LIGHTNING STRIKE S.R.L. – CUI 41327019
Pe scurt
LIGHTNING STRIKE S.R.L. are CUI 41327019, număr de înregistrare J2019001902165 și sediul în Municipiul Craiova, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 106.810 lei, un profit net de 38.336 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LIGHTNING STRIKE S.R.L. |
| CUI | 41327019 |
| Nr. Reg. Com. | J2019001902165 |
| EUID | ROONRC.J2019001902165 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-06-27 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STĂNCULESCU CĂTĂLIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 106 810 | 38 336 | 51 405 | 5 099 | 84 931 | 38 625 | 1 |
| 2024 | 143 897 | 58 814 | 78 040 | 8 993 | 145 153 | 74 206 | 1 |
| 2023 | 126 633 | 60 268 | 8 500 | 12 099 | 100 096 | 101 478 | 1 |
| 2022 | 117 833 | 106 605 | 67 511 | 19 086 | 161 999 | 106 845 | 0 |
| 2021 | 72 460 | 59 316 | 902 | 16 368 | 65 748 | 81 214 | 0 |
| 2020 | 62 952 | 56 849 | 2 901 | 378 | 86 919 | 84 396 | 0 |
| 2019 | 44 868 | 41 242 | 2 350 | 644 | 43 148 | 41 442 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises106 810 lei
-26%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LIGHTNING STRIKE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 3140 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GROUP SERV MANAGEMENT SRL – locul 3136, 107.819 lei, Bacău
- DRAUPNIR FINANCIAL SERVICES S.R.L. – locul 3137, 107.700 lei, Mureş
- EUROPEAN WEB CONSULTING SRL – locul 3138, 107.403 lei, Bucureşti
- 2BC SILVER SOLUTION S.R.L. – locul 3139, 107.322 lei, Suceava
- ACOUSTIC AUTOMATION S.R.L. – locul 3141, 106.794 lei, Cluj
- AUTOMIZE S.R.L. – locul 3142, 106.273 lei, Bucureşti
- ATLANTIS POWER SRL – locul 3143, 106.148 lei, Ilfov
- CENTRICITY CONSULTING SRL – locul 3144, 106.140 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LIGHTNING STRIKE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LIGHTNING STRIKE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LIGHTNING STRIKE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 8.993 |
| Active circulante | 145.153 |
| Creante | 43.733 |
| Disponibilitati | 101.420 |
| Datorii | 78.040 |
| Venituri in avans | 1.900 |
| Capitaluri proprii | 74.206 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 143.897 |
| Venituri totale | 144.214 |
| Cheltuieli totale | 83.990 |
| Profit brut | 60.224 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.814 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 12.099 |
| Active circulante | 100.096 |
| Creante | 22.247 |
| Disponibilitati | 77.849 |
| Datorii | 8.500 |
| Venituri in avans | 2.217 |
| Capitaluri proprii | 101.478 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 126.633 |
| Venituri totale | 131.066 |
| Cheltuieli totale | 69.557 |
| Profit brut | 61.509 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.268 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 19.086 |
| Active circulante | 161.999 |
| Creante | 89.883 |
| Disponibilitati | 72.116 |
| Datorii | 67.511 |
| Venituri in avans | 6.729 |
| Capitaluri proprii | 106.845 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 117.833 |
| Venituri totale | 120.783 |
| Cheltuieli totale | 11.577 |
| Profit brut | 109.206 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 106.605 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 16.368 |
| Active circulante | 65.748 |
| Creante | 8.464 |
| Disponibilitati | 57.284 |
| Datorii | 902 |
| Capitaluri proprii | 81.214 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 72.460 |
| Venituri totale | 72.460 |
| Cheltuieli totale | 11.013 |
| Profit brut | 61.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.316 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 378 |
| Active circulante | 86.919 |
| Stocuri | 3.500 |
| Creante | 6.864 |
| Disponibilitati | 76.555 |
| Datorii | 2.901 |
| Capitaluri proprii | 84.396 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 62.952 |
| Venituri totale | 62.952 |
| Cheltuieli totale | 4.264 |
| Profit brut | 58.688 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.849 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 644 |
| Active circulante | 43.148 |
| Disponibilitati | 43.148 |
| Datorii | 2.350 |
| Capitaluri proprii | 41.442 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 44.868 |
| Venituri totale | 44.868 |
| Cheltuieli totale | 2.280 |
| Profit brut | 42.588 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.242 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-28 12:20:02 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-28 12:20:02 |