GOSCOM VASLUI SA – CUI 11711432
Pe scurt
GOSCOM VASLUI SA are CUI 11711432, număr de înregistrare J1999000117371 și sediul în Municipiul Vaslui, județul Vaslui. Activitatea principală declarată: CAEN 8123 – Alte activități de curățenie. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 24.345.853 lei, un profit net de 286.874 lei și un număr mediu de 211 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GOSCOM VASLUI SA |
| CUI | 11711432 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000117371 |
| EUID | ROONRC.J1999000117371 |
| CAEN | 8123 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-04-28 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NEGRUȚI LEONARD-ALIN | - | România |
| HABA DĂNUȚ | - | România |
| VISU RADU DIMITRIE | - | România |
| BÎRLEANU COSTEL CĂTĂLIN | - | România |
| CADĂR VIRGIL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 345 853 | 286 874 | 2 667 831 | 3 347 004 | 3 262 530 | 3 377 356 | 211 |
| 2024 | 22 291 049 | 313 970 | 3 131 189 | 3 469 634 | 2 931 482 | 3 090 482 | 193 |
| 2023 | 20 156 670 | 178 767 | 3 638 477 | 3 478 474 | 3 115 960 | 2 776 512 | 203 |
| 2022 | 17 175 446 | 91 899 | 2 915 870 | 3 170 115 | 2 536 900 | 2 611 944 | 210 |
| 2021 | 15 161 943 | 107 087 | 2 740 078 | 2 091 769 | 3 012 402 | 2 184 648 | 206 |
| 2020 | 14 622 206 | 79 010 | 2 843 241 | 2 385 644 | 2 894 887 | 2 267 045 | 231 |
| 2019 | 18 474 549 | 209 015 | 3 324 551 | 2 650 309 | 2 887 426 | 2 029 139 | 230 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises24 345 853 lei
9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GOSCOM VASLUI SA”
| Cod CAEN preponderent | 8123 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități de curățenie |
| Descriere Activitate | Alte activități de curățenie |
| Cod CAEN principal | 81 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Vaslui , domeniul 8123: Alte activități de curățenie
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 7 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PIATRA BALAST IMPEX SRL – locul 3, 127,92 mil. lei, Arad
- EUROKIPPER S.R.L. – locul 3, 93,73 mil. lei, Timiş
- CBRE GWS SRL – locul 3, 93,61 mil. lei, Bucureşti
- SERVICII PUBLICE IAŞI SA – locul 3, 92,20 mil. lei, Iaşi
- CLEAN PREST ACTIV SRL – locul 3, 80,49 mil. lei, Bucureşti
- PIEŢE PREST SA – locul 3, 43,26 mil. lei, Vâlcea
- NEW CLEANING CONCEPT SRL – locul 3, 24,41 mil. lei, Prahova
- MEL CLEANING SRL – locul 3, 6,31 mil. lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GOSCOM VASLUI SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GOSCOM VASLUI SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GOSCOM VASLUI SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.469.634 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.931.482 |
| Stocuri | 505.228 |
| Creante | 1.774.585 |
| Casa si conturi la banci | 651.669 |
| DATORII | 3.131.189 |
| PROVIZIOANE | 179.445 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.090.482 |
| Capital subscris varsat | 913.286 |
| Cifra de afaceri neta | 22.291.049 |
| VENITURI TOTALE | 22.524.441 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.118.794 |
| Profitul brut | 405.647 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 313.970 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 193 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.478.474 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.115.960 |
| Stocuri | 515.278 |
| Creante | 2.049.531 |
| Casa si conturi la banci | 551.151 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.638.477 |
| PROVIZIOANE | 179.445 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.776.512 |
| Capital subscris varsat | 913.286 |
| Cifra de afaceri neta | 20.156.670 |
| VENITURI TOTALE | 20.321.783 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.066.127 |
| Profitul brut | 255.656 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 178.767 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 203 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.170.115 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.536.900 |
| Stocuri | 383.766 |
| Creante | 1.655.916 |
| Casa si conturi la banci | 497.218 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 244 |
| DATORII | 2.915.870 |
| PROVIZIOANE | 179.445 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.611.944 |
| Capital subscris varsat | 913.286 |
| Cifra de afaceri neta | 17.175.446 |
| VENITURI TOTALE | 17.392.732 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.273.626 |
| Profitul brut | 119.106 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 91.899 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 210 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.091.769 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.012.402 |
| Stocuri | 386.866 |
| Creante | 2.214.120 |
| Casa si conturi la banci | 411.416 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.740.078 |
| PROVIZIOANE | 179.445 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.184.648 |
| Capital subscris varsat | 913.286 |
| Cifra de afaceri neta | 15.161.943 |
| VENITURI TOTALE | 15.567.194 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.429.361 |
| Profitul brut | 137.833 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 107.087 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 206 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.385.644 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.894.887 |
| Stocuri | 355.668 |
| Creante | 2.254.035 |
| Casa si conturi la banci | 285.184 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.200 |
| DATORII | 2.843.241 |
| PROVIZIOANE | 179.445 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.267.045 |
| Capital subscris varsat | 913.286 |
| Cifra de afaceri neta | 14.622.206 |
| VENITURI TOTALE | 14.678.179 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.553.200 |
| Profitul brut | 124.979 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 79.010 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 231 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.650.309 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.887.426 |
| Stocuri | 349.555 |
| Creante | 2.092.582 |
| Casa si conturi la banci | 445.289 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 400 |
| DATORII | 3.324.551 |
| PROVIZIOANE | 184.445 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.029.139 |
| Capital subscris varsat | 913.286 |
| Cifra de afaceri neta | 18.474.549 |
| VENITURI TOTALE | 21.564.371 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.237.616 |
| Profitul brut | 326.755 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 209.015 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 230 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.437.791 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.484.346 |
| Stocuri | 274.649 |
| Creante | 2.859.042 |
| Casa si conturi la banci | 350.655 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 813 |
| DATORII | 3.915.204 |
| PROVIZIOANE | 141.574 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.866.172 |
| Capital subscris varsat | 913.286 |
| Cifra de afaceri neta | 17.500.840 |
| VENITURI TOTALE | 20.904.601 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.284.546 |
| Profitul brut | 620.055 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 460.483 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 276 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.726.993 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.636.153 |
| Stocuri | 220.952 |
| Creante | 2.995.806 |
| Casa si conturi la banci | 419.395 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 449 |
| DATORII | 4.946.197 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.417.398 |
| Capital subscris varsat | 913.286 |
| Cifra de afaceri neta | 17.245.645 |
| VENITURI TOTALE | 20.415.762 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.217.447 |
| Profitul brut | 198.315 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 117.096 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 298 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.558.356 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.467.228 |
| Stocuri | 262.183 |
| Creante | 2.977.024 |
| Casa si conturi la banci | 228.021 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.109 |
| DATORII | 4.689.229 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.337.464 |
| Capital subscris varsat | 913.286 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 13.393.365 |
| VENITURI TOTALE | 15.993.199 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.829.229 |
| Profitul brut | 163.970 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 114.632 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 270 |