SMART FACTOR SOLUTII IT SRL – CUI 34881983
Pe scurt
SMART FACTOR SOLUTII IT SRL are CUI 34881983, număr de înregistrare J2015009957406 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.073.793 lei, un profit net de 135.882 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SMART FACTOR SOLUTII IT SRL |
| CUI | 34881983 |
| Nr. Reg. Com. | J2015009957406 |
| EUID | ROONRC.J2015009957406 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-08-12 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COMĂNICI DIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 073 793 | 135 882 | 1 432 985 | 40 614 | 1 592 437 | 190 822 | 3 |
| 2024 | 2 679 871 | 25 038 | 1 182 931 | 2 063 | 1 453 615 | 171 329 | 3 |
| 2023 | 2 605 462 | 18 820 | 809 528 | 4 002 | 949 430 | 146 291 | 4 |
| 2022 | 2 872 546 | 67 761 | 1 053 485 | 3 577 | 1 327 918 | 127 471 | 3 |
| 2021 | 2 367 811 | 5 898 | 920 640 | 2 867 | 1 214 977 | 59 710 | 2 |
| 2020 | 2 586 186 | 6 735 | 656 793 | 14 953 | 661 610 | 53 812 | 2 |
| 2019 | 3 662 860 | 1 261 | 2 375 562 | 31 927 | 2 267 288 | 46 977 | 3 |
| 2018 | 3 380 533 | 674 386 | 798 064 | — | — | — | 4 |
| 2017 | 1 097 517 | -405 459 | 1 338 535 | — | — | — | 4 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 073 793 lei
15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SMART FACTOR SOLUTII IT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 316 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LYNX SOLUTIONS SRL – locul 312, 21,39 mil. lei, Mureş
- SIGNITIVE SOFTWARE S.R.L. – locul 312, 3,11 mil. lei, Bucureşti
- AAR SOFTWARE S.R.L. – locul 312, 1,36 mil. lei, Ilfov
- EAST EUROPEAN BUSINESS ARCHITECTS SRL – locul 312, 756.180 lei, Bucureşti
- EPITOMELAB S.R.L. – locul 312, 504.581 lei, Bucureşti
- QUALITY GUARD SOLUTIONS S.R.L. – locul 312, 258.863 lei, Bucureşti
- AMC RO STUDIO S.R.L. – locul 313, 21,37 mil. lei, Bucureşti
- NET ADVICE SOLUTIONS S.R.L. – locul 313, 3,10 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SMART FACTOR SOLUTII IT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SMART FACTOR SOLUTII IT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SMART FACTOR SOLUTII IT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.063 |
| Active circulante | 1.453.615 |
| Creante | 1.216.285 |
| Disponibilitati | 237.330 |
| Cheltuieli in avans | 142.361 |
| Datorii | 1.182.931 |
| Venituri in avans | 243.779 |
| Capitaluri proprii | 171.329 |
| Capital social | 45.800 |
| Cifra de afaceri | 2.679.871 |
| Venituri totale | 2.719.702 |
| Cheltuieli totale | 2.688.275 |
| Profit brut | 31.427 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.038 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 4.002 |
| Active circulante | 949.430 |
| Creante | 745.185 |
| Disponibilitati | 204.245 |
| Cheltuieli in avans | 122.973 |
| Datorii | 809.528 |
| Venituri in avans | 120.586 |
| Capitaluri proprii | 146.291 |
| Capital social | 45.800 |
| Cifra de afaceri | 2.605.462 |
| Venituri totale | 2.651.046 |
| Cheltuieli totale | 2.627.163 |
| Profit brut | 23.883 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.820 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 3.577 |
| Active circulante | 1.327.918 |
| Creante | 630.527 |
| Disponibilitati | 697.391 |
| Cheltuieli in avans | 335.936 |
| Datorii | 1.053.485 |
| Venituri in avans | 486.475 |
| Capitaluri proprii | 127.471 |
| Capital social | 45.800 |
| Cifra de afaceri | 2.872.546 |
| Venituri totale | 2.872.722 |
| Cheltuieli totale | 2.784.228 |
| Profit brut | 88.494 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 67.761 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.867 |
| Active circulante | 1.214.977 |
| Creante | 421.268 |
| Disponibilitati | 793.709 |
| Cheltuieli in avans | 177.572 |
| Datorii | 920.640 |
| Venituri in avans | 415.066 |
| Capitaluri proprii | 59.710 |
| Capital social | 45.800 |
| Cifra de afaceri | 2.367.811 |
| Venituri totale | 2.367.921 |
| Cheltuieli totale | 2.350.695 |
| Profit brut | 17.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.898 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 14.953 |
| Active circulante | 661.610 |
| Creante | 583.629 |
| Disponibilitati | 77.981 |
| Cheltuieli in avans | 99.959 |
| Datorii | 656.793 |
| Venituri in avans | 65.917 |
| Capitaluri proprii | 53.812 |
| Capital social | 45.800 |
| Cifra de afaceri | 2.586.186 |
| Venituri totale | 2.586.650 |
| Cheltuieli totale | 2.573.343 |
| Profit brut | 13.307 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.735 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 31.927 |
| Active circulante | 2.267.288 |
| Creante | 1.489.659 |
| Disponibilitati | 777.629 |
| Cheltuieli in avans | 295.511 |
| Datorii | 2.375.562 |
| Venituri in avans | 172.187 |
| Capitaluri proprii | 46.977 |
| Capital social | 45.700 |
| Cifra de afaceri | 3.662.860 |
| Venituri totale | 3.663.679 |
| Cheltuieli totale | 3.652.368 |
| Profit brut | 11.311 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.261 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 42.361 |
| Active circulante | 918.924 |
| Creante | 425.839 |
| Disponibilitati | 493.085 |
| Cheltuieli in avans | 129.866 |
| Datorii | 798.064 |
| Venituri in avans | 247.371 |
| Capitaluri proprii | 45.716 |
| Capital social | 45.700 |
| Cifra de afaceri | 3.380.533 |
| Venituri totale | 3.380.954 |
| Cheltuieli totale | 2.674.106 |
| Profit brut | 706.848 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 674.386 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 54.855 |
| Active circulante | 645.277 |
| Stocuri | 111.115 |
| Creante | 431.372 |
| Disponibilitati | 102.790 |
| Cheltuieli in avans | 9.733 |
| Datorii | 1.338.535 |
| Capitaluri proprii | -628.670 |
| Capital social | 45.700 |
| Cifra de afaceri | 1.097.517 |
| Venituri totale | 1.097.544 |
| Cheltuieli totale | 1.503.003 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 405.459 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 405.459 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 70.230 |
| Active circulante | 189.453 |
| Creante | 134.800 |
| Disponibilitati | 54.653 |
| Cheltuieli in avans | 2.774 |
| Datorii | 530.668 |
| Capitaluri proprii | -268.211 |
| Capital social | 700 |
| Cifra de afaceri | 2.696.402 |
| Venituri totale | 2.702.051 |
| Cheltuieli totale | 2.970.658 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 268.607 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 268.911 |
| Nr. salariati | 5 |