GAL MAT SRL – CUI 28376260
Pe scurt
GAL MAT SRL are CUI 28376260, număr de înregistrare J2011000774051 și sediul în Loc. Aleşd, Oraş Aleşd, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 384.000 lei, un profit net de 154.037 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GAL MAT SRL |
| CUI | 28376260 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000774051 |
| EUID | ROONRC.J05/774/2011 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-04-20 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GAL CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 384 000 | 154 037 | 463 331 | 698 902 | 645 320 | 880 891 | 2 |
| 2024 | 416 000 | 171 935 | 490 322 | 591 008 | 626 168 | 726 854 | 1 |
| 2023 | 327 180 | 81 082 | 442 108 | 704 298 | 292 729 | 554 919 | 2 |
| 2022 | 5 087 403 | 166 684 | 562 724 | 833 260 | 203 301 | 473 837 | 2 |
| 2021 | 8 749 016 | 148 700 | 1 096 719 | 965 139 | 438 733 | 307 153 | 2 |
| 2020 | 2 571 716 | 136 724 | 309 145 | 90 311 | 907 286 | 688 452 | 2 |
| 2019 | 4 020 870 | 191 353 | 387 740 | 184 178 | 788 569 | 551 728 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises384 000 lei
-8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GAL MAT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 622 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TAL CONSTANT SSM - SU SRL – locul 618, 385.965 lei, Bucureşti
- BUSINESS PHOTO MARKET S.R.L. – locul 618, 107.010 lei, Argeş
- INTERPRES TRADING SRL – locul 618, 100.600 lei, Sibiu
- MAV HR CABINET S.R.L. – locul 619, 385.920 lei, Constanţa
- ZOE VISION S.R.L. – locul 619, 106.656 lei, Bihor
- INTERNATIONAL ALPYNE SOLUTIONS SRL – locul 619, 100.335 lei, Arad
- TOP PROT CONS SRL – locul 620, 384.876 lei, Cluj
- LUCAS WEDDINGS S.R.L. – locul 620, 106.639 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GAL MAT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GAL MAT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GAL MAT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 591.008 |
| Active circulante | 626.168 |
| Stocuri | 150.000 |
| Creante | 17.031 |
| Disponibilitati | 459.137 |
| Datorii | 490.322 |
| Capitaluri proprii | 726.854 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 416.000 |
| Venituri totale | 416.002 |
| Cheltuieli totale | 238.019 |
| Profit brut | 177.983 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 171.935 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 704.298 |
| Active circulante | 292.729 |
| Stocuri | 150.000 |
| Creante | 9.406 |
| Disponibilitati | 133.323 |
| Datorii | 442.108 |
| Capitaluri proprii | 554.919 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 327.180 |
| Venituri totale | 327.196 |
| Cheltuieli totale | 228.370 |
| Profit brut | 98.826 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.082 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 833.260 |
| Active circulante | 203.301 |
| Stocuri | 150.001 |
| Creante | 42.637 |
| Disponibilitati | 10.663 |
| Datorii | 562.724 |
| Capitaluri proprii | 473.837 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.087.403 |
| Venituri totale | 5.088.429 |
| Cheltuieli totale | 4.894.934 |
| Profit brut | 193.495 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 166.684 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 965.139 |
| Active circulante | 438.733 |
| Stocuri | 151.500 |
| Creante | 32.608 |
| Disponibilitati | 254.625 |
| Datorii | 1.096.719 |
| Capitaluri proprii | 307.153 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.749.016 |
| Venituri totale | 8.749.018 |
| Cheltuieli totale | 8.558.143 |
| Profit brut | 190.875 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 148.700 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 90.311 |
| Active circulante | 907.286 |
| Stocuri | 385.827 |
| Creante | 193.977 |
| Disponibilitati | 327.482 |
| Datorii | 309.145 |
| Capitaluri proprii | 688.452 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.571.716 |
| Venituri totale | 2.609.090 |
| Cheltuieli totale | 2.450.727 |
| Profit brut | 158.363 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 136.724 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 184.178 |
| Active circulante | 788.569 |
| Stocuri | 151.522 |
| Creante | 601.033 |
| Disponibilitati | 36.014 |
| Datorii | 387.740 |
| Venituri in avans | 33.279 |
| Capitaluri proprii | 551.728 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.020.870 |
| Venituri totale | 4.109.913 |
| Cheltuieli totale | 3.886.294 |
| Profit brut | 223.619 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 191.353 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 370.777 |
| Active circulante | 606.146 |
| Stocuri | 1.522 |
| Creante | 257.270 |
| Disponibilitati | 347.354 |
| Datorii | 494.319 |
| Venituri in avans | 122.229 |
| Capitaluri proprii | 360.375 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.493.953 |
| Venituri totale | 6.591.269 |
| Cheltuieli totale | 6.318.930 |
| Profit brut | 272.339 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 233.707 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 477.620 |
| Active circulante | 298.002 |
| Stocuri | 57.693 |
| Creante | 131.970 |
| Disponibilitati | 108.339 |
| Datorii | 434.229 |
| Venituri in avans | 214.725 |
| Capitaluri proprii | 126.668 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.777.455 |
| Venituri totale | 4.895.171 |
| Cheltuieli totale | 4.689.737 |
| Profit brut | 205.434 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 184.094 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 507.896 |
| Active circulante | 213.351 |
| Stocuri | 80.829 |
| Creante | 122.488 |
| Disponibilitati | 10.034 |
| Datorii | 446.231 |
| Venituri in avans | 332.441 |
| Capitaluri proprii | -57.425 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.695.174 |
| Venituri totale | 2.813.058 |
| Cheltuieli totale | 2.771.547 |
| Profit brut | 41.511 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.511 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |