CONSEGN FIXX SRL – CUI 37654489
Pe scurt
CONSEGN FIXX SRL are CUI 37654489, număr de înregistrare J40/7875/2017 și sediul în Bucureşti Sectorul 4, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.057.246 lei, un profit net de 363.561 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 12.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONSEGN FIXX SRL |
| CUI | 37654489 |
| Nr. Reg. Com. | J40/7875/2017 |
| EUID | ROONRC.J40/7875/2017 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 12.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-05-26 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SOFRAN ELENA NICOLETA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 057 246 | 363 561 | 176 485 | 196 041 | 868 137 | 887 693 | 4 |
| 2024 | 407 949 | 81 706 | 70 600 | 188 247 | 1 406 485 | 1 524 132 | 1 |
| 2023 | 880 427 | -3 056 | 80 434 | 218 962 | 1 303 898 | 1 442 426 | 9 |
| 2022 | 1 479 002 | 524 605 | 165 965 | 258 328 | 1 353 119 | 1 445 482 | 14 |
| 2021 | 1 214 802 | 590 514 | 166 049 | 296 053 | 1 890 873 | 2 020 877 | 12 |
| 2020 | 1 178 652 | 703 985 | 43 956 | 83 371 | 1 550 947 | 1 590 362 | 9 |
| 2019 | 1 012 773 | 620 026 | 79 645 | 103 894 | 1 007 393 | 1 031 642 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 057 246 lei
159%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONSEGN FIXX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 325 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MARADI LOGISTIC GRUP SRL – locul 321, 34,20 mil. lei, Argeş
- IRINA TRAVEL S.R.L. – locul 321, 1,79 mil. lei, Iaşi
- ANTA '95 SRL – locul 321, 1,08 mil. lei, Iaşi
- DE MANCHI BUSINESS S.R.L. – locul 321, 391.686 lei, Bucureşti
- TRANS MARK 2000 SRL – locul 321, 239.770 lei, Arad
- PABECON SRL – locul 322, 33,98 mil. lei, Bucureşti
- TRANSLOC SA – locul 322, 1,78 mil. lei, Covasna
- SEBIDANA TRANS SRL – locul 322, 1,07 mil. lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONSEGN FIXX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONSEGN FIXX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONSEGN FIXX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 188.247 |
| Active circulante | 1.406.485 |
| Creante | 1.016.661 |
| Disponibilitati | 389.824 |
| Datorii | 70.600 |
| Capitaluri proprii | 1.524.132 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 407.949 |
| Venituri totale | 422.011 |
| Cheltuieli totale | 333.869 |
| Profit brut | 88.142 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.706 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 218.962 |
| Active circulante | 1.303.898 |
| Creante | 926.852 |
| Disponibilitati | 377.046 |
| Datorii | 80.434 |
| Capitaluri proprii | 1.442.426 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 880.427 |
| Venituri totale | 898.800 |
| Cheltuieli totale | 893.100 |
| Profit brut | 5.700 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.056 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 258.328 |
| Active circulante | 1.353.119 |
| Creante | 831.135 |
| Disponibilitati | 521.984 |
| Datorii | 165.965 |
| Capitaluri proprii | 1.445.482 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.479.002 |
| Venituri totale | 1.484.457 |
| Cheltuieli totale | 945.305 |
| Profit brut | 539.152 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 524.605 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 296.053 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.890.873 |
| Creante | 1.265.610 |
| Casa si conturi la banci | 625.263 |
| DATORII | 166.049 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.020.877 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.214.802 |
| VENITURI TOTALE | 1.267.995 |
| CHELTUIELI TOTALE | 664.801 |
| Profitul brut | 603.194 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 590.514 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| Active imobilizate | 83.371 |
| Active circulante | 1.550.947 |
| Creante | 403.725 |
| Disponibilitati | 1.147.222 |
| Datorii | 43.956 |
| Capitaluri proprii | 1.590.362 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.178.652 |
| Venituri totale | 1.178.686 |
| Cheltuieli totale | 463.864 |
| Profit brut | 714.822 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 703.985 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 103.894 |
| Active circulante | 1.007.393 |
| Stocuri | 97 |
| Creante | 570.364 |
| Disponibilitati | 436.932 |
| Datorii | 79.645 |
| Capitaluri proprii | 1.031.642 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.012.773 |
| Venituri totale | 1.012.773 |
| Cheltuieli totale | 382.620 |
| Profit brut | 630.153 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 620.026 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 87.121 |
| Active circulante | 579.116 |
| Creante | 438.262 |
| Disponibilitati | 140.854 |
| Datorii | 96.725 |
| Capitaluri proprii | 569.512 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 629.644 |
| Venituri totale | 629.644 |
| Cheltuieli totale | 208.637 |
| Profit brut | 421.007 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 414.711 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 14.950 |
| Active circulante | 145.631 |
| Creante | 98.080 |
| Disponibilitati | 47.551 |
| Datorii | 5.780 |
| Capitaluri proprii | 154.801 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 237.407 |
| Venituri totale | 237.407 |
| Cheltuieli totale | 80.431 |
| Profit brut | 156.976 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 154.601 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |