DANY LILY SRL – CUI 17421675
Pe scurt
DANY LILY SRL are CUI 17421675, număr de înregistrare J2005000492332 și sediul în Sat Neagra Şarului, Comuna Şaru Dornei, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 141 – Extracția minereurilor pentru industria materialelor de construcții. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.912.725 lei, un profit net de 68.407 lei și un număr mediu de 25 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DANY LILY SRL |
| CUI | 17421675 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000492332 |
| EUID | ROONRC.J2005000492332 |
| CAEN | 141 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-03-29 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRUCIANU ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 912 725 | 68 407 | 1 061 601 | 2 538 374 | 1 604 943 | 2 131 721 | 25 |
| 2024 | 8 490 760 | 272 183 | 998 610 | 2 213 215 | 1 826 359 | 2 095 069 | 27 |
| 2023 | 7 503 706 | 381 810 | 1 061 564 | 1 284 927 | 2 625 562 | 1 836 885 | 25 |
| 2022 | 6 079 704 | 367 811 | 784 273 | 774 224 | 1 465 124 | 1 455 075 | 22 |
| 2021 | 4 654 065 | 313 869 | 636 009 | 383 578 | 1 339 695 | 1 087 264 | 21 |
| 2020 | 3 713 273 | 53 649 | 413 374 | 473 976 | 657 007 | 713 486 | 19 |
| 2019 | 1 699 801 | 17 017 | 288 364 | 534 254 | 463 560 | 659 837 | 13 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 912 725 lei
-19%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DANY LILY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 141 Rev. 2 (echivalent: 141 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, cu excepția articolelor din blană |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, cu excepția articolelor din blană |
| Cod CAEN principal | 14 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, cu excepția articolelor din blană |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Suceava , domeniul 141: Extracția minereurilor pentru industria materialelor de construcții
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (14), poziții apropiate de locul 52 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ROSAVIS PROD SRL – locul 48, 38,79 mil. lei, Vaslui
- DEPOT 96 DESIGN SRL – locul 48, 18,42 mil. lei, Bucureşti
- ATLAS INVESTMENTS GROUP SRL – locul 48, 15,99 mil. lei, Bucureşti
- FRYLAPTE SRL – locul 48, 7,95 mil. lei, Braşov
- LYLY & NEKT 07 IMPEX SRL – locul 48, 3,52 mil. lei, Mehedinţi
- WORK SAFE BOX S.R.L. – locul 48, 3,03 mil. lei, Timiş
- RAMIDI CONF S.R.L. – locul 48, 2,21 mil. lei, Bacău
- BIBOMODA SRL – locul 48, 1,54 mil. lei, Neamţ
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DANY LILY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DANY LILY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DANY LILY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.213.215 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.826.359 |
| Stocuri | 308.198 |
| Creante | 608.956 |
| Casa si conturi la banci | 909.205 |
| DATORII | 998.610 |
| VENITURI IN AVANS | 945.895 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.095.069 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.490.760 |
| VENITURI TOTALE | 8.172.700 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.859.428 |
| Profitul brut | 313.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 272.183 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.284.927 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.625.562 |
| Stocuri | 598.971 |
| Creante | 1.301.264 |
| Casa si conturi la banci | 725.327 |
| DATORII | 1.061.564 |
| VENITURI IN AVANS | 1.012.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.836.885 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.503.706 |
| VENITURI TOTALE | 6.975.682 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.529.134 |
| Profitul brut | 446.548 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 381.810 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 774.224 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.465.124 |
| Stocuri | 304.092 |
| Creante | 507.620 |
| Casa si conturi la banci | 653.412 |
| DATORII | 784.273 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.455.075 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.079.704 |
| VENITURI TOTALE | 5.552.290 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.163.631 |
| Profitul brut | 388.659 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 367.811 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| Active imobilizate | 383.578 |
| Active circulante | 1.339.695 |
| Stocuri | 290.688 |
| Creante | 276.398 |
| Disponibilitati | 772.609 |
| Datorii | 636.009 |
| Capitaluri proprii | 1.087.264 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.654.065 |
| Venituri totale | 4.425.452 |
| Cheltuieli totale | 4.070.729 |
| Profit brut | 354.723 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 313.869 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 21 |
| Active imobilizate | 473.976 |
| Active circulante | 657.007 |
| Stocuri | 157.770 |
| Creante | 265.396 |
| Disponibilitati | 233.841 |
| Cheltuieli in avans | 5.000 |
| Datorii | 413.374 |
| Venituri in avans | 9.123 |
| Capitaluri proprii | 713.486 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.713.273 |
| Venituri totale | 3.624.505 |
| Cheltuieli totale | 3.536.565 |
| Profit brut | 87.940 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.649 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 534.254 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 463.560 |
| Stocuri | 158.302 |
| Creante | 147.185 |
| Casa si conturi la banci | 158.073 |
| DATORII | 288.364 |
| VENITURI IN AVANS | 49.613 |
| CAPITALURI - TOTAL | 659.837 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.699.801 |
| VENITURI TOTALE | 1.844.313 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.811.790 |
| Profitul brut | 32.523 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.017 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 667.308 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 185.214 |
| Stocuri | 135.062 |
| Casa si conturi la banci | 50.152 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.979 |
| DATORII | 5.337 |
| VENITURI IN AVANS | 237.543 |
| CAPITALURI - TOTAL | 655.621 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.280.274 |
| VENITURI TOTALE | 1.778.513 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.627.196 |
| Profitul brut | 151.317 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 151.317 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 981.662 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 916.065 |
| Stocuri | 221.772 |
| Casa si conturi la banci | 694.293 |
| DATORII | 731.551 |
| VENITURI IN AVANS | 661.872 |
| CAPITALURI - TOTAL | 504.304 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.272.260 |
| VENITURI TOTALE | 1.628.302 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.614.058 |
| Profitul brut | 14.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.244 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 446.324 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 271.879 |
| Stocuri | 159.627 |
| DATORII | 228.143 |
| CAPITALURI - TOTAL | 490.060 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 970.719 |
| VENITURI TOTALE | 1.132.619 |
| CHELTUIELI TOTALE | 930.418 |
| Profitul brut | 202.201 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 188.792 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |