NUCLEAR NDT RESEARCH & SERVICES SRL – CUI 12723915
Pe scurt
NUCLEAR NDT RESEARCH & SERVICES SRL are CUI 12723915, număr de înregistrare J2000001782408 și sediul în Bucureşti Sectorul 4, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7210 – Consultații în domeniul echipamentelor de calcul. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.953.153 lei, o pierdere netă de 1.225.473 lei și un număr mediu de 42 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NUCLEAR NDT RESEARCH & SERVICES SRL |
| CUI | 12723915 |
| Nr. Reg. Com. | J2000001782408 |
| EUID | ROONRC.J2000001782408 |
| CAEN | 7210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-02-25 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SOARE MARIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 953 153 | -1 225 473 | 6 027 372 | 7 665 394 | 1 652 588 | 3 365 937 | 42 |
| 2024 | 9 209 595 | 862 282 | 6 137 034 | 7 058 187 | 3 789 531 | 4 824 935 | 45 |
| 2023 | 7 244 794 | 1 123 312 | 4 768 070 | 6 484 100 | 2 637 649 | 4 464 653 | 44 |
| 2022 | 6 412 510 | 597 470 | 4 105 699 | 5 624 422 | 1 684 652 | 3 341 341 | 49 |
| 2021 | 6 756 292 | 1 297 285 | 3 855 623 | 5 025 345 | 3 580 118 | 4 843 871 | 49 |
| 2020 | 5 445 882 | 100 819 | 2 367 312 | 4 592 442 | 1 266 805 | 3 546 586 | 60 |
| 2019 | 4 640 745 | -3 786 819 | 2 601 677 | 4 599 632 | 1 406 385 | 3 445 768 | 73 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NUCLEAR NDT RESEARCH & SERVICES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7210 Rev. 0 (echivalent: 7210 Rev. 1, 7210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Consultații în domeniul echipamentelor de calcul |
| Descriere Activitate | Consultații în domeniul echipamentelor de calcul |
| Cod CAEN principal | 72 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7210: Consultații în domeniul echipamentelor de calcul
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (72), poziții apropiate de locul 80 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- IPA SA – locul 76, 7,37 mil. lei, Bucureşti
- EDOMAG SERVICE CONSULTING S.R.L. – locul 76, 162.208 lei, Bucureşti
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU PEDOLOGIE, AGROCHIMIE SI PROTECTIA MEDIULUI - ICPA BUCURESTI – locul 77, 7,36 mil. lei, Bucureşti
- LAVINIA DAVIDESCU MEDIC PRIMAR PNEUMOLOG S.R.L. – locul 77, 160.866 lei, Bihor
- OPTIMAPHARM RESEARCH RO S.R.L. – locul 78, 7,32 mil. lei, Bucureşti
- CENTRUL DE CERCETARI TEHNOLOGICE NIDE SRL FILIALA TIMISOARA – locul 78, 157.442 lei, Timiş
- MIRSAND SRL – locul 79, 7,13 mil. lei, Braşov
- CENTRU CERCETARE ŞI PROIECTARE C.F. SRL – locul 79, 155.000 lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NUCLEAR NDT RESEARCH & SERVICES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NUCLEAR NDT RESEARCH & SERVICES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NUCLEAR NDT RESEARCH & SERVICES SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.058.187 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.789.531 |
| Stocuri | 496.049 |
| Creante | 3.283.120 |
| Casa si conturi la banci | 10.362 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 114.251 |
| DATORII | 6.137.034 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.824.935 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.209.595 |
| VENITURI TOTALE | 10.144.774 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.165.382 |
| Profitul brut | 979.392 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 862.282 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.484.100 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.637.649 |
| Stocuri | 354.217 |
| Creante | 2.273.966 |
| Casa si conturi la banci | 9.466 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 110.974 |
| DATORII | 4.768.070 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.464.653 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.244.794 |
| VENITURI TOTALE | 8.632.076 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.508.764 |
| Profitul brut | 1.123.312 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.123.312 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.624.422 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.684.652 |
| Stocuri | 7.196 |
| Creante | 1.833.567 |
| Casa si conturi la banci | -156.111 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 137.966 |
| DATORII | 4.105.699 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.341.341 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.412.510 |
| VENITURI TOTALE | 6.654.381 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.056.911 |
| Profitul brut | 597.470 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 597.470 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.025.345 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.580.118 |
| Stocuri | 7.586 |
| Creante | 3.510.981 |
| Casa si conturi la banci | 61.551 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 94.031 |
| DATORII | 3.855.623 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.843.871 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.756.292 |
| VENITURI TOTALE | 7.608.682 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.311.397 |
| Profitul brut | 1.297.285 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.297.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.592.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.266.805 |
| Stocuri | 9.546 |
| Creante | 1.082.491 |
| Casa si conturi la banci | 174.768 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.651 |
| DATORII | 2.367.312 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.546.586 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.445.882 |
| VENITURI TOTALE | 7.142.652 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.041.833 |
| Profitul brut | 100.819 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 100.819 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.599.632 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.406.385 |
| Creante | 1.133.490 |
| Casa si conturi la banci | 272.895 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.428 |
| DATORII | 2.601.677 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.445.768 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.640.745 |
| VENITURI TOTALE | 4.455.582 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.242.401 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.786.819 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.786.819 |
| Numar mediu de salariati | 73 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.016.065 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.134.098 |
| Stocuri | 221.421 |
| Creante | 2.120.384 |
| Casa si conturi la banci | 792.293 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.541 |
| DATORII | 715.117 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.482.587 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.766.831 |
| VENITURI TOTALE | 10.674.059 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.581.204 |
| Profitul brut | 1.092.855 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 936.279 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 73 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.058.786 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.965.284 |
| Stocuri | 316.313 |
| Creante | 2.863.357 |
| Casa si conturi la banci | 785.614 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 91.821 |
| DATORII | 1.469.583 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.646.308 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.646.385 |
| VENITURI TOTALE | 9.801.773 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.311.188 |
| Profitul brut | 1.490.585 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.234.067 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.058.649 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.693.683 |
| Stocuri | 275.566 |
| Creante | 1.534.881 |
| Casa si conturi la banci | 883.236 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.169 |
| DATORII | 1.407.261 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.412.240 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.021.367 |
| VENITURI TOTALE | 8.104.731 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.166.105 |
| Profitul brut | 938.626 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 796.104 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |