LAMBDA HARMONICS S.R.L. – CUI 47053680
Pe scurt
LAMBDA HARMONICS S.R.L. are CUI 47053680, număr de înregistrare J05/3222/2022 și sediul în Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 7219 – Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 124.125 lei, un profit net de 62.970 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LAMBDA HARMONICS S.R.L. |
| CUI | 47053680 |
| Nr. Reg. Com. | J05/3222/2022 |
| EUID | ROONRC.J5/3222/2022 |
| CAEN | 7219 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-10-21 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIUCIU MARIUS-ANDREI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 124 125 | 62 970 | 4 806 | 0 | 68 016 | 63 210 | 1 |
| 2024 | 126 988 | 71 229 | 4 379 | 0 | 75 848 | 71 469 | 1 |
| 2023 | 130 586 | 80 734 | 3 928 | 0 | 84 862 | 80 934 | 1 |
| 2022 | 36 769 | 33 302 | 1 481 | 0 | 34 983 | 33 502 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises124 125 lei
-2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LAMBDA HARMONICS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7219 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie |
| Descriere Activitate | Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie |
| Cod CAEN principal | 72 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie |
| Descriere activitate (principal) | Cercetare-dezvoltare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 7219: Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (72), poziții apropiate de locul 84 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NUCLEAR NDT RESEARCH & SERVICES SRL – locul 80, 6,95 mil. lei, Bucureşti
- NATURALIS SIMION S.R.L. – locul 80, 142.526 lei, Dolj
- INSTITUTUL DE CERCETARI PENTRU ECHIPAMENTE SI TEHNOLOGII IN CONSTRUCTII - ICECON SA – locul 81, 6,72 mil. lei, Bucureşti
- ALMIDACORS INVENT GROUP S.R.L. – locul 81, 133.620 lei, Dâmboviţa
- IFE ROMANIA SRL – locul 82, 6,69 mil. lei, Timiş
- BUTIQE RESEARCH S.R.L. – locul 82, 127.596 lei, Bucureşti
- WILDLIFE MANAGEMENT CONSULTING SRL – locul 83, 6,69 mil. lei, Hunedoara
- LORIS PAPER MAKING S.R.L. – locul 83, 124.309 lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LAMBDA HARMONICS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LAMBDA HARMONICS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LAMBDA HARMONICS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 75.848 |
| Creante | 63.441 |
| Disponibilitati | 12.407 |
| Datorii | 4.379 |
| Capitaluri proprii | 71.469 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 126.988 |
| Venituri totale | 126.988 |
| Cheltuieli totale | 54.514 |
| Profit brut | 72.474 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 71.229 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 84.862 |
| Creante | 73.214 |
| Disponibilitati | 11.648 |
| Datorii | 3.928 |
| Capitaluri proprii | 80.934 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 130.586 |
| Venituri totale | 130.586 |
| Cheltuieli totale | 48.573 |
| Profit brut | 82.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 80.734 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 34.983 |
| Creante | 10.805 |
| Disponibilitati | 24.178 |
| Datorii | 1.481 |
| Capitaluri proprii | 33.502 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 36.769 |
| Venituri totale | 36.769 |
| Cheltuieli totale | 3.106 |
| Profit brut | 33.663 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.302 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |