GROUP SERV MANAGEMENT SRL – CUI 15633736

Cauta alta firma:
GROUP SERV MANAGEMENT SRL
CUI: 15633736RegCom: J2013000838335EUID: ROONRC.J33/838/2013CAEN: 7020Stare: funcţiuneTVA: NUActiv fiscal: DA
JUD. SUCEAVA, SAT GIULEŞTI COM. BOROAIA, , NR.40

Pe scurt

GROUP SERV MANAGEMENT SRL are CUI 15633736, număr de înregistrare J2013000838335 și sediul în Sat Giuleşti, Comuna Boroaia, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 107.819 lei, un profit net de 48.900 lei și un număr mediu de 1 salariați.

  • Stare ONRC: funcţiune
  • Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.07.2026)
  • Ultimul bilanț disponibil: 2025
Cifra de afaceri față de 2024: +38,8% Marjă netă 2025: 45,4% Cifră de afaceri / salariat: 107.819 lei
Surse: ONRC (identificare), ANAF (stare fiscală, bilanțuri), Ministerul Finanțelor (situații financiare). Valorile sunt cele raportate de firmă, în lei.

Denumire GROUP SERV MANAGEMENT SRL
CUI 15633736
Nr. Reg. Com. J2013000838335
EUID ROONRC.J33/838/2013
CAEN 7020
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da (ANAF, verificat 13.07.2026)
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2013-11-06 (13 ani)

Adresa JUD. SUCEAVA, SAT GIULEŞTI COM. BOROAIA, , NR.40
Telefon 0737904426
Email —
Website —
RO e-Factura Nu

Persoane din conducere

Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
NICHITA ŞTEFAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.

Tabel financiar pe ani

An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 107 819 48 900 23 427 0 26 961 3 534 1
2024 77 693 1 607 52 717 0 22 907 -29 810 1
2023 55 479 302 160 916 0 54 318 -106 598 1
2022 34 718 4 361 145 224 13 492 24 833 -106 899 0
2021 26 164 -86 922 127 410 13 492 2 659 -111 259 0
2020 26 260 -50 424 40 368 13 492 2 539 -24 337 1
2019 45 100 16 615 300 639 85 837 282 571 67 769 1
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —

Statistics

Commercial networks and enterprises
107 819 lei
39%

Grafice (Bilant ANAF / Serie)

Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)

Domeniul de activitate & statistici

Domeniul de activitate al “GROUP SERV MANAGEMENT SRL”
Cod CAEN preponderent 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3)
Obiect Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Cod CAEN principal 70
Descriere activitate (principal) —
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)

Localizare pe hartă

JUD. SUCEAVA, SAT GIULEŞTI COM. BOROAIA, , NR.40

Poziția în Topul Firmelor 2025

Poziția GROUP SERV MANAGEMENT SRL în Topul Firmelor 2025:
Locul 160203 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Locul 3302 în Bacău pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2025
48.900 RON

Firme similare

Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 3136 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.

Mărci înregistrate la OSIM

Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „GROUP SERV MANAGEMENT SRL"...
Eroare la căutare

Dosare în justiție

Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „GROUP SERV MANAGEMENT SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „GROUP SERV MANAGEMENT SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.

Status Dosare (RECOM)

Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GROUP SERV MANAGEMENT SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare

Restanțe ANAF

Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „GROUP SERV MANAGEMENT SRL"...
Eroare la verificare

Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)

Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „GROUP SERV MANAGEMENT SRL"...
Eroare la verificare

Monitorul Oficial - Partea a IV-a

Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „GROUP SERV MANAGEMENT SRL"...
Eroare la căutare

Avize de Ipotecă Mobiliară

Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GROUP SERV MANAGEMENT SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare

TVA

Neplatitor TVA

Activ fiscal

Activ
Sursa: ANAF, verificat 13.07.2026

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA

RTVAI NU
Split TVA NU

MFinanțe (Ministerul Finanțelor)

Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 22.907
Stocuri 20.048
Casa si conturi la banci 2.859
DATORII 52.717
CAPITALURI - TOTAL -29.810
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 77.693
VENITURI TOTALE 77.693
CHELTUIELI TOTALE 75.309
Profitul brut 2.384
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.607
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 54.318
Stocuri 52.475
Creante 637
Casa si conturi la banci 1.206
DATORII 160.916
CAPITALURI - TOTAL -106.598
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 55.479
VENITURI TOTALE 55.479
CHELTUIELI TOTALE 54.622
Profitul brut 857
Pierdere bruta 0
Profitul net 302
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 13.492
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 24.833
Stocuri 19.518
Creante 5.149
Casa si conturi la banci 166
DATORII 145.224
CAPITALURI - TOTAL -106.899
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 34.718
VENITURI TOTALE 34.718
CHELTUIELI TOTALE 29.829
Profitul brut 4.889
Pierdere bruta 0
Profitul net 4.361
Pierdere neta 0

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 13.492
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.659
Creante 900
Casa si conturi la banci 1.759
DATORII 127.410
CAPITALURI - TOTAL -111.259
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 26.164
VENITURI TOTALE 26.164
CHELTUIELI TOTALE 112.507
Profitul brut 0
Pierdere bruta 86.343
Profitul net 0
Pierdere neta 86.922

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 13.492
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.539
Casa si conturi la banci 2.539
DATORII 40.368
CAPITALURI - TOTAL -24.337
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 26.260
VENITURI TOTALE 26.612
CHELTUIELI TOTALE 76.248
Profitul brut 0
Pierdere bruta 49.636
Profitul net 0
Pierdere neta 50.424
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 85.837
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 282.571
Creante 257.429
Casa si conturi la banci 25.142
DATORII 300.639
CAPITALURI - TOTAL 67.769
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 45.100
VENITURI TOTALE 45.100
CHELTUIELI TOTALE 28.034
Profitul brut 17.066
Pierdere bruta 0
Profitul net 16.615
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 85.837
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 268.777
Stocuri 6.722
Creante 243.429
Casa si conturi la banci 18.626
DATORII 303.460
CAPITALURI - TOTAL 51.154
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 48.600
VENITURI TOTALE 48.600
CHELTUIELI TOTALE 15.741
Profitul brut 32.859
Pierdere bruta 0
Profitul net 32.373
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 85.837
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 227.540
Stocuri 6.722
Creante 206.129
Casa si conturi la banci 14.689
DATORII 294.596
CAPITALURI - TOTAL 18.781
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 36.870
VENITURI TOTALE 36.870
CHELTUIELI TOTALE 16.994
Profitul brut 19.876
Pierdere bruta 0
Profitul net 19.439
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 7022
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 85.837
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 203.664
Stocuri 8.116
Creante 185.179
Casa si conturi la banci 10.369
DATORII 290.159
CAPITALURI - TOTAL -658
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 23.010
VENITURI TOTALE 23.219
CHELTUIELI TOTALE 16.860
Profitul brut 6.359
Pierdere bruta 0
Profitul net 5.819
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

SEAP (Contracte / Achiziții Publice)

Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).