ANTA95 SRL – CUI 7968722
Pe scurt
ANTA95 SRL are CUI 7968722, număr de înregistrare J2003000083370 și sediul în Municipiul Mangalia, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.083.345 lei, un profit net de 159.639 lei și un număr mediu de 10 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANTA95 SRL |
| CUI | 7968722 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000083370 |
| EUID | ROONRC.J13/2941/1995 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-11-14 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DOMINTE ADRIAN | - | — |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 083 345 | 159 639 | 100 024 | 224 000 | 748 588 | 872 564 | 10 |
| 2024 | 1 941 918 | -81 126 | 137 135 | 1 152 448 | 198 989 | 1 214 302 | 18 |
| 2023 | 3 091 743 | 516 681 | 130 832 | 1 234 020 | 192 240 | 1 295 428 | 24 |
| 2022 | 4 175 809 | 715 166 | 722 058 | 3 145 109 | 118 695 | 2 541 746 | 26 |
| 2021 | 3 425 535 | 268 287 | 665 344 | 2 327 921 | 164 003 | 1 826 580 | 29 |
| 2020 | 2 616 352 | 109 983 | 281 728 | 1 837 161 | 150 228 | 1 705 661 | 33 |
| 2019 | 3 633 334 | 283 230 | 511 986 | 2 087 746 | 72 918 | 1 648 678 | 38 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 083 345 lei
-44%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANTA95 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Iaşi , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 321 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EMACRIS TRANS SRL – locul 317, 34,87 mil. lei, Constanţa
- SC DASMESDAR SRL – locul 317, 1,85 mil. lei, Brăila
- ACL SPEED VIP SRL – locul 317, 1,11 mil. lei, Constanţa
- PRO ONE AXN S.R.L. – locul 317, 393.004 lei, Ilfov
- TAXI BRAN SRL – locul 317, 240.910 lei, Braşov
- SMF AGRO LOGISTIC S.R.L. – locul 318, 34,68 mil. lei, Argeş
- DENISEM SERV TRANS S.R.L. – locul 318, 1,83 mil. lei, Călăraşi
- TMD FAMILY & JUNIORS SRL – locul 318, 1,10 mil. lei, Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANTA95 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANTA95 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANTA95 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.152.448 |
| Active circulante | 198.989 |
| Creante | 67.567 |
| Disponibilitati | 131.422 |
| Datorii | 137.135 |
| Capitaluri proprii | 1.214.302 |
| Capital social | 713.800 |
| Cifra de afaceri | 1.941.918 |
| Venituri totale | 1.941.983 |
| Cheltuieli totale | 2.023.109 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 81.126 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 81.126 |
| Nr. salariati | 18 |
| Active imobilizate | 1.234.020 |
| Active circulante | 192.240 |
| Creante | 78.390 |
| Disponibilitati | 113.850 |
| Datorii | 130.832 |
| Capitaluri proprii | 1.295.428 |
| Capital social | 713.800 |
| Cifra de afaceri | 3.091.743 |
| Venituri totale | 4.923.633 |
| Cheltuieli totale | 4.336.025 |
| Profit brut | 587.608 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 516.681 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 24 |
| Active imobilizate | 3.145.109 |
| Active circulante | 118.695 |
| Stocuri | 3.000 |
| Creante | 51.244 |
| Disponibilitati | 64.451 |
| Datorii | 722.058 |
| Capitaluri proprii | 2.541.746 |
| Capital social | 713.800 |
| Cifra de afaceri | 4.175.809 |
| Venituri totale | 4.185.544 |
| Cheltuieli totale | 3.437.481 |
| Profit brut | 748.063 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 715.166 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 26 |
| Active imobilizate | 2.327.921 |
| Active circulante | 164.003 |
| Creante | 21.091 |
| Disponibilitati | 142.912 |
| Datorii | 665.344 |
| Capitaluri proprii | 1.826.580 |
| Capital social | 713.800 |
| Cifra de afaceri | 3.425.535 |
| Venituri totale | 3.425.543 |
| Cheltuieli totale | 3.123.663 |
| Profit brut | 301.880 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 268.287 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 29 |
| Active imobilizate | 1.837.161 |
| Active circulante | 150.228 |
| Creante | 31.630 |
| Disponibilitati | 118.598 |
| Datorii | 281.728 |
| Capitaluri proprii | 1.705.661 |
| Capital social | 713.800 |
| Cifra de afaceri | 2.616.352 |
| Venituri totale | 2.658.331 |
| Cheltuieli totale | 2.532.023 |
| Profit brut | 126.308 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 109.983 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 33 |
| Active imobilizate | 2.087.746 |
| Active circulante | 72.918 |
| Creante | 55.587 |
| Disponibilitati | 17.331 |
| Datorii | 511.986 |
| Capitaluri proprii | 1.648.678 |
| Capital social | 713.800 |
| Cifra de afaceri | 3.633.334 |
| Venituri totale | 3.724.824 |
| Cheltuieli totale | 3.410.226 |
| Profit brut | 314.598 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 283.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 38 |
| Active imobilizate | 1.744.073 |
| Active circulante | 83.190 |
| Stocuri | 9.708 |
| Creante | 45.281 |
| Disponibilitati | 28.201 |
| Datorii | 196.815 |
| Capitaluri proprii | 1.630.448 |
| Capital social | 713.800 |
| Cifra de afaceri | 3.209.489 |
| Venituri totale | 3.209.494 |
| Cheltuieli totale | 2.888.054 |
| Profit brut | 321.440 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 289.328 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 34 |
| Active imobilizate | 1.441.681 |
| Active circulante | 306.789 |
| Stocuri | 260.057 |
| Creante | 35.866 |
| Disponibilitati | 10.866 |
| Datorii | 237.350 |
| Capitaluri proprii | 1.511.120 |
| Capital social | 713.800 |
| Cifra de afaceri | 2.954.653 |
| Venituri totale | 2.954.658 |
| Cheltuieli totale | 2.456.912 |
| Profit brut | 497.746 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 418.066 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 29 |
| Active imobilizate | 1.182.010 |
| Active circulante | 341.126 |
| Stocuri | 233.333 |
| Creante | 51.012 |
| Disponibilitati | 56.781 |
| Datorii | 270.081 |
| Capitaluri proprii | 1.253.055 |
| Capital social | 713.800 |
| Cifra de afaceri | 2.874.078 |
| Venituri totale | 2.882.628 |
| Cheltuieli totale | 2.365.015 |
| Profit brut | 517.613 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 439.918 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 30 |