236.615 |
| Cheltuieli totale | 230.612 |
| Profit brut | 6.003 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.637 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active circulante | 154.676 |
| Creante | 141.655 |
| Disponibilitati | 13.021 |
| Datorii | 7.453 |
| Capitaluri proprii | 147.223 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 224.105 |
| Venituri totale | 224.466 |
| Cheltuieli totale | 170.686 |
| Profit brut | 53.780 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 51.535 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 104.476 |
| Creante | 83.913 |
| Disponibilitati | 20.563 |
| Datorii | 8.788 |
| Capitaluri proprii | 95.688 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 231.290 |
| Venituri totale | 231.461 |
| Cheltuieli totale | 169.108 |
| Profit brut | 62.353 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.039 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 65.937 |
| Stocuri | 6.300 |
| Creante | 57.131 |
| Disponibilitati | 2.506 |
| Datorii | 10.483 |
| Capitaluri proprii | 55.454 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 163.037 |
| Venituri totale | 163.056 |
| Cheltuieli totale | 144.888 |
| Profit brut | 18.168 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.537 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |