IANNI PROD COM SRL – CUI 5540729
Pe scurt
IANNI PROD COM SRL are CUI 5540729, număr de înregistrare J2002001840236 și sediul în Comuna Baloteşti, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 1423 – Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.954.613 lei, un profit net de 106.924 lei și un număr mediu de 12 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | IANNI PROD COM SRL |
| CUI | 5540729 |
| Nr. Reg. Com. | J2002001840236 |
| EUID | ROONRC.J40/5761/1994 |
| CAEN | 1423 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-03-25 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IANCU DANCIU DAN DUMITRU | DEPLINE EXERC SEPARAT | România |
| IANCU - DANCIU ANA | DEPLINE EXERC SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 954 613 | 106 924 | 745 697 | 337 650 | 523 275 | 115 228 | 12 |
| 2024 | 1 943 430 | 50 918 | 399 987 | 409 646 | 514 022 | 523 681 | 12 |
| 2023 | 1 832 403 | 230 279 | 419 064 | 328 055 | 562 589 | 472 763 | 11 |
| 2022 | 1 634 000 | 210 012 | 229 465 | 41 953 | 428 814 | 242 485 | 10 |
| 2021 | 978 930 | 75 480 | 480 286 | 72 111 | 544 728 | 137 736 | 11 |
| 2020 | 905 387 | 21 116 | 462 946 | 116 839 | 407 181 | 62 257 | 13 |
| 2019 | 1 043 113 | 64 884 | 383 511 | 166 215 | 257 254 | 41 141 | 13 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 954 613 lei
1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IANNI PROD COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1423 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru |
| Descriere Activitate | Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 1423: Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (14), poziții apropiate de locul 56 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AVIROM POULTRY TWO S.R.L. – locul 52, 36,41 mil. lei, Vâlcea
- CONFECTII VASLUI SA – locul 52, 17,95 mil. lei, Vaslui
- MARAGET PROD SRL – locul 52, 15,15 mil. lei, Prahova
- DANY LILY SRL – locul 52, 6,91 mil. lei, Suceava
- AGRO VLAD SRL – locul 52, 3,42 mil. lei, Mureş
- TROTUŞTEX FASHION S.R.L. – locul 52, 2,17 mil. lei, Bacău
- INCZE CONFECTION S.R.L. – locul 52, 1,82 mil. lei, Satu Mare
- ANDRE TEXTILE SRL – locul 52, 1,23 mil. lei, Teleorman
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IANNI PROD COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IANNI PROD COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IANNI PROD COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 409.646 |
| Active circulante | 514.022 |
| Stocuri | 51.390 |
| Creante | 176.553 |
| Disponibilitati | 286.079 |
| Datorii | 399.987 |
| Capitaluri proprii | 523.681 |
| Capital social | 6.920 |
| Cifra de afaceri | 1.943.430 |
| Venituri totale | 1.979.698 |
| Cheltuieli totale | 1.869.469 |
| Profit brut | 110.229 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.918 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 328.055 |
| Active circulante | 562.589 |
| Stocuri | 78.309 |
| Creante | 179.032 |
| Disponibilitati | 305.248 |
| Cheltuieli in avans | 1.183 |
| Datorii | 419.064 |
| Capitaluri proprii | 472.763 |
| Capital social | 6.920 |
| Cifra de afaceri | 1.832.403 |
| Venituri totale | 1.834.131 |
| Cheltuieli totale | 1.585.833 |
| Profit brut | 248.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 230.279 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 41.953 |
| Active circulante | 428.814 |
| Stocuri | 86.062 |
| Creante | 197.329 |
| Disponibilitati | 145.423 |
| Cheltuieli in avans | 1.183 |
| Datorii | 229.465 |
| Capitaluri proprii | 242.485 |
| Capital social | 6.921 |
| Cifra de afaceri | 1.634.000 |
| Venituri totale | 1.634.900 |
| Cheltuieli totale | 1.409.089 |
| Profit brut | 225.811 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 210.012 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 72.111 |
| Active circulante | 544.728 |
| Stocuri | 94.337 |
| Creante | 251.418 |
| Disponibilitati | 198.973 |
| Cheltuieli in avans | 1.183 |
| Datorii | 480.286 |
| Capitaluri proprii | 137.736 |
| Capital social | 6.921 |
| Cifra de afaceri | 978.930 |
| Venituri totale | 992.832 |
| Cheltuieli totale | 907.427 |
| Profit brut | 85.405 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 75.480 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 116.839 |
| Active circulante | 407.181 |
| Stocuri | 36.474 |
| Creante | 171.659 |
| Disponibilitati | 199.048 |
| Cheltuieli in avans | 1.183 |
| Datorii | 462.946 |
| Capitaluri proprii | 62.257 |
| Capital social | 6.921 |
| Cifra de afaceri | 905.387 |
| Venituri totale | 906.273 |
| Cheltuieli totale | 876.550 |
| Profit brut | 29.723 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.116 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 166.215 |
| Active circulante | 257.254 |
| Stocuri | 27.238 |
| Creante | 178.497 |
| Disponibilitati | 51.519 |
| Cheltuieli in avans | 1.183 |
| Datorii | 383.511 |
| Capitaluri proprii | 41.141 |
| Capital social | 6.921 |
| Cifra de afaceri | 1.043.113 |
| Venituri totale | 1.048.828 |
| Cheltuieli totale | 973.457 |
| Profit brut | 75.371 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 64.884 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 91.919 |
| Active circulante | 226.758 |
| Stocuri | 57.647 |
| Creante | 146.054 |
| Disponibilitati | 23.057 |
| Cheltuieli in avans | 1.183 |
| Datorii | 343.603 |
| Capitaluri proprii | -23.743 |
| Capital social | 6.921 |
| Cifra de afaceri | 1.163.737 |
| Venituri totale | 1.168.564 |
| Cheltuieli totale | 1.100.344 |
| Profit brut | 68.220 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.550 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 31.982 |
| Active circulante | 139.592 |
| Stocuri | 37.519 |
| Creante | 89.035 |
| Disponibilitati | 13.038 |
| Cheltuieli in avans | 2.411 |
| Datorii | 254.278 |
| Capitaluri proprii | -80.293 |
| Capital social | 6.921 |
| Cifra de afaceri | 1.091.620 |
| Venituri totale | 1.091.622 |
| Cheltuieli totale | 1.033.007 |
| Profit brut | 58.615 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.212 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 33.244 |
| Active circulante | 149.503 |
| Stocuri | 49.092 |
| Creante | 85.546 |
| Disponibilitati | 14.865 |
| Cheltuieli in avans | 1.257 |
| Datorii | 312.509 |
| Capitaluri proprii | -128.505 |
| Capital social | 6.921 |
| Cifra de afaceri | 823.667 |
| Venituri totale | 854.931 |
| Cheltuieli totale | 788.862 |
| Profit brut | 66.069 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.348 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |