MEL CLEANING SRL – CUI 37093530
Pe scurt
MEL CLEANING SRL are CUI 37093530, număr de înregistrare J22/377/2017 și sediul în Municipiul Iaşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 8129 – Alte activități de curățenie. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.312.765 lei, un profit net de 227.108 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MEL CLEANING SRL |
| CUI | 37093530 |
| Nr. Reg. Com. | J22/377/2017 |
| EUID | ROONRC.J22/377/2017 |
| CAEN | 8129 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-02-23 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TUDURACHI MELANIA-ALINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 312 765 | 227 108 | 11 513 602 | 11 101 272 | 1 090 301 | 881 282 | 9 |
| 2024 | 3 930 469 | -273 618 | 12 655 679 | 11 543 422 | 1 247 852 | 654 174 | 10 |
| 2023 | 3 776 376 | 121 047 | 9 989 005 | 9 450 090 | 948 128 | 927 792 | 10 |
| 2022 | 3 599 385 | -393 255 | 9 509 811 | 9 068 231 | 943 460 | 806 745 | 15 |
| 2021 | 2 466 739 | -413 464 | 8 672 735 | 8 391 271 | 1 272 295 | 1 295 696 | 18 |
| 2020 | 1 802 291 | 334 443 | 5 183 001 | 6 516 682 | 352 762 | 1 709 160 | 6 |
| 2019 | 1 275 265 | 573 010 | 3 170 151 | 4 078 465 | 226 130 | 1 374 718 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 312 765 lei
61%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MEL CLEANING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8129 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități de curățenie |
| Descriere Activitate | Alte activități de curățenie |
| Cod CAEN principal | 81 Alte activități de curățenie |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 8129: Alte activități de curățenie
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 3 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CRIS GARDEN SRL – locul 1, 276,42 mil. lei, Bucureşti
- BMF GRUP SOLUTII INTEGRATE S.R.L. – locul 1, 205,13 mil. lei, Bucureşti
- OMYA CALCITA SRL – locul 1, 156,82 mil. lei, Hunedoara
- MINERALPORT SRL – locul 1, 128,52 mil. lei, Olt
- FABI TOTAL GRUP SRL – locul 1, 123,66 mil. lei, Bucureşti
- SALUBRITATE CRAIOVA SRL – locul 1, 67,46 mil. lei, Dolj
- P. DUSSMANN SERV ROMANIA SRL – locul 1, 55,22 mil. lei, Bucureşti
- PESTFORCE SRL – locul 1, 14,16 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MEL CLEANING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MEL CLEANING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MEL CLEANING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 11.543.422 |
| Active circulante | 1.247.852 |
| Stocuri | 637.248 |
| Creante | 405.025 |
| Disponibilitati | 205.579 |
| Cheltuieli in avans | 518.579 |
| Datorii | 12.655.679 |
| Capitaluri proprii | 654.174 |
| Capital social | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri | 3.930.469 |
| Venituri totale | 4.222.907 |
| Cheltuieli totale | 4.490.461 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 267.554 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 273.618 |
| Nr. salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.450.090 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 948.128 |
| Stocuri | 878.338 |
| Creante | 35.398 |
| Casa si conturi la banci | 34.392 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 518.579 |
| DATORII | 9.989.005 |
| CAPITALURI - TOTAL | 927.792 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.776.376 |
| VENITURI TOTALE | 3.776.653 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.655.606 |
| Profitul brut | 121.047 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 121.047 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.068.231 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 943.460 |
| Stocuri | 407.484 |
| Creante | 43.265 |
| Casa si conturi la banci | 492.711 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 304.865 |
| DATORII | 9.509.811 |
| CAPITALURI - TOTAL | 806.745 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.599.385 |
| VENITURI TOTALE | 5.038.516 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.401.890 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 363.374 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 393.255 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| Active imobilizate | 8.391.271 |
| Active circulante | 1.272.295 |
| Stocuri | 589.309 |
| Creante | 16.008 |
| Disponibilitati | 666.978 |
| Cheltuieli in avans | 304.865 |
| Datorii | 8.672.735 |
| Capitaluri proprii | 1.295.696 |
| Capital social | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri | 2.466.739 |
| Venituri totale | 4.616.821 |
| Cheltuieli totale | 4.991.181 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 374.360 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 413.464 |
| Nr. salariati | 18 |
| Active imobilizate | 6.516.682 |
| Active circulante | 352.762 |
| Stocuri | 277.077 |
| Creante | 7.015 |
| Disponibilitati | 68.670 |
| Cheltuieli in avans | 22.717 |
| Datorii | 5.183.001 |
| Capitaluri proprii | 1.709.160 |
| Capital social | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri | 1.802.291 |
| Venituri totale | 1.819.784 |
| Cheltuieli totale | 1.468.179 |
| Profit brut | 351.605 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 334.443 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 4.078.465 |
| Active circulante | 226.130 |
| Stocuri | 81.226 |
| Creante | 30.542 |
| Disponibilitati | 114.362 |
| Cheltuieli in avans | 240.274 |
| Datorii | 3.170.151 |
| Capitaluri proprii | 1.374.718 |
| Capital social | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri | 1.275.265 |
| Venituri totale | 1.281.791 |
| Cheltuieli totale | 696.025 |
| Profit brut | 585.766 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 573.010 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.218.906 |
| Active circulante | 196.560 |
| Stocuri | 45.000 |
| Creante | 84.919 |
| Disponibilitati | 66.641 |
| Datorii | 2.613.338 |
| Capitaluri proprii | -197.872 |
| Capital social | 420 |
| Cifra de afaceri | 91.450 |
| Venituri totale | 93.383 |
| Cheltuieli totale | 229.341 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 135.958 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 136.875 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 506.382 |
| Active circulante | 57.829 |
| Stocuri | 2.375 |
| Creante | 7.243 |
| Disponibilitati | 48.211 |
| Datorii | 625.208 |
| Capitaluri proprii | -60.997 |
| Capital social | 420 |
| Venituri totale | 1.378 |
| Cheltuieli totale | 62.795 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 61.417 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 61.417 |
| Nr. salariati | 1 |