LAYERSHIFT TECHNOLOGIES SRL – CUI 24647099
Pe scurt
LAYERSHIFT TECHNOLOGIES SRL are CUI 24647099, număr de înregistrare J12/2204/2014 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.027.130 lei, un profit net de 450 lei și un număr mediu de 12 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LAYERSHIFT TECHNOLOGIES SRL |
| CUI | 24647099 |
| Nr. Reg. Com. | J12/2204/2014 |
| EUID | ROONRC.J2014002204122 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-07-18 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRANSON ANDREW | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
| CRANSON ANDREW | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 027 130 | 450 | 523 864 | 1 355 250 | 358 108 | 1 200 650 | 12 |
| 2024 | 3 280 543 | 706 058 | 814 304 | 1 398 729 | 671 218 | 1 275 199 | 10 |
| 2023 | 3 244 783 | 696 265 | 740 033 | 1 430 986 | 857 765 | 1 569 142 | 13 |
| 2022 | 3 433 735 | 532 768 | 1 103 013 | 1 491 190 | 463 213 | 872 877 | 13 |
| 2021 | 2 998 891 | 270 657 | 1 568 062 | 1 552 448 | 1 477 797 | 1 483 678 | 12 |
| 2020 | 2 860 663 | 231 117 | 1 644 107 | 1 644 357 | 1 176 501 | 1 213 021 | 13 |
| 2019 | 2 809 965 | 130 313 | 1 710 291 | 1 674 317 | 981 062 | 981 905 | 14 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 027 130 lei
-8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LAYERSHIFT TECHNOLOGIES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 320 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AVAELGO SRL – locul 316, 21,03 mil. lei, Timiş
- SMART FACTOR SOLUTII IT SRL – locul 316, 3,07 mil. lei, Bucureşti
- BLOOM SOFT DEVELOPMENT & CONSULTING S.R.L. – locul 316, 1,34 mil. lei, Ilfov
- ARKEN SOLUTIONS S.R.L. – locul 316, 748.425 lei, Bucureşti
- THE TESTING GROUP S.R.L. – locul 316, 502.198 lei, Timiş
- D WELOP S.R.L. – locul 316, 255.692 lei, Satu Mare
- EMPOSO ROMANIA S.R.L. – locul 317, 20,93 mil. lei, Bucureşti
- CYBERLIFEHACKS S.R.L. – locul 317, 3,07 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LAYERSHIFT TECHNOLOGIES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LAYERSHIFT TECHNOLOGIES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LAYERSHIFT TECHNOLOGIES SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.398.729 |
| Active circulante | 671.218 |
| Stocuri | 1.524 |
| Creante | 112.346 |
| Disponibilitati | 277.348 |
| Cheltuieli in avans | 19.556 |
| Datorii | 814.304 |
| Capitaluri proprii | 1.275.199 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.280.543 |
| Venituri totale | 3.285.017 |
| Cheltuieli totale | 2.382.211 |
| Profit brut | 902.806 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 706.058 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.430.986 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 857.765 |
| Stocuri | 1.524 |
| Creante | 729.935 |
| Casa si conturi la banci | 126.306 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.424 |
| DATORII | 740.033 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.569.142 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.244.783 |
| VENITURI TOTALE | 3.247.306 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.511.108 |
| Profitul brut | 736.198 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 696.265 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.491.190 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 463.213 |
| Stocuri | 2.139 |
| Creante | 389.241 |
| Casa si conturi la banci | 71.833 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.487 |
| DATORII | 1.103.013 |
| CAPITALURI - TOTAL | 872.877 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.433.735 |
| VENITURI TOTALE | 3.447.997 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.881.570 |
| Profitul brut | 566.427 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 532.768 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.552.448 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.477.797 |
| Stocuri | 1.237 |
| Creante | 1.252.679 |
| Casa si conturi la banci | 223.881 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.495 |
| DATORII | 1.568.062 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.483.678 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.998.891 |
| VENITURI TOTALE | 3.018.547 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.721.079 |
| Profitul brut | 297.468 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 270.657 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.644.357 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.176.501 |
| Stocuri | 186 |
| Creante | 991.717 |
| Casa si conturi la banci | 184.598 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.270 |
| DATORII | 1.644.107 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.213.021 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.860.663 |
| VENITURI TOTALE | 2.875.530 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.617.944 |
| Profitul brut | 257.586 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 231.117 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.674.317 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 981.062 |
| Stocuri | 18.701 |
| Creante | 803.669 |
| Casa si conturi la banci | 158.692 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.817 |
| DATORII | 1.710.291 |
| CAPITALURI - TOTAL | 981.905 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.809.965 |
| VENITURI TOTALE | 2.813.435 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.655.020 |
| Profitul brut | 158.415 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 130.313 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.668.958 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 624.215 |
| Stocuri | 186 |
| Creante | 551.685 |
| Casa si conturi la banci | 72.344 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.251 |
| DATORII | 1.473.833 |
| CAPITALURI - TOTAL | 851.591 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.072.801 |
| VENITURI TOTALE | 3.073.580 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.800.390 |
| Profitul brut | 273.190 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 242.465 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| Active imobilizate | 1.761.613 |
| Active circulante | 580.794 |
| Stocuri | 277 |
| Creante | 488.070 |
| Disponibilitati | 92.447 |
| Cheltuieli in avans | 33.800 |
| Datorii | 1.767.080 |
| Capitaluri proprii | 609.127 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.908.337 |
| Venituri totale | 2.910.677 |
| Cheltuieli totale | 2.575.631 |
| Profit brut | 335.046 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 266.121 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 248.634 |
| Active circulante | 383.151 |
| Creante | 288.812 |
| Disponibilitati | 94.339 |
| Cheltuieli in avans | 27.446 |
| Datorii | 316.226 |
| Capitaluri proprii | 343.005 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.491.000 |
| Venituri totale | 2.494.493 |
| Cheltuieli totale | 2.530.575 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.082 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 60.183 |
| Nr. salariati | 15 |