MADAVI ELECTRO SRL – CUI 33425334
Pe scurt
MADAVI ELECTRO SRL are CUI 33425334, număr de înregistrare J2014001041298 și sediul în Municipiul Ploieşti, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 878.418 lei, un profit net de 620.497 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MADAVI ELECTRO SRL |
| CUI | 33425334 |
| Nr. Reg. Com. | J2014001041298 |
| EUID | ROONRC.J2014001041298 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-07-28 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 878 418 | 620 497 | 70 105 | 356 257 | 334 761 | 620 913 | 2 |
| 2024 | 769 239 | 164 028 | 52 263 | 6 299 | 691 756 | 647 191 | 2 |
| 2023 | 83 200 | -38 170 | 89 018 | 6 682 | 581 804 | 499 468 | 1 |
| 2022 | 600 | -40 537 | 48 142 | 10 024 | 575 756 | 537 638 | 1 |
| 2021 | 39 654 | -3 266 | 16 701 | 13 364 | 581 512 | 578 175 | 1 |
| 2020 | 420 | -29 923 | 11 308 | 17 876 | 574 873 | 581 441 | 1 |
| 2019 | 6 265 | 264 614 | 89 613 | 21 099 | 679 878 | 611 364 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MADAVI ELECTRO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2246 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SYMBIO CONECT S.R.L. – locul 2242, 879.413 lei, Bucureşti
- EUINSTAL FAST S.R.L. – locul 2242, 591.024 lei, Bucureşti
- ELDAR TEHNIC SRL – locul 2243, 878.927 lei, Alba
- INSTALATII 2005 SRL – locul 2243, 589.931 lei, Dolj
- TECHNOELECTRA DELTA SRL – locul 2244, 878.470 lei, Arad
- TERMO BEST SERVICE S.R.L. – locul 2244, 589.280 lei, Suceava
- AMBIANCE OPTIM PRODLINE S.R.L. – locul 2245, 878.426 lei, Ilfov
- GRILAM SERV S.R.L. – locul 2245, 589.156 lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MADAVI ELECTRO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MADAVI ELECTRO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MADAVI ELECTRO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 6.299 |
| Active circulante | 691.756 |
| Creante | 637.000 |
| Disponibilitati | 54.756 |
| Cheltuieli in avans | 1.399 |
| Datorii | 52.263 |
| Capitaluri proprii | 647.191 |
| Capital social | 350 |
| Cifra de afaceri | 769.239 |
| Venituri totale | 783.012 |
| Cheltuieli totale | 598.191 |
| Profit brut | 184.821 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 164.028 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 6.682 |
| Active circulante | 581.804 |
| Creante | 571.476 |
| Disponibilitati | 10.328 |
| Datorii | 89.018 |
| Capitaluri proprii | 499.468 |
| Capital social | 350 |
| Cifra de afaceri | 83.200 |
| Venituri totale | 83.200 |
| Cheltuieli totale | 120.538 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.338 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 38.170 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 10.024 |
| Active circulante | 575.756 |
| Creante | 570.326 |
| Disponibilitati | 5.430 |
| Datorii | 48.142 |
| Capitaluri proprii | 537.638 |
| Capital social | 350 |
| Cifra de afaceri | 600 |
| Venituri totale | 600 |
| Cheltuieli totale | 41.131 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 40.531 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 40.537 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 13.364 |
| Active circulante | 581.512 |
| Creante | 577.268 |
| Disponibilitati | 4.244 |
| Datorii | 16.701 |
| Capitaluri proprii | 578.175 |
| Capital social | 350 |
| Cifra de afaceri | 39.654 |
| Venituri totale | 39.654 |
| Cheltuieli totale | 42.523 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.869 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.266 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 17.876 |
| Active circulante | 574.873 |
| Creante | 571.382 |
| Disponibilitati | 3.491 |
| Datorii | 11.308 |
| Capitaluri proprii | 581.441 |
| Capital social | 350 |
| Cifra de afaceri | 420 |
| Venituri totale | 8.431 |
| Cheltuieli totale | 38.349 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 29.918 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 29.923 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 21.099 |
| Active circulante | 679.878 |
| Creante | 679.827 |
| Disponibilitati | 51 |
| Datorii | 89.613 |
| Capitaluri proprii | 611.364 |
| Capital social | 350 |
| Cifra de afaceri | 6.265 |
| Venituri totale | 682.160 |
| Cheltuieli totale | 410.724 |
| Profit brut | 271.436 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 264.614 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 393.079 |
| Active circulante | 126.202 |
| Creante | 115.569 |
| Disponibilitati | 10.633 |
| Datorii | 172.551 |
| Capitaluri proprii | 346.730 |
| Capital social | 330 |
| Cifra de afaceri | 69.630 |
| Venituri totale | 90.280 |
| Cheltuieli totale | 80.977 |
| Profit brut | 9.303 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.400 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 424.328 |
| Active circulante | 50.633 |
| Creante | 50.234 |
| Disponibilitati | 399 |
| Datorii | 136.631 |
| Capitaluri proprii | 338.330 |
| Capital social | 330 |
| Cifra de afaceri | 29.635 |
| Venituri totale | 29.635 |
| Cheltuieli totale | 36.305 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.670 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.182 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 370.934 |
| Active circulante | 43.078 |
| Creante | 34.765 |
| Disponibilitati | 8.313 |
| Datorii | 68.500 |
| Capitaluri proprii | 345.512 |
| Capital social | 330 |
| Cifra de afaceri | 484.258 |
| Venituri totale | 755.192 |
| Cheltuieli totale | 402.552 |
| Profit brut | 352.640 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 344.151 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |