CERTIFICA SRL – CUI 34501456
Pe scurt
CERTIFICA SRL are CUI 34501456, număr de înregistrare J2020007780404 și sediul în Municipiul Sibiu, județul Sibiu. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 108.300 lei, un profit net de 26.398 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CERTIFICA SRL |
| CUI | 34501456 |
| Nr. Reg. Com. | J2020007780404 |
| EUID | ROONRC.J32/444/2015 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-05-13 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IORGA LORENA-ELENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108 300 | 26 398 | 2 132 | 0 | 28 730 | 26 598 | 1 |
| 2024 | 62 348 | -7 769 | 5 664 | 0 | 66 449 | 69 128 | 1 |
| 2023 | 174 900 | 89 196 | 18 217 | 0 | 107 613 | 89 396 | 1 |
| 2022 | 403 700 | 317 650 | 136 336 | 0 | 141 936 | 5 600 | 1 |
| 2021 | 258 700 | 210 765 | 4 009 | 0 | 420 959 | 416 950 | 1 |
| 2020 | 93 265 | 47 366 | 2 831 | 0 | 209 016 | 206 185 | 1 |
| 2019 | 48 450 | 10 922 | 2 668 | 0 | 161 486 | 158 818 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises108 300 lei
74%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CERTIFICA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 3135 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TOTAL APPLIED BUSINESS SERVICES S.R.L. – locul 3131, 109.360 lei, Ilfov
- SARIA EXPERTISING S.R.L. – locul 3132, 109.102 lei, Iaşi
- DATA SERVICE MANAGEMENT & CONSULTANTA SRL – locul 3133, 108.839 lei, Bucureşti
- LAND SUPPORT SYSTEMS S.R.L. – locul 3134, 108.792 lei, Dâmboviţa
- GROUP SERV MANAGEMENT SRL – locul 3136, 107.819 lei, Bacău
- DRAUPNIR FINANCIAL SERVICES S.R.L. – locul 3137, 107.700 lei, Mureş
- EUROPEAN WEB CONSULTING SRL – locul 3138, 107.403 lei, Bucureşti
- 2BC SILVER SOLUTION S.R.L. – locul 3139, 107.322 lei, Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CERTIFICA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CERTIFICA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CERTIFICA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 66.449 |
| Creante | 60.726 |
| Disponibilitati | 5.723 |
| Cheltuieli in avans | 8.343 |
| Datorii | 5.664 |
| Capitaluri proprii | 69.128 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 62.348 |
| Venituri totale | 62.352 |
| Cheltuieli totale | 70.121 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.769 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.769 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 107.613 |
| Creante | 73.598 |
| Disponibilitati | 34.015 |
| Datorii | 18.217 |
| Capitaluri proprii | 89.396 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 174.900 |
| Venituri totale | 174.907 |
| Cheltuieli totale | 68.343 |
| Profit brut | 106.564 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 89.196 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 141.936 |
| Disponibilitati | 141.936 |
| Datorii | 136.336 |
| Capitaluri proprii | 5.600 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 403.700 |
| Venituri totale | 403.707 |
| Cheltuieli totale | 82.020 |
| Profit brut | 321.687 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 317.650 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 420.959 |
| Creante | 29.000 |
| Disponibilitati | 391.959 |
| Datorii | 4.009 |
| Capitaluri proprii | 416.950 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 258.700 |
| Venituri totale | 258.702 |
| Cheltuieli totale | 45.350 |
| Profit brut | 213.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 210.765 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 209.016 |
| Disponibilitati | 209.016 |
| Datorii | 2.831 |
| Capitaluri proprii | 206.185 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 93.265 |
| Venituri totale | 93.267 |
| Cheltuieli totale | 44.968 |
| Profit brut | 48.299 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.366 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 161.486 |
| Disponibilitati | 161.486 |
| Datorii | 2.668 |
| Capitaluri proprii | 158.818 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 48.450 |
| Venituri totale | 48.453 |
| Cheltuieli totale | 37.046 |
| Profit brut | 11.407 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.922 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 149.061 |
| Stocuri | 8.000 |
| Creante | 8.500 |
| Disponibilitati | 132.561 |
| Datorii | 1.165 |
| Capitaluri proprii | 147.896 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 144.150 |
| Venituri totale | 144.158 |
| Cheltuieli totale | 92.775 |
| Profit brut | 51.383 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 49.941 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 144.642 |
| Creante | 65.805 |
| Disponibilitati | 78.837 |
| Datorii | 46.687 |
| Capitaluri proprii | 97.955 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 233.775 |
| Venituri totale | 265.784 |
| Cheltuieli totale | 165.371 |
| Profit brut | 100.413 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 97.755 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 143.224 |
| Creante | 14.075 |
| Disponibilitati | 129.149 |
| Datorii | 2.617 |
| Capitaluri proprii | 140.607 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 176.615 |
| Venituri totale | 176.624 |
| Cheltuieli totale | 34.451 |
| Profit brut | 142.173 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 140.407 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |